Avto
286 ogledov

Dars s količki umiril predrzne voznike, a sledili zastoji in nesreče

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 13:39 09.april 2016.

    Komur te omejitve, oz. količki niso jasni, je totalen idiot in kreten in naj hodi peš ker volan ni za njega!

  • Miller 12:09 09.april 2016.

    "Kar ustrašil sem se jih in močno zaviral, saj na količke nisem bil pripravljen," je povedal bralec, ki se sprašuje o novi taktiki Darsa. Ne morem verjet kaj berem... In tip je to očitno še javil na portal.<br ...prikaži več />Pa kakšna legenda moreš bit da jokaš ker si moral močno zavirati med delanjem prekrška.... sploh nimam komentarja na take neumnostiEni morate prostovoljno vrnit vozniške izpite... resno

  • h3o 19:40 09.april 2016.

    niso količki tistiki povzročijo nesrečo, nesrečo naredijo ljudje in samo ljudje in noben hudoben satan ali bog! ljudje in samo ljudje! dokler bodo ljudje vozili,bodo nesreče, pa tudi če še ne vem kaj se izmislijo. Sploh pa bi morali ob ...prikaži več avtocesti posaditi 100 m zaleni pas, da bi zadušili hruo ki ga delajo vozila.

  • stilist 10:10 09.april 2016.

    Mislim , da so teli količki trn v peti tudi novinarjem, da so tudi oni zlorabljali polno črto, ker je tole že peti članek, ki jih kritizira.

  • Papaja Popi 08:55 09.april 2016.

    d - smiliš se mi !Če bo zaradi teh količkov samo ena smrtna žrtev manj in nekaj nesreč manj, bo dosežen namen, ker so res vsi, večina, izsiljevali na koncu.Če tega ne moreš razumeti, to ni naš problem.<br ...prikaži večbr />Če bi vsi vozili tako , kot vozimo zunaj naših meja, bi bilo manj nesreč.

  • Tupamaros 08:10 09.april 2016.

    Vsaki dan se vozim po tem odseku in nimam nobenih problemov. Probleme delajo voznik, ki ne spoštujejo ali nočejo spoštovati talnih oznak.Recimo v tem primeru polne črte in otoka. Prav zato do dobrodošli količki, ki preprečujejo prejšnje idiotske manevre številnih voznikov.

  • Tajčika 12:59 09.april 2016.

    Sem ravno zadnjič peljala iz Mariborske smeri proti Novemu mestu. Na tem odseku, kjer so količki je omejitev 80 km na uro--jaz sem edina peljala 80 km/ h, vsi ostali pa so drveli veliko več kot 80 km/ h. Pa ...prikaži več kaj hudiča se pol čudite, da ste komaj zvozili ali ste "morali močno zavirati"? Pri 150 km/ h pa res TEŽKO opaziš količke. Mene količki čisto nič ne motijo in se mi je že prvič, ko sem jih videla zdelo tole super. No, več kot očitno je, da imate na tem odseku "težave s količki" zgolj in samo divjaki.

  • maresem 13:42 09.april 2016.

    Veš kaj idiot ljubljanski, tudi jaz sem dnevni migrant, pa me količki nič ne motijo in na dan naredim najmanj 150 km, zato ti ne klobasaj o vaških migrantih, ker so vsi bolj inteligentni, kot ti, kreten zagamani žabarski. Poglej ...prikaži več raje kako vi vozite!

  • OneCent 06:55 11.april 2016.

    "Kar ustrašil sem se jih in močno zaviral, saj na količke nisem bil pripravljen," je povedal bralec.Odlično, temu so namreč namenjeni.

  • Pepe007 14:42 09.april 2016.

    Količki so smiseln ukrep in bi bili koristni na vseh uvozih. Pa še kak semafor, da voznika opozarja, da še ni dosegel primerne hitrosti za tisti del avtoceste in naj ne sili levo. Za šolanje voznikov pri nas bi ...prikaži več nujno rabili še ravno vozno površino na voznem pasu in luknjasto na prehitevalnem, da nekoliko zmanjša kampiranje na prehitevalnem pasu. Očitno prometni predpisi niso dovolj in so potrebne taki fizični dodatki na cesti.

  • d 08:05 09.april 2016.

    ja ful fajn, usi vemo, da bodo zaradi kolickov nesrece in kaos in ti bebči praviš, končno so začel to urejat ... pa kje ti je glava clovek ? a je prazna ?

  • Janez_53 08:53 09.april 2016.

    Kaj ko bi se prej naučil slovenščino? Boš tudi bolje razumel pravila v prometu.

  • d 08:34 09.april 2016.

    a nisi prebral članka ? nesreče so zaradi idiotskih posegoh darsa ... pa zarad invalidnih voznikov kot si sam

  • Lavdan 09:20 09.april 2016.

    Zaradi objestnih prenapetežev je pač treba postaviti količke, čeprav bi si zaslužili s kolom po glavi.

  • Papaja Popi 07:46 09.april 2016.

    Končno so začeli to urejati.Vendar, predno se bodo vsi navadili, bo še prej kakšna nesreča, ker bodo še naprej izsiljevali.

  • Miller 12:11 09.april 2016.

    d pojdi na upravno enoto in vrni izpit prosim...

  • Papaja Popi 08:27 09.april 2016.

    Res si bebči .

  • ptptpt4 10:17 09.april 2016.

    Nemčija, Francija, Švedska, Španija, Portugalska, Danska, Italija, Nizozemska, Velika Britanija... Moram še katero našteti? Ta ukrep je eden najbolj pogostih na evropskih avtocestah, ampak če ti pogled ne seže dlje od Slovenije in Hrvaške, tega pač ne moreš vedeti.

  • Papaja Popi 08:26 09.april 2016.

    Zaradi takih bebčijev, kot si ti pa tudi so nesreče !

  • bozo666 09:32 09.april 2016.

    Za nesreče so krivi izključno nesposobni dnevni migranti, ki se vozijo v Ljubljano in nekih malih vasi, kjer so izpit naredili ne da bi opravili eno vožnjo v večjem mestu. Sploh ne poznajo krožnih križišč, direktnega razvrščanja, sredine križišča, kaj ...prikaži več šele kaj je razcep na avtocesti oz. obvoznici. Vsi, ki niso iz Ljubljane in se želijo voziti po njej, bi morali v Ljubljani še enkrat opraviti vozniški izpit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.