Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
72 ogledov

Bravo Slovenija!

Komentarjev 71
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Slavko Šterman 13:17 21.december 2015.

    Danes se sprašujem kdo sem jaz ali kdo smo mi, da odločamo o tem kdo lahko svojo ljubezen izkaže s sklenitvijo zakonske zveze, s tem dogodkom, ki je prelomnica v življenju vsakogar. Kdo sem jaz ali kdo smo mi, da ...prikaži več nekaterim ljudem odvzemamo socialne pravice, ki so zapisane v zakonih in temeljijo na sklenitvi zakonske zveze. Sprašujem se ali bi ob drugačnem izzidu včerajšnjega referenduma imel kaj manj? Bi bil kaj drugačen? Ali so nekateri v lastnem egoizmu nekaterim onemogočili vse tiste socialne pravice, ki nam ali pa so nam omogočale v skupnem življenju neko varnost, neko enakopravnost? Polno vprašanj na katere včeraj zvečer iz jeze in žalosti nisem želel odgovoriti. Še vedno sem trdno prepričan, da bi se včerajšnji referendum moral končat drugače. Vsak posameznik si lahko odgovori na ta vprašanja in potem pretehta svojo včerajšnjo odločitev. Nasprotniki so se poslužili zelo pritlehnih laži in zavajanj. Ali cilj dovoljuje uporabo vseh sredstev. Pa me zanima ali gospa Zevnik sedaj, ko

  • Plavi-mil 13:26 21.december 2015.

    Jaz pa mislim, da ljudje ne nasedajo več režimskim medijem in razuzdananosti kvazi politikov, kot sta Violeta in Mesečni Lunatik, pa tudi strah jih ni, kot misli ena državna sekretarka, začeli so misliti s svojo glavo, vse več se jih ...prikaži več prebuja iz sna diktature. Tale Košir ima lahko svoje mnenje, ne more in ne sme pa 400.000.- ljudi imeti za neumne, neizobražene in stare , 200.000 je pa pametnih po njegovem, v takem razmišljanje se vidi vsa beda človeka.

  • stilist 22:43 20.december 2015.

    E Matej, kakšne neumnosti klatiš! Žališ vsevprek, očitaš nenačitanost in zaplankanost.....V družbi se dogajajo le tisti premiki, ki jih tista družba dopušča. Kar se pa tiče branja časnikov, tudi jaz nimam naročenega nobenega, pa jih preberem veliko. Vsako jutro ...prikaži več ob kavici v bližnji kavarni, kjer imajo veliko izbiro dnevnih časopisov.

  • KOJAK 07:53 21.december 2015.

    Swap iz katere občine si in kdo je tvoj župan...me zanima čisto tako!

  • 1slovenka 08:39 21.december 2015.

    čakaj,čakaj!..a tale naklada o tem,da kakor novinarji v tej državi pišejo objektivno,neodvisno,po resnici?*naj bi otrokom ga.učiteljica povedala,da je izrezan članek lahko na temo;u.počepin,familija kardišan,kako ga zapeljati v treh potezah,celjski erotični sejem,kaj jedo slavni,faki in maruša pijana pod mizo ipd....

  • dragec 10:12 21.december 2015.

    OŽIČENA SLOVENIJA MOČNO SPOMINJA NA TABORIŠČE IZ II. SVETOVNE VOJNE - TO DESNICI PAŠE IN UGAJA

  • maresem2 11:02 21.december 2015.

    Se podpišem.

  • Tajčika 11:22 21.december 2015.

    g. Pametni-- A da nimajo doma naročenega časopisa? A res? Pa veš zakaj ne? Ker nimajo denarja niti za osnovne potrebščine, kako bi potem plačevali še naročnino za časopis????Takšne izjave lahko daje samo nekdo, ki ima polno rit vsega ...prikaži več in ni še nikoli okusil, kako je to, ko nimaš niti za kruh, g. Pametni bi pa raje v tem primeru časopis kupil, da bil seznanjen s tem, kako nam lažejo in in drugi. Ljuba duša, saj vse piše na Internetu. Mi, ki nimamo denarja za drage naročnine, si poiščemo članke na Internetu. Vi, ki tega ne znate, si pa kupite časopis, kjer vam je vsa laž servirana na papirju.

  • Slavko Šterman 13:19 21.december 2015.

    Nadaljevanje:Ali cilj dovoljuje uporabo vseh sredstev. Pa me zanima ali gospa Zevnik sedaj, ko zakon ni sprejet lahko posvaja svoje vnuke, kar je trdila, da ji bo zakon odvzel? Ali je gospod Primc dosegel, da lahko otroke posvojijo samo ...prikaži več t.i. "normalni pari"? Otroci so naša svetost na katere smo občutljivi in včasih nerazumsko ravnamo kadar gre za njih. Nasprotniki so dosegli samo to, da med nami še vedno obstaja skupina ljudi, ki so v svoji ljubezni še vedno prikrajšani za tiste socialne pravice, ki jih večina ima. Ne, ni šlo za otroke v smislu kot so to prikazovali nasprotniki, šlo je za naše predsodke. Šlo je za otroke, da jim vcepijo predsodke do določene skupine ljudi. Tukaj spoštovani smo včeraj padli na izpitu. Čeprav sem bil ZA, govorim v prvi osebi, ker sem del te družbe in soustvarjam to družbo, tako kot vsi mi, vi, oni in nosim del odgovornosti za dogajanja. Najlažje je reči oni so za to krivi. Ne, mi vsi nosimo svoj del odgovornosti za vse kar se dogaja. Samo upam lahk

  • sintesi 17:01 21.december 2015.

    nisem bral vsega ker sem imel poln kufer tvojega pametovanja v prvem odstavku! Kdo pa si ti, da veš kako izobraženi, koliko stari in od kod so tisti ki so glasovali PROTI????? In nadalje si napisal, da je žalostno ker ...prikaži več si jemljemo pravico odločati o pravicah drugih! Pozabil pa si, da glas za JEMLJE PRAVICO OTROKU, da se odloči ali želi živeti z dvema očetoma.

  • drejca1 07:40 25.december 2015.

    Marko Sustarsic / 21.12.2015, 12:41Oh, ti nori casi! Babica, svet gre naprej, ti pa gres lahko z njim ali pa ostanes v preteklosti. Napredek je neizbezen, pravica se bo izkazala, samo vprasanje casa je.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dragi Marko, če ...prikaži več je mešanje dre*ca napredek, potem pa.....ostajam v preteklosti , z lepimi spomini na vse tisto, kar smo počeli mi v tvojih letih. Napredek, ja.....hehe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.