Slovenija
1754 ogledov

Dobili bomo novo registrsko tablico

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 15:30 20.december 2016.

    Nekdo je pričakoval od butaste vlade pametne zakone. Zanimivo.

  • Avatar praufo
    praufo 16:02 20.december 2016.

    vse za varnost, ki jo plača kdo drug kot voznik ... biznis je biznis

  • Avatar praufo
    praufo 16:25 20.december 2016.

    kaj pa pešci, so varni ... ?

  • Avatar čavez
    čavez 14:27 19.december 2016.

    Menjam ali prodam skuter za 750W elektro motor za kolo.

  • Peter Kehler 13:44 20.december 2016.

    Kakšna bedarija. Kupil se električno Alfo s pedali, ki resnično ne gre hitreje kot 25km/h, ne boste verjeli, zaradi čistejšega okolja, ki ga uničujejo dvotaktni mopedi. In sedaj me bo lepo prehitel biciklist in se mi bo režal, ko bom ...prikaži več oborožen z zavarovanjem, tehničnim pregledom, registracijo, tablico in čelado neslišno brnel za njim. Nič, kupil si bom moped, ki gre 48km/h (se ga vsaj splača registrirati) in lepo smrdel po beli Ljubljani. Vse te bedarije o varnosti so čisto brez veze, male barabice, ki divjajo bi lahko že zdavnaj polovili, taisti pa se bodo še vedno vozili po svoje, brez tablic. Nasrkali bodo pošteni (neumni)

  • Avatar praufo
    praufo 13:54 19.december 2016.

    kdaj boste uvedli čelade za sprehajalce ? ... najbrž nikoli, ampak po birokratski logiki, bi bilo pa nekako že logično ... samo par ljudi se spotake in pade tako ali drugače ... evo rešitev je čelada ... vsi ti birokratski ...prikaži več zaskoni so samo neko nategovanje vladnih mišic, kako so in smo in smo najboljši

  • misterij1234 20:44 19.december 2016.

    Manjka še en nori predpis,da bodo morali pešci na pločnikih kjer potekajo tudi steze za kolesa in sedaj mopede obvezno nositi čelade in jih nato sneti ob vstopu v avtobus mestnega prometa,ker take steze potekajo tudi mimo postajališč LPP-ja.

  • Skippy 00:22 20.december 2016.

    In kako bo čelada pomagala pri preganjanju? To vse je že sedaj bilo prepovedano, pa nihče ni preganjal. Zavarovalnice pa ne potrebujemo, imamo sodišča za take primere.

  • Vincencij 14:54 20.december 2016.

    To so načini kako od ljudi pobirati denar.Sem upokojenec .Kupil sem s motorno kolo ker težko hodim. Z avtom zaradi velikega prometa in zaprtje skoraj polovico centra Ljubljane sem le na tak način prišel do mesta. Kolesarske steze povsod niso ...prikaži večo niti primerne za kolesa kaj šele zamotorno kolo z 25 h hitrosti. Poleg dodatnih stroškov/tehnični pregled,tablica,čelada ,obvezna vožnja po kolesarski stezi itd. slabo pisalo predvsem pešcem,ki bodo v še večji nevarnosti.Res nepremišljen in nedorečen zakon !

  • Avatar praufo
    praufo 15:50 20.december 2016.

    šlem boš dal na svoj pisker, pa boš še bolj varen, vareeeen ... no se pa pripravlja, tako se slišal, nov zakon, ki bo zahteval od voznika neprebojni oklep, ja ... ker varnost je pa varnost, vse za varnost

  • Avatar praufo
    praufo 17:13 20.december 2016.

    za pešca je po novi zakonodaji predvidena čeleda, poškodbe so lahko takšne ali drugačne, ampak važno je da je pešec varen ... no in za to je čelada

  • Skippy 00:19 20.december 2016.

    Tako pač je v državi, kjer hočejo vse prepovedati. Zdaj so se spravili še na upokojence in jim naredili stroškov za 1 celo penzijo s temi fintami s temi počasnimi mopedi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.