Avto
287 ogledov

Dars s količki umiril predrzne voznike, a sledili zastoji in nesreče

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 13:45 09.april 2016.

    Ovca močvirska.... si se morda preveč smoga nadihal in ti škodi.

  • maresem 13:47 09.april 2016.

    Če si idiot od rojstva, ti ne pomaga niti doktorat.

  • KOJAK 13:55 09.april 2016.

    maresem..jaz sem tudi lublančan in zgleden in kulturen voznik. Glede na tvoj zapis si isti kreten kot bozo666.

  • KOJAK 13:56 09.april 2016.

    Marsikje Leon jih imajo, pa problem niso količki ampak NESTRPNI VOZNIKI!

  • d 14:01 09.april 2016.

    zakljucek na podlagi opazanj iz osebnega zivljenja ?

  • maresem 14:44 09.april 2016.

    Če se malo poglobiš v moj zapis, lahko zaznaš, da sem pisal v ednini in ne množini, torej.... če si se ti videl v tem, si si sam kriv.

  • stilist 15:02 09.april 2016.

    Sinko, od vseh kontinentov samo še po Avstraliji nisem vozil. Tako da umiri svoje podle strasti!

  • KOJAK 15:56 09.april 2016.

    Sorry sam še enkrat preberi: MNOŽINA citiram: "Poglej raje kako vi vozite!" dvomim da si ga vikal.

  • Avatar Leon
    Leon 18:14 09.april 2016.

    Ali je zate Trst kontinent ? Prosim ne nabijaj saj te poznam !

  • Avatar Leon
    Leon 18:20 09.april 2016.

    Vprašanje za vse ,ki zagovarjajo tovrstno ograjevanje vozišča ; Kje potem vozijo vozila na nujni vožnji na takšnih delih vozišč ? Pač kar čez količke ,bodo pač potem nove postavili na račun kupcev vinjet ,mar ne ?

  • Skippy 20:08 09.april 2016.

    V vsaki mali vasi znajo voziti po krožiščih, samo Ljubljančani ne. Gredo celi krog, pa gredo po zunanjem pasu in zaradi tega blokirajo ves promet. Potem pa se čudijo, kakšni zastoji nastanejo, posebej tam v okolici Žal.

  • KOJAK 20:16 09.april 2016.

    DA, in tudi količki, ki so na račun cene vinjet REŠUJEJO ŽIVLJENJA.

  • Miller 12:09 09.april 2016.

    "Kar ustrašil sem se jih in močno zaviral, saj na količke nisem bil pripravljen," je povedal bralec, ki se sprašuje o novi taktiki Darsa. Ne morem verjet kaj berem... In tip je to očitno še javil na portal.<br ...prikaži več />Pa kakšna legenda moreš bit da jokaš ker si moral močno zavirati med delanjem prekrška.... sploh nimam komentarja na take neumnostiEni morate prostovoljno vrnit vozniške izpite... resno

  • jgm 05:34 10.april 2016.

    "Za šolanje voznikov pri nas bi nujno rabili še ravno vozno površino na voznem pasu in luknjasto na prehitevalnem, da nekoliko zmanjša kampiranje na prehitevalnem pasu. "Je pa ravno obratno: prehitevalni pas gladek, vozni pa poln flik in kolesnic, ...prikaži več da se pelješ kot po železnici.

  • Tajčika 10:21 10.april 2016.

    Nisem ti jaz kriva, če rabiš podnapise, da bi razumel.

  • Žurnalček 20:41 09.april 2016.

    V vsaki mali vasi imate krožišče , ki ima en trak , tu pa govorimo o pravih krožiščih , kjer ne da ne veste kako , ampak sploh ne veste kje ste !

  • pravičnik77 09:09 09.april 2016.

    vozite po omejitvah, upoštevajte signalizacijo pa ne bo nobene nesreče...končno so se začele zadeve urejati tudi na tem odseku avtoceste...

  • d 10:33 09.april 2016.

    lahko ti naštevaš kolikor te je volja, vendar dejstvo je, da dlje od Jesenic še nisi bil, tukaj pa pametuješ kako je v tujini, groza kakšni debilčki komentirajo novico

  • Žurnalček 20:38 09.april 2016.

    Tajći , kaj ko bi drugić navedla ,da si peljala z Dunajske smeri proti Beogradu !

  • Žurnalček 20:36 09.april 2016.

    Kako lahko date tako blesavo anketo kot je ta z avt. ali navadnim menjalnikom ! To pomeni , samo to , kolk ste pametni na Žurnalu , kajti menjalnika sta med seboj neprimerljiva , čeprav služita istemu namenu .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.