Avto
2073 ogledov

Cena rabljenih dizlov močno padla

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 17:22 19.marec 2017.

    Cene bodo padle? Pajade Tako kot svizec in čokolada.

  • primoz.g 22:37 19.marec 2017.

    tesla je krš, res je lepe oblike in ima candy eye look, ampak uporabnost za ne vem 50k (govorim na pamet) je pa sigurno dražji od vsakega fosilca, v katerem dobiš precej več uporabne opreme kot tam, ne vem kako ...prikaži več klima dela, ima omejen radius, je pa res vožnja poceni, ampak SI JO PLAČAL z odurno VIŠJO ceno kot pro fosilcih, tako da na koncu si na dejansko istem, le da imaš neuporabno vozilo, pejt iz TESLO iz LJ na Švedsko recimo ?? moraš nekajkrat prespat vmes :)

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:27 19.marec 2017.

    če se le da bom imel bencinarja in dizla nikoli več,popravilo je oz.vse je precej dražje ,poraba pa ni neka fora več danes,pa še orng smrdijo dizli,najbolje bi bilo da jih nehajo delat ,vsaj osebna vozila,sicer se pa razvija bencinski ...prikaži več motor na principu dizel motorja,tako da bo v kratkem tako in tako dizel odklenkal iz cest

  • k0libri 12:52 19.marec 2017.

    Smrdijo v gostilniških dabatah, to ja. S filtri kot jih imajo, paedino če inhaliraš. Pa ne dizla.

  • mph 15:21 19.marec 2017.

    Vsaj v mestih, bi to pomenilo drastično izboljšanje življenjskih pogojev, če bi bili samo električni v uporabi. Ampak razlike v ceni kljub subvencijam so tako noro visoke, da niti v sanjah večini ne pride v poštev. Naj država drastično sofinancira, ...prikaži več povečala bi se proizvodnja, potem pa tudi cene. Osebno pač ostajam naprej pri dizlu.

  • mph 15:24 19.marec 2017.

    Tokrat se povsem strinjam z @marsem, za Kio pa se bistveno manj pri pospeševanju pokadi kot pri povprečnem Audiju ali Bmwju. Kar sem kupil Ceeda sem top zadovoljen, tudi miren motor, tih, ... Mimogrede bencinarji pa druge strupene snovi izločajo, ...prikaži več ni, da so "ekološki". V mestih bi sicer bilo super, če bi bili samo elektrićni v uporabi, žal je to utopija. Dokler ne bo država subvencionirala bistveno bolj električne. Tam 10% bi še dal več, ma 100% več pa sigurno ne, ker jih nimam. Ekologija gor ali dol.

  • ac-dc 17:23 19.marec 2017.

    Pri nas bo gotovo obratno, kot je pri vseh stvareh..

  • Žurnalček 20:12 19.marec 2017.

    Ni res ! Res je , da trgovci varajo lastnike dizlov zaradi WV in posledično padca vrednosti in tako tudi svojega manjšega izplačila lastniku za rabljen avto. To pa nikakor ne pomeni , da je na Balkanu in še kje ...prikaži veče drugje zmanjšano povpraševanje po dizlih in s tem pad cen ! Dokler je na Balkanu Golf II dizel pojem in dovoljen od oblasti , niso nikakršnjega pomena rezultati goljufanja WV pri novejših znamkah !! Spet ste mim usekal !

  • primoz.g 22:38 19.marec 2017.

    v bistvu če kupiš elektičnega, si bencin plačal vnaprej :) get the F out

  • maresem 11:04 20.marec 2017.

    Umij si noge, boš videl, da bo prijetnejši vonj...

  • Gigiiinjo 11:05 20.marec 2017.

    ja ne. potem bomo še delovno silo od drugod uvažali. v sloveniji ni take mase tega kadra.

  • Ronald Reagan 11:56 20.marec 2017.

    Me pa res zanima koliko spodaj komentirajočih ekobluzerjev že vozi el. avto?In koliko "smrdljivega" dizla...ma, bedniki...

  • vzev 11:52 19.marec 2017.

    Mi je čisto vseeno ali je dizel ali bencinar. Vsekakor pa ne bom imel hibridnega ali električnega avta. Ti okoljevarstveniki so pa že prav tečni s temi svojimi zahtevami in zapiranji mest.

  • razerznak 17:08 19.marec 2017.

    čeb slovenija bla tok dobra bi tesli dala tako ponudbo za gigafactory da je nebi mogla zavrnit, pol pa še bi zihr dobl dobre popuste za tesline avte , ter nove quick charge postaje na avtocesti

  • maresem 10:42 19.marec 2017.

    In to je dobra novica..... ?! Dokler bom vrtel volan, bo pod motornim pokrovom dizel!

  • hardo 11:07 19.marec 2017.

    Predivdevam da voziš kakšnga Zetorja ali IMT-ja.

  • nergač 11:16 19.marec 2017.

    @maresemče si že preko sedemdeset potem imaš verjetno prav, a boš moral pohiteti z odhodom.

  • KLOBO 12:41 19.marec 2017.

    Ali pa kombajn !!

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:47 19.marec 2017.

    Vsega pol leta sem imel Audi dizla, pa sem ga menjal za bencinca, ker je tresel in smrdel.

  • maresem 15:54 19.marec 2017.

    Res ste duhoviti minusarji. Ampak kar se tiče vonja po bencinu in nafti, oz. zetorjih in IMTjih, mi ne sežete niti do kolen, zato se mi ne da ukvarjati z vami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.