Slovenija
200 ogledov

"Četudi ubijejo očeta treh otrok, vstaje ne bo konec"

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 20:26 04.februar 2013.

    Nasilni prevzem oblasti s strani FDV-ja... To bo še večje sranje od Kanglerja.

  • majdas 20:30 04.februar 2013.

    Ne volim SDS, pa sem proti !Tak način pelje samo v anarhijo.

  • Scott 21:25 04.februar 2013.

    Bodo te vstaje,protesti tudi takrat,ko oblast prevzamejo stare komunistične sile,častilci rdeče peterokrake morilske zvezde na čelu z bonsaiem?

  • Scott 21:29 04.februar 2013.

    Takšni protesti nas spominjajo na miloševićevo srbijo;vsi pa vemo kako se je potem končalo,četrt milijona mrtvih...

  • Kranjica 21:33 04.februar 2013.

    Imam enako vprašanje kot "majdas",, kaj je to "neposredna demokracija", kdo bo vodil državo,kako bomo do tega prišli...Če tega ne znate pojasniti nam, "navadnim" državljanov, potem bodite raje tiho. Vprašanj je še veliko,odgovorov pa ni. Meni je jasno le to, ...prikaži večo, da ti protesti ne bodo privedli do nobene nove politične ureditve, kajti dretje protestnikov in transparenti z napisi "gotof si" nas ne bo pripeljalo v boljše čase.

  • Scott 21:34 04.februar 2013.

    Vi pa ste verjetno ponosni na bulmastife?Kajne,da ste?

  • Kranjica 21:37 04.februar 2013.

    Težko bi se reklo, da je vaš komentar vzor inteligentnosti. Ne dopušćate drugim,da bi izražali svoje mnenje, če je drugačno od vašega..

  • Mateja Bregar 21:39 04.februar 2013.

    pa dobro, kaj vi znate brat, al znate sam lajat, dvakrat sem že napisala link, če mate čas za lajat, mate čas tud za prebrat kaj je na povezavi ki sem jo posredovala

  • Mateja Bregar 21:43 04.februar 2013.

    ali ste morda navajeni, da se vam vse servira na pladenj, kot je očitno navajena velika večina prisklednikov Velikega Vodje :P

  • Žurnalček 09:11 06.februar 2013.

    Več kot očitno je , da se tale banda ne bo spokala prej , dokler jih demonstranti ne bodo začeli kokat !

  • Žurnalček 09:16 06.februar 2013.

    Bolje abnarhija , kot pa bankrot. Si predstavljaš, ko bankrotira občina , nimaš več vode , niti ti noben ne odvaža smeti , niti nimaš javnega prevoza , vrtcev , šol , toplarne in še kaj.

  • Stolp 10:45 04.februar 2013.

    Bravo policisti! Kaj bojo zdaj tam kraval povzročali.Lepo so testirali in pripravljali teren. Najprej je samo en tam protestiral pa so ga pustili potem jih je bilo že deset, sedaj petdeset in tako bi šlo naprej do kam?<br ...prikaži več />"in s kravjimi povzročajo hrup in skačejo kot kurenti."Ja ni kej, neizvirnosti jim pa ni za očitati...

  • Ronald Reagan 11:44 04.februar 2013.

    Neja, ti mi obupno smrdiš po tistem pekarnarju in mamilašu Sanjinu J.

  • alfredo 14:29 04.februar 2013.

    Točno to misli. In vsi podpihovalci na forumih in facebooku tudi...

  • crvit 16:03 04.februar 2013.

    Policija postaja last mafije kot je SDS mafija in jihov vodja Janez Majer Janša,tistega poicaja ki je žensko pretepo bi blo treba nemudoma kaznovat in brez obrazložitve odpustit,sam kaj ko bodo mafijozoti zanikali da se je ni dotakno sama lopovščina ...prikaži več .Ko pade majer si bodo SDS-ovci rezali žile

  • Mateja Bregar 16:55 04.februar 2013.

    sicer pa jaz ne vodim nobenega gibanja in tudi nimam ljudi v kaj prepričevati, samo komentiram stvari ki se mi ne zdijo ali pa zdijo v redu

  • majdas 16:57 04.februar 2013.

    A ni zanimivo, Mateja, da nas je še vedno toliko "butlov", ki nas ni sram priznati, da verujemo ?In to kljub takim, kot si ti ...

  • pepe 11:25 04.februar 2013.

    Imeli so čas, da se mirno umaknejo, pa ništa. Mirni protesti ne bodo prinesli NIČESAR !!!!! Vse je trebno začeti znova, Z NULE !!! Cena za to je minimalna. Dokler so desetletja kradli milijone, vse OK, sedaj pa panika za ...prikaži večza tri šipe, če ostanejo samo temelji, bo cena še vedno mala.

  • Stolp 12:44 04.februar 2013.

    Ad. 1. Kaj da ne? Vsakič znova je prihajal tja pa še režal se je vsem v ksiht.Ad. 2. Kdo pravi da ne slišijo? Če so vaše zahteve neealne in v nasprotju s demokratičnimi vrednotami družbe je pa ...prikaži več drugo.Ad. 3. Res? So oni zvonili s kravjimi zvonci in motili tam zaposlene in stranke? Oni kričijo zunaj? Oni uničujejo imovino po mestu? Oni nadlegujejo ponoči ljudi na domovih? Oni pretepajo ljudi(Ivanušič npr.)?Ad. 4. Šlo bo dokler ne pripeljete leve tranzicijske klike spet na oblast. Priznajte že enkrat to in se ne skrivajte za enimi kobajagi vstajami. Ustanovite stranko in pojdite na volitve. Če so ti protesti reklama za prihodnjo vašo stranko, tudi v redu samo morajo biti mirni in najavljeni.Bog ne daj da pridete na oblast, če tako grobo kršite osnovne civilizacijske norme!

  • Mateja Bregar 15:08 04.februar 2013.

    bog ne bo nič dal in nič vzel, ker ga NI, mislim da je leta 2013 pa ja že lahko vsem počasi jasno da si je religijo izmislil ta prvi pokvarjen človek na svetu, ki je srečal ta prvega butla, ...prikaži več ki mu je bil pripravljen verjeti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.