Slovenija
18175 ogledov

Bratušek: Za vse funkcionarje v vladi naj bodo pravila enaka

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 18:00 13.november 2018.

    A.B. ....je dokazala,da je oportunistka zato so njene besede o "upokojencih"enake Erjavčevim . Norčevanje iz upokojencev ,ki so glasovali za njeno stranko .

  • mirror 18:15 13.november 2018.

    Ne vem zakaj se Bandelli posipa s pepelom in joče. Takrat, ko je pojasnjeval vožnjo z modrimi lučmi je bil zelo vzvišen in nadut z izjavo, da lahko dela kar hoče in kaj mi pa morete.

  • miki1234 14:21 13.november 2018.

    bratuškova ima pa res kaj o etiki in morali za pridigat...

  • milank4 15:19 13.november 2018.

    tako se dela g. Šarec, razmišljaj in odločaj s svojo glavo!

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 15:54 13.november 2018.

    Bratuškova naj malo kuhlo v roke vzame in chefuje tam kjer ji je mesto, kljun pa takoj zapret.

  • Tupamaros 16:31 13.november 2018.

    Bandelli je vse očitke premierja Šarca zavrnil in dejal, da je v dveh mesecih naredil ogromno. Najbrž škode kaj pa. Saj vlada že od kostitucije ni operativna. Še vedno se ukvarja sama s sabo.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 01:27 14.november 2018.

    Bravo Alenka zaveze iz koalicije mora Šarec spoštovati ! Ne le tistih,ki jih je dala njegova stranka ampak celotne koalicije! Alenka vsaka čast,ker opravljaš Erjavčevo delo in se boriš za tiste,ki se bodo upokojevali naslednje leto in naprej! Imaš moj ...prikaži večj glas na naslednjih volitvah!

  • mph 15:24 13.november 2018.

    Hmm, Črnčec je imel določene izjave, vendar v PRETEKLOSTI. Pogojevati zdaj z Bandellijem se ne strinjam, čeprav ima SAB še naprej mojo podporo.

  • bojovi 00:15 14.november 2018.

    Oh le kako bomo spali? Aja, en lopov manj, pa bomo le spali malo bolje.

  • Janez Janezz 00:39 14.november 2018.

    Nastopač, že od prvega momenta. No, saj ga bo nadomestila pravnica, ki jo je šolal Grims, ker Mašika ne loči med mnenjem ulice in mnenjem vrhovnega sodišča. Kaj vse proizvede fakulteta iz prostorov tiskarne Ljudska pravica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.