Slovenija
62 ogledov

Čerin zapustil proslavo po govoru Kuntnerja

Komentarjev 85
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 11:34 23.junij 2012.

    Ti si pa napredna ja dokler boš zagovarjala rdečkarrje si daleč zadaj. Komunizem je že zdavnaj mimo, tako, kot ti.

  • Senior 11:36 23.junij 2012.

    Sovraštvo je glavno vodilo slovenske vlade in njihovih podpihovalcev. Gledališče me ne bo več videlo, ker sovražim tistega, ki širi sovraštvo med Slovenci.Včeraj sem bral komentar nekoga, ki je dejal, da je ponosen, ker je sin domobranca. Ja, tudi to ...prikaži več je Slovenija.Če bi zmagal Hitler, ki so mu domobranci prisegli zvestobo, potem tudi slovenskega jezika v gledališču ne bi bilo.

  • francek 11:37 23.junij 2012.

    KUNTNER vsaka vam čast zaradi takih, kot ste VI sem zopet ponosen, da sem SLOVENEC.

  • Senior 11:40 23.junij 2012.

    Pozabil si odstraniti krvavi križ!

  • francek 12:00 23.junij 2012.

    Pozanimaj se kakšne plače imajo v bivših republikah, potem pa govori oziroma piši. V katero politično opcijo pa spada velika večina tajkunov? Pa smo spet pri zvezdi.

  • boskre 12:15 23.junij 2012.

    ampak res :) - tak bi mogu bit na plakatu za volitve ha ha ha

  • krtina 12:41 23.junij 2012.

    KLOBO - Če je govor ŠEMEKA edino na kar si lahko ponosen, potem je čisto vseeno ali si Kitajec, Romun ali pa Bozgo iz Butal. Ogledalo si pa kupi in se poglej v njem.

  • krtina 12:45 23.junij 2012.

    FRANCEK - Ali si se nagledal risank. Jaz sem verjetno dovolj star, da bi bil tvoj oče, pa razen v dopisovanju z (takrat) mladimi po Jugoslaviji nisem uporabil niti ene srbohrvaške besede. Pa sem jih zapisal in izrekel kar nekaj. ...prikaži več Zato ne bluzi oslarij. Če pa se je vojaščina tvojemu očetu tako priskutila, da trpi še danes, pa ga pojdi in tolaži, namesto da pišeš neumnosti po internetu.

  • nahtigal 17:07 23.junij 2012.

    zanima me koliko si star ker znaš toliko povedat o času rdeče zvezde.

  • Senior 20:06 23.junij 2012.

    Najbrž je molil v kakšni kapelici!

  • dragec 09:19 26.junij 2012.

    Franček, spet provociraš, če enkrat - jebi se

  • miau 14:23 26.junij 2012.

    teh ki so odpovedali udeležbo ni nihče pogrešau :DD

  • mike2 23:03 26.junij 2012.

    Spet en podrepni priliznjenec, ki ne zbira načina niti situacije da se pojavi z mikrofonom pred državljani. SRAMOTA!

  • francek 16:45 22.junij 2012.

    Pa ti 1111 res misliš, da kdor ni komunist, da je potem nekaj slabega. Si pa res omejen. Ponosen sem, da nikoli nisem bil komunist.

  • širhakl 22:58 22.junij 2012.

    Kolkor jaz vem,so se domobranci boril proti komunizmu-partizanom,proti okupatorju,Italijanom-fašistom in Nemcem-nacistom pa ne in kdor to podpira je totalni antidomoljub.

  • vidralas 06:49 23.junij 2012.

    Žurnalovci, alo,kakšna pomembna novica je za vas,če nekakšen podžupan zaradi užaljenosti odkoraka s proslave.Pa še to.Kučan ter Janković se pa zanesljivo ne znata obnašati primerno neki zreli osebi.(čeprav sta bila v kadru,kot da bi sama osvojila Slovenijo(seveda s pomočjo Tuerka,ki ...prikaži več je pa po rdeči preprogi prikorakal kot mr.Bean).

  • axl 08:31 23.junij 2012.

    Ali pa ko ne bo več raznih jajčkotov in njegove mislečih bumbarjev.

  • francek 10:23 23.junij 2012.

    Kako kratek spomin imajo nekateri pozabljajo, da je sovražnik nosil rdečo zvezdo upravičujejo povojne poboje, ki so jih prav tako izvrševali osebki, ki so nosili rdečo zvezdo.... Kaj vse si dovoljujejo v imenu te krvave rdeče zvezde skrajni čas je, ...prikaži več da za gnusna dejanja nekdo odgovarja, šele potem bodo nehali paradirat in lagat.

  • KLOBO 11:03 23.junij 2012.

    Stela!!!! tak gnoj kot si ti, še pisniti nebi smel!! Marš!!

  • boskre 11:59 23.junij 2012.

    Kaj vse so vlade (katerekoli pač) pripravljene narediti, da odvrnejo od resničnih problemov, ... Slovenčki pa takoj vsi pokonc pa se kregat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.