Svet
110582 ogledov

Bo na seznamu Putina tudi Slovenija?

Komentarjev 133
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • QSprm 15:40 06.marec 2022.

    Kar se gre nasa falanga notiricnih bebckov je veleizdaja. Delujejo proti nacionalnim interesom lastne drzave. Poleg rusenja ustavne ureditve zadnjih dveh let in serijskega izigravanja zakonodaje zdej neposredno skodujejo interesom drzave.

  • Friderik1950 10:28 06.marec 2022.

    Kolikor poznam, nismo Rusom pobrali nobenega denarja, nobenih nepremičnin in jim tudi nismo odvzeli fabrik, tako, da je že sedaj vsa škoda ('specialne akcije' Rusov) v bistvu nastala in še nastaja pri nas.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:10 06.marec 2022.

    Tak brezveznik kot je Janez pa vseeno dela lahko veliko nepopravljivo škodo.

  • jakec1575 21:07 06.marec 2022.

    Rusi so po prodaji slovenske drzave vlozili 3mrd v slovenske zelezarne. Ali je slo za pranje dnarja ne vem. Ce bodo zasegli v rusiji nase premozenje, bomo mi rusko v sloveniji, ki ga ni malo

  • borut08 13:45 06.marec 2022.

    Saj naša politika--politiki niso veliko boljši od Rusov,komunistična navada pač.Pri nas je tudi Policija podaljšana roka politike in ustrahuje,nadzira,hujska itd ljudi(udbovski metode)kot tudi vse drugo nadzira in vodi politika,tako so mi tudi 2012 v UKC.LJ po navodilih oz.ukazu politike načrtno ...prikaži več uničili transplantirano ledvico,da me utisajo in počasi načrtno uničujejo.

  • eminenca 18:48 06.marec 2022.

    kje pa je zdej tale ameriški biden , a se je nekam skril, ne vem, a ta človek sploh obstaja?

  • Imelda_Wolff 10:51 07.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • jakec1575 23:12 06.marec 2022.

    Gre za znano specialno psiholosko vojno strahu predvsem malih drzav in vecino rusofilov v komentarjih je nasedlo.

  • jan631 13:12 06.marec 2022.

    Kaj se jočete občudovalci Rusov in Putina.Putin se je ustrelil v jajca,naslednje zime ne bo dočakal na oblasti,ker ga bodo odnesli Rusi.Pa še nekaj:ste se morda vprašali, zakaj vse države ,sosede ,bežijo od Rusije in hočejo v EU in Nato?

    • eminenca 13:19 06.marec 2022.

      čudi me, kaj je z avstrijcem narobe, da niso člani nato ... kako je to možno?

    • wizeman 16:12 06.marec 2022.

      Moraš biti občudovalec Putina, če se ne strinjaš s tem, kar zahod počne Evropi, Rusiji in konec koncev tudi Ukrajini. Mislim, da ni Putin tisti, ki se mora bati naslednje zime.... Tudi Rusi niso slepi, da so vsi ukrepi v ...prikaži več prvi meri naperjeni proti Rusiji in Rusom.

    • eminenca 16:17 06.marec 2022.

      najprej preber še enkrat svoj izdelek , preden ga objaviš, ker to tvoje nakladanje nima ne repa , ne glave ... kaj pa zahod počne evropi? nesposobni so, to počnejo!!!

    • jan631 19:47 06.marec 2022.

      Eminenca,daj se malo podučit, zakaj Avstrijci niso v Natu.Po podpisu pogodbe l.1955 glede neutralnosti,so zadnji vojaki zapustili Avstrijo.Od takrat tudi njihov državni praznik.

    • eminenca 19:52 06.marec 2022.

      zakaj pa mi ne moremo biti nevtralni? ... namesto , da zapravljamo davkoplačevalski denar za razne vse mogoče misije, bi lahko imeli svojo vojsko, primerno velikosti države, itd ... jasno, da ne moremo imet letalonosilke, pa mige, pa podmornice, pa ...prikaži večpa največje tanke, ampak majhno, hitro, dobro usposobljeno efektivno vojsko ... zakaj tega ni?

    • jan631 10:50 07.marec 2022.

      Veliko ceneje je ,če si v Nato kot ,da imaš samo svojo vojsko.Vprašaj Avstrijce.

    • eminenca 21:00 07.marec 2022.

      ja, veliko ceneje je, če imaš neuporabne čevlje in ostalo sranje in če ti nato dela škodo namesto koristi ... ja, zmagal si v svojih bedastočah

    • jan631 09:22 08.marec 2022.

      Ti raje piši o levičarskih nebulozah,ostalo pa pusti ljudem,ki to obvladajo.

  • bljitva 15:32 06.marec 2022.

    prvo kot prvo, je potrebno Putina razglasit za neprištevnega, pol pa dalje... ker ta tip je evidentno zblaznel.

    • wizeman 16:14 06.marec 2022.

      Verjetno imaš v mislih našega Putina. Oziroma pokveko, ki bi rada bila Putin.....

    • eminenca 18:03 06.marec 2022.

      blitva, v kolikor so vsi za, jaz sem prvi za, bi tebi dodelili to čast , da mu osebno sporočiš svoje prepričanje o zdravstvenem stanju

  • pravičnik77 14:23 06.marec 2022.

    Slovenija bi morala pod nujno iz države izgnat vse Ruse, ampak VSE, iz države. Od njihovega veleposlanika navzol, do zadnje Elene, ki še polni pleničke. In tako bi morala ravnat cela EU. In morala bi bolj pomagat Ukrajini, ne to ...prikaži več žalost z muzejskim orožjem. Rusija bo napadla EU slej ali prej, izzvana ali ne, pomemben je samo ego Vožda v Rusiji. Pač je nenasiten. Dokler Purin ne pade 1.5 m pod zemljo za vedno, toliko časa ne bo miru.

    • pravičnik77 14:29 06.marec 2022.

      Če smo pa čisto praktični. Slovenija je na Ruskem seznamu od takrat, ko je bila ustanovljeno, še bolj od takrat ko je članica EU, še bolj pa od takrat ko je članica NATO. in to ni nič takšnega, enako velja ...prikaži veča za vse članice EU jn NATO. je pa logično, da bi ji bilo najbolj všeč v rangu Srbije, BIH in Črne gore, ker so tam pač njeni važali in izdajalci. Poglejte kaj se dogaja v Srbiji.. Rusi jih bodo pripojil k svoji državi kot provinco brez boja, kot je to z Avstrijo storil Hitler...

    • eminenca 14:37 06.marec 2022.

      ja bravo, vse čestitke, ti bi še bolj zakuru ... ti samo kuri, dokler ti ne zmanjka plina , verjetno ruskega ... očitno ti nič ne manjka in si toliko samozadosten, da te nobena vojska ne zdela ... priprav plenice ...prikaži več al pa dost skret papirja, da se boš lahko brisal, ko bo zares počilo, potem boš pa vidu kaj bo nato zate naredu ... mogoče ti bo zrihtal kakšno rolco wc papirja, to bo pa vse

    • pravičnik77 14:53 06.marec 2022.

      @eminenca... predlagam da zamenjas vzdevek.. predlagam. plenice bom rabu, ko mi bo rak razžrl črevesje, če bom do te stopnje prišel.. če bo vojna v SLO bom sodeloval po službeni dolžnosti, ne bom se postal, kot očitno ti.

    • eminenca 16:13 06.marec 2022.

      želim ti veliko zdravja! jest ti pa predlagam, da nisi tolk sovražen, ker niso vsi rusi enakomisleči in tvoje ideje nič ne rešijo ... zapomni si, da smo mi za ruse en majčken piščanček, ki se samo nekaj napihuje, pa ...prikaži več vse proda , kar vidi, tudi rusom ... malo si poglej številke, mi njih rabimo, ne oni nas

    • marko345 17:43 06.marec 2022.

      Halo vidva prerljivca. Stranka levica ima v volilnem programu, da gremo iz NATA ven, in da se branimo s fračami. To so eni navadni bedaki in koliko bedakov jih podpira, da jim je za varnost Slovenije vseeno. Bomo videli po ...prikaži več volitvah, upam da zelo malo Nato je naša varnost, stranka levica pa naša nevarnost, narod streznite se prosim vas.

    • eminenca 17:50 06.marec 2022.

      pa dejte že enkrat gledat bolj odprto in kaj je dobro za narod, za ljudstvo, prebivalce ... naše firme delajo z rusi in z ukrajinci in z eu, ki tudi z obema, to je vse prepleteno ... pa briga mene ...prikaži več levica, pa stranke gor al dol, ki delajo za svojo rit ... sam nisem bil zato, da gremo v nato, izstop je pa spet misija nemogoče, še težje kot iz eu, nemogoče ... pa kdo je tebe prepričal, da nas bo nato branil, on nam je naredu žledolom, pa hudo točo v černomlju, če še ne veš, kaj so njihove vaje

    • pravičnik77 18:46 06.marec 2022.

      jaz se z nikomur ne prepiram, povem svoje mnenje in ga ni razloga, da za tem nebi stal...sori, nisem jaz kriv, da Rusi napadli Ukrajince. Vsekakr oa sem vedno moralno in z dejanji vedno na strani šibkejšega..

  • jakec42 10:10 06.marec 2022.

    Ja Ukrajinci so zbeželi pred Rusi iz neke baze,tam pustili tanke,orožje.strelivo,zato jim mora Tonin poslati naše orožje!

  • Peggy_Reyes 09:42 06.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • bljitva 12:02 06.marec 2022.

    temu ruskemu psihotu, bodo nakoncu rusi sami glavo odrezal in jo vrgli prašičem...

  • Tolko. 09:41 06.marec 2022.

    Putin odklenkalo ti je. Nič ne moreš ponuditi več svetu razen impotentnih groženj. Da ne sediš na jedrskih raketah, bi pa tudi tvojo vojsko spremenili v prah v Ukrajini...

  • bljitva 12:07 06.marec 2022.

    rusofilčki glupi, gotovi ste, pa čle to priznate al pa ne, cel svet se je dvignil proti vašemu debilnemu diktatorju...lahko samo še tle frustracije sproščate, z vami se strina samo šđe par čefurjem in jugonostaligov...

    • wizeman 16:23 06.marec 2022.

      Spizdi, majmun retardirani. Pojma nimaš, o čem se tu odrasli pogovarjamo. Naši sosedje, naravni zavezniki, tudi bratje po krvi so Rusi, in ne Amerosi. Pred kugo fašizma in nacizma so nas rešili Rusi, ne kavboji. Daleč največji davek nacizma je ...prikaži več plačal Ruski narod, tudi za tvojo posrano rit, medtem ko so Ukrajinci bili najhujši nacistični klavci, ki so se jim čudili tudi sami nacisti. Tudi sedaj bo največji davek te NATO avanture plačal Ruski narod in predvsem mi Evropejci.

    • Tolko. 18:25 06.marec 2022.

      wizeman, dripec, ti lahko samo zase govoriš kdo je tvoj brat, niso nobeni naši sosedje in še manj naravni zavezniki

  • Avatar PomisliNaSonce
    PomisliNaSonce 10:10 06.marec 2022.

    Ruskoti odjebite

    • smoljo 10:50 06.marec 2022.

      Ajde naziii puš....grinču

    • Zlate 14:40 06.marec 2022.

      Ej, sončece drago, ni vsakdo, ki vidi, da gre tu za ameriško-rusko sranje, ki se odvija na ukrajinskem ozemlju s pomočjo ukrajinskih marionet in ob impotentni EU, avtomatično rusofil. Je pa očitno, da tebi in tebi podobnim, Ivanove metode in ...prikaži več razmišljanja že iz ušes gledajo ... 🤦

  • 2f09b277a6a1fc70eceac469241f575800c2e816 08:59 06.marec 2022.

    Pičkica ruska še kr cvili

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 10:08 06.marec 2022.

      A lado se nej raj mal usede pa mal natera ker po sibirijo....da mu sapa še tista dva laska in dve možganaski celici zjebe

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.