Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
71 ogledov

Bravo Slovenija!

Komentarjev 71
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stane Rauh 13:28 21.december 2015.

    Matej Košir, kdo ti lahko pomaga, če si butast...????

  • jakec1575 13:29 21.december 2015.

    Diskvalifikacija je nevarna toliko kot ograje. Deli in vladaj.

  • rhombur 13:37 21.december 2015.

    1789 was a mistake.

  • maresem2 13:48 21.december 2015.

    Veš kaj Koširček. V svojih izjavah si res potrdil, da si en navaden kljukec, verjetno faliran študent ali še kaj slabšega, skratka si poden! Upam, da boš kdaj okusil bedo tistih iz katerih se delaš norca, ktreten zarukani.

  • Andreja Jurečič 14:19 21.december 2015.

    V I V A EMPEREUR NAPOLEON I.

  • maresem2 14:23 21.december 2015.

    ++++++++++++++++ :-)

  • glicinija 17:23 21.december 2015.

    moj mož pravi, da izobražen človek ni avtomatsko pameten

  • glicinija 17:23 21.december 2015.

    bravo Stane

  • glicinija 17:25 21.december 2015.

    ni čudno da časopise hudič jemlje

  • dragec 10:37 22.december 2015.

    Zato,kjer je JANŠIST, janšisti so butasti, nekulturni, nešolan iin lahko podkupljivi

  • Bozidar.Frelih 22:45 20.december 2015.

    In kdo daje pravico vam g. Kosir da zmerjate Slovence da so butasti? In podcenjujete starejse, manj izobrazene in s podezelja ? V tem clanku je butast samo eden.

  • Presvetli 09:04 21.december 2015.

    Ti boš nam kot novinar prodajal,da smo mi zahojeni in nerazgledani!Ti model kateri se prodajaš in nam vsiljuješ svoje usluge in mišljenja za katera pišeš, en dan tako, drug dan pa čisto drugače.Odvisno seveda od tega kdo tisti dan plačuje članek.

  • Slavko Šterman 13:20 21.december 2015.

    Nadaljevanje:Ne, mi vsi nosimo svoj del odgovornosti za vse kar se dogaja. Samo upam lahko, da bomo nekoč sposobni priznat, da smo vsi ljudje, da to kar sam sebi želim, za sebe želijo vsi, da pravice, ki jih zahtevam ...prikaži več za sebe lahko za sebe zahtevajo tudi drugi. Kdo sem jaz, kdo smo mi, da lahko rečemo nekomu, ne teh želja in zahtev, ki so nam same po sebi normalne, pa ti ne smeš imet.

  • Fucky 18:44 21.december 2015.

    Kadar zmaga na referendumu desnica, je to nepotrebno deljenje Slovencev in zapravljanje davkoplačevalskega denarja. Kadar zmaga levica, je to zmaga demokracije. Sprašujem se, kdo ne ve kaj je to demokracija!

  • prider 22:35 20.december 2015.

    Avtor Matej Košir:Kdo pa bo odločal o pravicah, če ne ljudstvo (demokracija)? Vi mislite, da elita ali samo vi,v imenu celotnega slovenskega naroda ali celo sveta?Bodite resni!

  • hpet 08:15 21.december 2015.

    Mene najbolj pri vsem moti to, da te skupine izvajajo skoraj neko nasilje. Če mislim drugače, sem takoj nestrpen, me je strah, in podobno. NE, NI ME STRAH IN NISEM NESTRPEN če menim drugače. Prav čutim, da mi vsiljujejo svoje ...prikaži več razmišljanje in to je edino kar me moti. Prav vsi njihovi komentarji in nastopi letijo v to smer. Imam občutek kot da na tak način rešujejo neke svoje komplekse. Če bi bila volilna udeležba 100%, verjemite, bi bil rezultat še bolj očiten.

  • Presvetli 08:59 21.december 2015.

    Model kateri si tole napisal,bi te želel pa res nekaj vprašat!?Praviš,da smo zahojeni,ker nismo želeli sprejet tega vašega ljubljanskega zakona???Tudi prav!!Se ti zamisliš,da vsak kateri ima 5 minut časa bi si želel spremenit ustavo!?To ravno se dogaja!Temveč ne vsak,ampak,samo določen ...prikaži več krog ljudi kateri je pri koritu in ima možnost lobirat.Če je kdo zahojen potem je to sedajšnja vlada in njihov satelit Lukec Mesečnik.Tako eni kot drugi nas imajo za norca!Zakaj? Zato,ker mesečnik potrjuje vladine nesmisle in potem na bebavih zahtevah mesečnika, vlada,vrača uslugo.Zakon in statut sta že dolgo sprejeta,tako,da razmisli malo o svojih trditvah!

  • drejca1 09:26 21.december 2015.

    "Zmago, sodeč po anketah, starejših, manj izobraženih, s podeželja, nad istospolno usmerjenimi. "----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Sem starejša ( ti Košir moraš do mojih let še priti ), manj izobražena ( včasih ni bilo toliko možnosti za študij kot sedaj ) doma ...prikaži več sem iz podeželja ( ponosna sem na to, lepa narava me obdaja, čist zrak voham in imam sosede, s katerimi se pozdravljamo , pogovarjamo in pomagamo med seboj ) ; aja , pa po tvoje sem tud butasta...Zaradi takih kot si ti , bomo drugačni ( tisti butasti ) v prihodnje še bolj povezani in še bolj trdno odločeni, da čisto vsega pa res ne bomo sprejeli v teh norih časih, ko so vse vrednote pozabljene in teptane iz strani vodilnih elit.

  • Andreja Jurečič 09:25 21.december 2015.

    Danes je demokracija zmagala nad komunizmom! Drugače pa smo že od ILIRSKIH PRIVINC (vsaj, če ne še raje od vedno!) zreli za demokracijo! I LOVE NAPOLEON! SVOBODA, ENAKOST, BRATSTVO! :) :) :)

  • principiumnovum 10:47 21.december 2015.

    Košir, bi te vikala, pa te žal ne jemljem dovolj resno. Očitno si demokracijo razlagaš kot tvoji šefi. Človekove pravice in demokracija sta takrat, ko služita tvojim interesom, ko pa več kot 2/3 ljudstva izrazi svojo voljo je pa to ...prikaži več zate omejenost? Človekove pravice niso tisto, kar midva misliva da so. So tisto, kar večina prebivalstva zagovarja. Če je v Indiji krava sveta žival, ni na nama, da jih bova prepričevala obratno. Če sta na Nizozemskem mehka droga in prostitucija legalizirana, vse pa kaže, da bo tudi pedofilija - ni na nama, da jih prepričujeva v obratno. Košir, ko ti bo to enkrat jasno, si boš lahko mirne volje rekel, da si novinar, kozmopolitan in demokrat. Do takrat pa si navadni pisar, ki tukaj onesnažuje internet z lastnimi predsodki. Zaradi takšnih kot si ti so v Avstraliji, južni in severni Ameriki iztrebili na milijone avtohtonih prebivalcev, ki niso bili pripravljeni sprejeti demokracije tvojega tipa. Res žalostno, kakšni omejenci lahko danes Sloveniji postanejo pla

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.