Slovenija
10988 ogledov

Celje: Državljani Kosova so se brutalno spravili nad dva dijaka

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • borut08 18:27 17.december 2018.

    Na zalost je policija najvecje zlo saj ce si nastrojen proti lopovom oz mafijski drzavi se kaj kmalu lahko zgodi,da ti poslejo koga z orozjem,da te vzame v strah ali celo vlomi v dom.Ko sem grdo pogledu lopova prisesanga na ...prikaži več drzavne jasli sicer sina gospoda iz Foruma 21 me je takoj obiskala policija(Lasko)ko pa sem sam zelel podati ovadbo na PP.Celje jo pa niso hoteli sprejeti oz.so jo sele po pritozbi na MNZ.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:51 17.december 2018.

    Zavedajte sa da se to ne dogaja tudi v drugih mestih!! Vendar pa,če mi kar koli napišemo ali smo proti nasilju nas levičarji takoj označijo za nacije!! Tako daleč bomo prišli,da bodo dijaki plačevali za prehod proti šoli oblast pa gleda vstran!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 05:54 18.december 2018.

    Kaj se čudite o številu šipcov v Sloveniji,saj jih vaš fürer zelo privlači in sicer z doktoratom o fasaderstvu iz fakultete v Prištini in po koreninah ki so od tam dol,zato pa je njegova vlada takoj priznala novonastalo državo oz. ...prikaži več njegovo "otačbino"?

  • sam50 07:35 18.december 2018.

    Najprej celica,3x na dan "batine", liter vode in skorja kruha dnevno, prisilno delo do konca odslužene kazni,potem pa nepovratna karta za njegovo domovino....

  • Lola_George 12:47 17.december 2018.

    Začni z denarjem brez zamude ... Google ponuja delovna mesta, ki jih ljudje lahko delajo na spletu od svojega doma in zaslužijo 26.371 $ v prvem mesecu tega posla. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da povprečje znaša ...prikaži več 30.000 dolarjev, vendar vidim, kaj zdaj počne. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. To počnem ....... >>>>>>> http://www.Internet43.Com

  • Avatar Mirko
    Mirko 14:03 17.december 2018.

    Še dobro da niso napisali teroristični napad dve kosovskih fantov. Žalostno kam gre vse to zakaj pa ni nihče že prej prijavil slik z orožjem ???

  • Avatar Mirko
    Mirko 14:06 17.december 2018.

    Dejstvo je da imam veliko prijateljev iz Kosova in celotne nekdanje države pa so vsi zelo v redu ljudje. Ko pišejo se ne skrivajo tako kot vsi pisci tu.So pač ljudje .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.