Šport
44003 ogledov

Slovenskemu kolesarju je prekipelo, obrnil se je na policijo

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JZekspert 18:47 02.april 2021.

    Vozim avto in kolo, pri kolesu sem zelo previden, tudi v avtu na kolesarje. Kolo je zdrav, lep, varen, poceni in čist način prevoza. Mnogo bolj od hrupnih, smrdečih, nevarnih in onesnaževalnih grdih škatel. Ampak sem pa resnično zgrožen, kakšni ...prikaži več idioti ste tukaj, kako pljuvate po kolesarjih kar vsevprek, ker očitno še niste v celotnem življenju sedli na kolo, pravi avtomobilski fašisti!

  • jakec1575 13:43 27.marec 2021.

    Kakšni nesrečni klošarji so na tem portalu, jao. preberte si CPP, malo tolerance do drugih. od kolesarjev jaz pricakujem samo, da nimajo črne majice ampak kaj florescentnega ali pa mocan laser zadaj.

    • Adriat 14:00 27.marec 2021.

      Cpp imam, pa tudi toleranco do drugih. Zato ko se odločim za kolo grem na manj obremenjene ceste. Pika. Nikoli problema, niti enega hupanja. Toleranca bi morala biti obojestranska. Razumeš ?

    • zdrej 12:17 29.marec 2021.

      Če pa rabiš s kolesom priti na kakšnpo točko, pa moraš izbrati tudi bolj prometne ceste.

  • jakec1575 13:31 27.marec 2021.

    Popolnoma prav ima. piš udarnega vetra tovornjaka pri kabini tovornjaka premakne avto in zagotovo vrze po telh kolesarja. Vec kot polovica Slovencev ne dosega IQ za voznika avtomobila. Ne pozna pravil krozisc in znakov. Jaz bi vpeljal psiholoski test. Vsi ...prikaži več pod IQ 105 ne dobijo dovoljenja.

    • Adriat 13:38 27.marec 2021.

      Joj Jakec, Jakec. Jaz grem občasno na kolo. Pa ravno zaradi tega kar si napisal ne grem na regionalko in obremenjene ceste. Mi na kraj pameti ne pride. Če že IQ test potem kolesarju 100 %

  • dare326 14:18 27.marec 2021.

    Jani ima prav. V zahodni Evropi, tudi v Španiji, Franciji, Italiji, je vozniška kultura na visoki ravni in tam vsi spoštujejo kolesarje in predpise. Nikomur se ne mudi tako, da bi te prehiteval na komolec. Nekaterim komentatorjem bi morali vzeti ...prikaži več vozniško, ker izkazujejo nizek IQ in nesposobnost razumevanja zakonov.

  • Avatar jate
    jate 08:11 27.marec 2021.

    dragi spoštovani JANI, popolnoma ti dam prav in se strinjam s teboj,ampak mislim ,da si policaji ne bodo kaj dosti upali tam okoli Črnomlja delati red..saj veš proti vetru ne moreš "scat"..žal Romi imajo svojo "kulturo"..se še spomnite kakšen cirkus ...prikaži več so počeli lani poleti v enem obalnem hotelu ,ko so koristili bone.??so v manjšini in zaščiteni in lahko delajo kar hočejo,kar seveda ni prav. ne vem kako bodo policaji ta problem rešili.

    • Mesija_se_vraca 12:02 27.marec 2021.

      Ti si poscan že brez vetra.

    • asmas1965 12:29 27.marec 2021.

      jate ...kaj pa imajo romi veze s tem brajkovičem.Ko bi tile kolesarji malo spoštovali prometne predpise se nebi vozili po trije vštric.Brajkovič naj se začne vozit po stranskih cestah ne pa da se preserava o regionalkah.kaj misli da se mu ...prikaži več bo pa 40 tonski šlepar umikal.Ko nima kaj delat naj gre z menoj v 4 štuk knauf plošče nosit.itak še nene ne more nest po ravnem.Dpoma na sobno kolo če hočeš vrtet bicikel

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.