Slovenija
38851 ogledov

Brecelj: To ni reševanje zdravstva, to je reševanje Jankovića

Komentarjev 71
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robi2107 11:20 10.januar 2023.

    "Prihodnje leto lahko kljub trudu pričakujete slabšanje stanja, več težav. Šele prihodnje leto bo pokazalo, ali se bo trend obrnil. V prihodnjih letih lahko spremembe pričakujemo samo z garanjem in poštenim odnosom do zdravstva. Če bodo v ospredju še vedno ...prikaži več patološki interesi, čudni politični interesi, finančni interesi in korupcija, lahko pričakujemo zlom zdravstvenega sistema." To je izjavil lani ob koncu leta. V tej izjavi se skrivajo krivci na nastalo situacijo. Za začetek je treba uvesti ..

    • robi2107 11:21 10.januar 2023.

      .. transparentnost na vseh nivojih v zdravstvu (in v zdravstveni politiki). Da se bo vedelo, kdo pije. Kdo plača, pa itak vemo. MI.

    • lojs 11:23 10.januar 2023.

      zelo enostavno ... zasebniki najbrž ne kradejo sami sebi, če pa že koga dobijo, je pa takoj noga ... sistem delujo avtomatsko

    • robi2107 12:31 10.januar 2023.

      Nisem za privatizacijo. Zasebniki tudi niso imuni na korupcijo. Pa še en vidik je: ko imaš epidemijo in naval na bolnice, samo javno zdravstvo lahko rešuje situacijo. Ker morajo stvari potekati po vojaško, centralno vodeno. Zasebniki pa delujejo nepovezano, vsak ...prikaži več zase. Poleg tega se v glavnem takih pacientov zasebniki otepajo, ker v njih ne vidijo denarja. Razen pod pogojem, da se jih nenormalno dobro plača, kot smo imeli ob covidu (takrat so denar sicer dobile javne bolnice, privat jih itak ni).

    • lojs 16:44 10.januar 2023.

      jaz pa sem za privatizacijo, ker to je edina rešitev BASTA!

    • lojs 16:46 10.januar 2023.

      v privat firmi kradejo delavci lastniku, lastnik pa izbere najboljšo ponudbo ... kjer so provizije ... KJE SO PROVIZIJE V PRIVAT FIRMI! .... nehajmo se delat budale, dost je tega

    • robi2107 22:34 10.januar 2023.

      Lojze, Enroni so bili privat. Pa so goljufali 300 na uro. Kdo je goljufal? Top management. Koga so goljufali? Delničarje. Provizije? Plačujejo jih (lahko). In privatizacija ni edina rešitev. Rešitev je tudi dosledno preganjanje in sankcioniranje korupcije in kriminala. Samo ...prikaži več za to mora obstajat politična volja. Ker je politični razred nima, ga je treba v to prisiliti. Menda je 13% populacije zadostna kritična masa, da za sabo potegne se ostale in izsili spremembe.

  • Luksi 07:34 11.januar 2023.

    Bravo, nekdo, ki še ni dobil dovolj podkupnine, da bi spremenil mnenje. Ko ga bo bomo vedeli, da so ga kupili.

  • lojs 11:17 10.januar 2023.

    dokler bo zdravstvo državna molzna krava "interesnih skupin", ki mastno služijo in so ideološko podprti s strani politike na oblasti, ne bo nič boljše ... ropanje države se nadaljuje, v podporo kraji državljanov bodo določeni politiki šli na cesto ... zbudi se narod!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:25 10.januar 2023.

    Že nekaj časa nisem čisto več prepričana, da je z Dr. Brecljem vse ok. Na trenutke se mi zdi, kot da bi bil paranoičen in blodnjav. Kot zdravnik pa kapo dol, v strokovnosti in človečnosti.

  • Toma 09:15 10.januar 2023.

    Kaj vam privoščim, močvirniki!

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 10:13 10.januar 2023.

      Še vedno smo na boljšem, kot ti v svoji vuko-jebini :)

    • Toma 10:26 10.januar 2023.

      Kar joki se! Jaz sem s svijim županom na TI!

    • jakec1575 12:17 10.januar 2023.

      zakaj si pa privoscljiv?? aja tocno tebe niso globili za sendvic s 400€ v jansevini niso nikogar.

    • Toma 13:12 10.januar 2023.

      Kaj rabiš še obrazložitev?! Kar ste volili ste izvolili! Sedaj pa še pojejte, pol pa pejdite plesat. Morda pride igrat še ansambel Gru-Gru!

    • Toma 16:59 10.januar 2023.

      Še vedno vam privoščim raja glupa! V vukojebini imam fajn zdravnico, pa še ena je le 50% zasedena. S šerifom sva pa krave skupaj pasla! Živela vukojebina! Lahko ste fauš ;-)

    • Toma 18:45 10.januar 2023.

      Ej drejc! Izjasni se v čem ste na boljšem! Res bi rad vedel. Ne pozabi, da sem v LJ živel nekaj letmed študijem!

    • Toma 18:47 10.januar 2023.

      BTW: več bo minusov, bolj se bom smejal, ker vem, da vas boli ;-)

  • anica00 07:36 11.januar 2023.

    Mislim , da je Brecelj premaknjen . Dvomim v njegove kvalitete, zato se mu nikoli ne bi dala v roke. Je konrtadikotren. Zavzema se za pravice vseh vrst in istočasno promovira korono.

    • Avatar pantani
      pantani 07:41 11.januar 2023.

      Za šporhet pejt,pa pusti komentiranje,ker to ni zate!!!

  • sandi76 10:16 10.januar 2023.

    Zagotovo je verodostojno vse, kar pove tisti, ki po plači spada med 50 najvišjih v državi !

    • robi2107 11:11 10.januar 2023.

      Ta tudi kaj koristnega naredi, ne samo kopiči zlate plalice v sefu, kot npr. eni ortopedi. In človek na mestu je. Se je zelo zavzel za mojega najboljšega prijatelja, ko so našli raka pri njem. Žal so razni šalabajzerji pred ...prikaži več tem predolgo pacali, zato mu ni bilo več pomoči. Ampak ok, to so osebne stvari. Predvsem je Brecelj pokazal na prave krivce. Politiko. Zaradi parcialnih interesov in ker ne prepreči korupcije, kadar že sama ni del nje.

    • LudvikK. 12:06 10.januar 2023.

      Kdo pa bi po tvojem naj bil med prvimi 50, če ne dohtarji? Kaki uradniki, učitelji, policaji, hišniki?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.