Slovenija
15565 ogledov

Šok: Cerar odstopil, Slovenija v politični krizi

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 22:58 14.marec 2018.

    Miro, prva pametna v treh letih in pol.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:16 15.marec 2018.

    Miro je odšel,ampak prepozno vsaj 2 leti in s seboj bi moral odpeljat še vso roparsko in nesposobno golazen,ki se je napajala v državnem koritu!

  • mph 23:21 14.marec 2018.

    Če je kdo sprejel ukrepe za odpravo trojke, je to bila Bratuškova, naj se ne kiti s tujim perjem. Pravno državo je spravil čisto na dno, od vsega leporečenja ni ostalo na koncu nič. Ena najslabših vlad do sedaj. Zdaj ...prikaži več se pa bo šel še užaljenost. Očito je nesposoben tako kot pravnik kot še bolj presednik vlade. Čimprej sicer volitve, vprašanje pa, kaj bo spremenilo.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:49 14.marec 2018.

      Če bo folk volil leve ali desne bo še zmerom isto, zato ker itak delajo vsi z roko v roki. Nekdo, ki bo delal za ljudi, poslušal ljudi... če se bo tak pokazal oziroma če ga bodo mediji sploh hotli ...prikaži več na plano potegnit. Glede na to, da so mediji podplačani kaj smejo in kaj ne smejo objavljat, je velika verjetnost, da takega, ki bi delal v korist ljudstva ne bodo sploh pokazali, niti omenli - medijska blokada se temu reče.

    • popokatopetl 23:52 14.marec 2018.

      Bratuškova? No ona je itq lepo delala po neoliberalnem nareku da trojki res ni bilo treba osebno hodit.

    • mph 19:12 15.marec 2018.

      Osebno jo vidim nekje med levico in sredino, tudi ima jasno stališče do največje multinacionalke, do NOB, ... zdaj, ko pomislim še na vse to, skoraj ni več dvoma, da vam prav njej glas.

  • Pepe007 07:43 15.marec 2018.

    Neke škode ni. Kupil si je čas, za predvolilno bitko, čeprav mislim, da je že odpisan kader.

  • perhan63 07:31 15.marec 2018.

    ahahahhahaah...naredu po ukazu iz murgelj in naredu prostor za še enega nastavljenega pionirčka ,tokrat iz kamnika

  • matermila 07:11 15.marec 2018.

    Užaljeni pionirček je odstopil,ker so ga dobili z roko v marmeladi.Ena redkih pametnih odločitev,ki jih je sprejel.Verjetno je dobro preučil in temeljito premislil zadevo in uvidel,da ga je sral cel mandat,ter da je bolje da se skrije tik pred volitvami.Plehka ...prikaži več predvolilna finta:jaz sem demokrat,jaz sem odstopil in priznal napake,ker sem pošten in transparenten politik.Čestitke Cerar,za odločitev,ki pa je prišla vsaj 2 leti prepozno.

  • sasquatch 23:24 14.marec 2018.

    Kakšna kriza?! Kriza je bila do sedaj

  • paya 06:35 15.marec 2018.

    Ma kakšen šok neki? Kaj je z vami? Končno !

  • Avatar Leon
    Leon 08:49 15.marec 2018.

    Cerarjev odstop je samo politična farsa ,če bi imel pošten namen bi moral to narediti po prvem letu vodenja ali pa harikiri kot naredijo pravi borci . V javnosti bo za vedno ostal Cmera in dajal slab zgled svojim študentom ...prikaži več na Univerzi ,kamor verjetno namerava ,čeprav ga jaz nikoli ne bi zaposlil v javnih službah .

  • mižimaži 08:47 15.marec 2018.

    baj baj Cmerko...pometli te bomo pod preprogo v Murglah...

  • mercedesb 06:58 15.marec 2018.

    Koncno je odsel govnar z vso svojo nesposobno klientelisticno koruptivno golaznijo

  • Tupamaros 09:24 15.marec 2018.

    Z odhodom na neplačan dopust do volitev bo najmanj škode.

  • Avatar čavez
    čavez 10:53 15.marec 2018.

    In po Cerarju prihaja nova oblast spet krast.

  • dragec 10:13 15.marec 2018.

    E moj Cmerar , sjebal te je en navadni Janšev upokojenec.

  • Avatar olor
    olor 07:17 15.marec 2018.

    Dosti dolgo je zdržal, pa ne da nebi bil sposoben, ampak zaradi mnogo njih, ki so bilo okoli njega.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 10:52 15.marec 2018.

    budala lopovska je odstopila ampak kradl bojo še naprej, za kozlat

  • izRODEk 22:30 14.marec 2018.

    Spoštovane državljanke in državljani Republike Slovenije! @vladaRS in njen (bivši) predsednik @MiroCerar ter koalicijski partnerji @StrankaSMC @strankaSD @strankaDeSUS so slovenskemu ljudstvu nocoj dali povod, da gremo na ulice in začnemo vsesplošni ljudski #UPOR!

    • popokatopetl 23:49 14.marec 2018.

      Kaj se boš zdej upiral? Sej Mirko je sam šel. Pa tolk slabo kot pod tvojim Janezom tud ni blo.

    • max 00:47 15.marec 2018.

      Za te 2 do 3 mesece do volitev pa Serpentinška dajte za mandatarja. Dovolj časa, da pokaže iz kakšnega testa je in nekaterim ne bo treba na slepo hodit na volitve, pač samo zato, ker je to neki novga.

    • dragec 10:17 15.marec 2018.

      Bravo Ivani Jansxa

  • jozicamurn 10:29 15.marec 2018.

    Končno, najslabša vlada do sedaj, pa smo mislili da po DeSus argentinskemu bedaku in SD ne more biti še huje, očitno je lahko, to je SMC. Koga sploh voliti in kdo bo povzdignil Slovenijo in naredil kaj za ljudi? Sniffer ...prikaži več Pahor sigurno ne bo, on je pomoje skupaj z Albanci, isto kot njegov kolega kot je @dragec napisal zgoraj Jianis JanXHa, kaj nam ostane, da ne govorim o liberalnih multikulti lgbt-sprijencih in raznih pro-EU liberalnih retardiranih strankah, ki dopuščajo invazijo na naš teritorij.

    • mph 22:33 15.marec 2018.

      Žal je tako kot sem večkrat rekel, je človek lahko srečen, če vsaj prepreči, da najslabši pride na oblast. Kljub napakam, ki jih je naredila, pa je sumarno dovolj dobra kombinacija sposobnosti, socialnega čuta, .... Bratuškova. Boljšega ne vidim ta ...prikaži več hip. Zaradi proislamske slepote pa zame tudi Levica odpade (če bi bilo po njihovo in glede na njihovo popačeno "človekoljubnost", bi jih imeli 200t zdaj tu).

  • dragec 10:16 15.marec 2018.

    Bravo pleško albaski,

  • Jožef Koprivnikar 10:23 15.marec 2018.

    Upam da bo to tudi šola za politične jastrebe ki so čakali plen, vendar se lahko tudi oni znajdejo v enakem položaju.Vse stranke imajo lahko dober program pa naj bo SDS ali DESUS, je pa potrebno soglasje in uspešno vodenje vseh vpletenih,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.