Zdravje
17061 ogledov

Direktor Pfizerja takole o proticepilcih

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 14:05 10.november 2021.

    Se strinjam...pri cepljenju imaš skoraj zagotovljen glavobol ali boleče mesto vboda, mogoče kak dan povišano temperaturo, to pa je tudi vse. Enemu izmed teh se skoraj zagotovo ne boš izognil. Tistih nekaj težjih stranskih učinkov pa je zanemarljiv %...je pa ...prikaži več ta % bistveno večji pri necepljenih da dobijo težji potem bolezni. Torej kaj bi raje izbral, kakšen dan mačka po cepljenju ali rusko ruleto v kolikor se okužiš.

    • marko345 14:22 10.november 2021.

      Vse si napisal in vse je res.lp

    • Ender3 15:04 10.november 2021.

      Dva trola si soglašata, to je že presežek forumske aktivnosti. O gospod, ki si...🙏🙏

  • popokatopetl 12:33 10.november 2021.

    Svet se ne bo vrnil v normalo ko bodo cepljeni vsi. Trenutno znani podatki o učinkovitosti cepiva kažejo da bi se bilo treba špikat ene 3x na leto če se boš hotel izognit okužbi :( Ker kaže da vseeno pomaga ...prikaži več proti hujšim potekom, bi bilo dobro, da se cepijo vsi 50+ in druge ogrožene skupine. Špikat zdrave mlade se mi pa ne zdi ravno pomembno, so življenjsko enako malo ogroženi od korone kot od stranskih učinkov cepiva.

  • alen04 13:04 10.november 2021.

    To mi deli miška mala. Vse te idijote od anticepilcev obsoditi genocidnih umorov.

    • Ender3 13:59 10.november 2021.

      alen04 za takšno izjavo bi te morali blokirati in preganjati.

    • h4ck3r 14:00 10.november 2021.

      Predvsem bi bilo potrebno tistim izvirnim, ki širijo te dezinformacije, potrebno izstaviti konkreten račun. Saj se ve koliko zaslužijo z objavami. Pa da jih vidimo potem junake.

    • Avatar R_D
      R_D 14:28 10.november 2021.

      Alen, tako je. Ender, si danes že bil na bureku?

    • pika36 17:29 10.november 2021.

      Tako je.

    • Ender3 19:14 10.november 2021.

      R_D za moj menu ne skrbi, tvoj je znan širši javnosti. Sendvič s salamo Poli in Pingo sok. Za nagrado pa kak, sadni jogurt. Pa dober tek, še naprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.