Slovenija
62 ogledov

Čerin zapustil proslavo po govoru Kuntnerja

Komentarjev 85
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Senior 19:55 23.junij 2012.

    Kutner je izjavil, da ne ve kdo mu je napisal govor. On ga je samo prebral.Kakšna trapasta in sramotna izjava uglednega gledališkega igralca. Za odigrane uloge v gledališču tudi ne ve kdo je avtor odigrane predstave? Nekaj gnilega je v.........!

  • mirko 17:29 22.junij 2012.

    91 leta so pa bili čisto tiho in jih sploh ni bilo na ulicah, ampak so po tihem celo nasprotovali osamosvojitvi Slovenije. Če so bili takrat skriti v svojih luknjah, še pa sedaj naj bodo tam notri in jih ne ...prikaži več maram gledat na proslavah. Ta dan državnosti se nanaša izključno na osamosvojitev Slovenije, kajti 45 leta nismo dobili svoje lastne države, temveč so nas taki ki so na sliki prodali srbom za hlapce.

  • juventus1897 08:45 23.junij 2012.

    Mucek, mucek...jaz sem tiste dneve in noči preživljal na cestah in ulicah na škofijah, kjer so rdečekraki grozili, da bodo vrgli v zrak cel koper in še kaj zraven. Pričakali smo zvezne carinike z noži v rokah in pištolami za ...prikaži več pasom...ponoči smo dežurali v zasedah v gozdovih okoli Škofij in še bi ti lahko našteval, vendar ne bom šel v podrobnosti. Je boljše tako. Kje si pa ti bil ?

  • KLOBO 11:00 23.junij 2012.

    Še najmanj kar je, je to da to svinjetino z rdečo zvezdo ne povabiš na proslavo, kjer se proslavlja osvoboditev izpod te totalitarne rdeče zvezde, ki je v imenu nje morila nedolžne Slovence od 45 leta naprej!! Če bi bilo ...prikaži večo po moje, bi najeli od Hrvatov za 50 let goli otok in tam naselili vse te go-lazni, ki bi še vedno radi imeli v tintari in praporu rdečo zvezdo. Mislim da bi bilo 50 let dovolj, da se enkrat za vselej, te morilske drhali, ki je po vojni pomorila nad 30.000 nedolžnih Slovencev, znebimo za vselej!! Prepričan sem, da bi hrvati zastonj posodili Goli otok

  • vest 16:50 24.junij 2012.

    Moraš biti zelo omejen, če si ponosen na to, da gledališki igralec zna prebrati od nekoga napisan govor. Kuntner je v sam povedal, da ne ve kdo je avtor teksta (res pa je tudi, da bi ga lahko ne prebral). ...prikaži več Ponosen boš lahko, če bodo vladajoči uspeli potegniti voz v pozitivno smer iz negativne kamor so ga pognali lansko pomlad s programiraanimi referendumi.

  • dragec 11:40 26.junij 2016.

    ČRNA BANDO,KOLABORANTI JANŠISTI = FAŠISTI , KAKO SE LEPO RIMA

  • dragec 11:43 26.junij 2016.

    APROPO JANŠA NI SLOVENEC, ON JE ALBANSKI ĆEFUR

  • Oxxo 17:45 22.junij 2012.

    Sami izgovori in iskanje opravičila za kolaboracijo.... Res je, da je marsikateri nedolžen končal v kakšni jami... velika večina pa si je končno kazen zaslužila!Zanimivo, kako črnosrajčniki , domobranci in ostali kolaborantje želijo prikazati sebi in svetu, da so ...prikaži več bili na "pravi strani". Žal se zgodovine ne da izbrisati in DEJSTVA govorijo zase.... Nikoli vam ne bo uspelo. Ne delajte žrtve iz sebe! Žrtve ste v prvi vrsti povzorčili vi!

  • titty 16:19 22.junij 2012.

    Mi in EU ni isto! Tam delaš za denar, pri nas pa se še ne ve zakaj delamo, ker moramo JJ prej vprašat, koliko bo odobril in koliko dovolil! Kaj to ni TOTALITARNI SISTEM? Ni komunizem, sigurno, ker je takrat ...prikaži več bilo boljš, je pa kakšen drugi IZEM, znan samo zdajšnji vladi!

  • mirko 17:24 22.junij 2012.

    Ponosen sem, da sem potomec domobranca. Že samo ime pove za kaj so se borili. Branili so svoje Slovenske domove in domačo grudo. Če so pa kalaborirali z Nemci pa to ni takšna sramota saj je tričetrt evrope takrat rajši ...prikaži več sprejela sodelovanje z nemci, ker bi se bilo neumno upirat takratni nemški vojaški velesili. Kumunistom se pa takrat sploh ni šlo za slovenski narod, ampak izključno za oblast, saj so vedeli, da se bodo nemci v doglednem času umaknili. Ko se je pa to zgodilo, so pa naredili najbolj svinski masaker nad lastnim narodom v vsej zgodovini slovencev. Nobeden hrvat se danes ne sramuje ustaštva v pretekli zgodovini in tudi srbi ne svojih takratnih četnikov. Torej srbi in hrvati so pametnejši od nas, saj so oni z komunizmom pometli, mi pa očitno še dolgo ne bomo.

  • b3180966 22:40 22.junij 2012.

    Popolnoma se strinjam s tabo! Le kaj je lahko večja sramota, zločin in izdaja kot ovirati narod v samoodločbi in nato še 20 let kasneje častiti simbole ideje, katera je te ovire postavljala?

  • mr.big 08:15 23.junij 2012.

    točno tako je. Zdaj pa so praporščaki užaljeni, da niso povabljeni, leta 91 pa (in prej) pa jim je še vedno zvenela v ušesih jugoslavija. Žal nam je lahko edino, da med nami ni očeta Slovenske države - dr.Jožeta Pučnika, ...prikaži več ki je prvi in edini naznanjal javnosti ''Jugoslavije ni več, gre za Slovenijo'' . Ob tem stavku ne bom pozabil kako se je namršil Murgeljčan !!!

  • axl 22:23 22.junij 2012.

    Žalostno, da obstajajo ljudje, ki mislijo da se zgodovina da "ponarediti", s tem da pišejo take hvalospeve domobranski ideologiji, katero velika večina slovencev ne podpira in se tudi ne identificra z njo. Žalostno, da taki ljudje obstajajo, povrhu vsega pa ...prikaži več se imajo še za domoljube. Kolaboracija je bilo najbolj sprijeno dejanje, kar ga je lahko naredil nekdo in zavezniki so točno vedeli zakaj po drugi vojni niso dali zatočišča tem ljudem, ker če so izdali lasten narod, potem bi tudi njih. Smrt fašizmu, svoboda narodu, za vekomaj!

  • Klemen Zec 18:01 22.junij 2012.

    a bela in črna sta ti pa všeč ?belogardisti in Črna roka so imeli krvave roke do ramen, a se ti tud gabijo ?gobcate, kot vas zavajajo današnji vodilni, ki so potomci kolaborantov in izdajalcev slovenskega naroda.

  • 1111 20:08 22.junij 2012.

    ...Mirko, mi Slovenci na take debile, nismo ponosni!!!

  • Senior 20:08 22.junij 2012.

    A ti je žal,ker Bela garda s Hitlerjem na čelu ni zmagala? Če bi, danes ne bi govoril slovensko, ampak nemško. Saj veš, kaj je rekel Hitler za Slovenijo!

  • vidralas 06:34 23.junij 2012.

    Ti ne ločiš med partizani in revoluvionarji.Slednji so si prisvojili partizanstvo,kakor da je njihovo.Pa je to zelo daleč od resnice.Sramota,da po 67letih od teh grozot, ne morem priznati,da sem katolik,ne da bi bil označen za domobranca.To kaže na vaše slabo ...prikaži večbo poznavanje zgodovine.Ti in tebi podobni,ki strašite po Sloveniji z totalitarnimi simboli,imate zelo malo z partizanstvom.Ste pa revolucionarji,ali pa njihovi nasledniki,kar vam nihče ne oporeka.Da ti bo pa politična struktura partizanstva jasna,preberi poslovilna pisma talcev iz celjskega starega piskra.

  • mr.big 08:16 23.junij 2012.

    jaz ge ga videl 2x odpret usta na TV, pa tisto kar je povedal je bilo na ravni osnovnošolca.

  • juventus1897 08:25 23.junij 2012.

    Čakam dan, ko bodo Pingvinović, čerin in ostala rdeča banda iz protesta zapustili državo ! Oh...to bi bil dan, kot ga še ni bilo !!

  • stela 11:02 23.junij 2012.

    Hahahaha ti si se boril ja....s pirom pred tv....a

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.