Slovenija
29 ogledov

Dokument je videl že v nedeljo

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • umetnik123 13:43 26.november 2013.

    Anonimka je Mayerjevo delo, že poznano, kar se pa tiče preiskave, če je nedolžen, zakaj tak halo, ker pa vemo, da je z njegovo poštenostjo nekaj hudo narobe, je preiskavo najlaže okarakterizirati kot politični konstrukt !!!

  • tralala 14:02 26.november 2013.

    Čemu je ta kriminalec spet na prvi strani?

  • dragec 14:05 26.november 2013.

    Družina Janša je poštena družina. Kriva je Urškina sestrična.

  • Johan Spohan 15:18 26.november 2013.

    Če poštenega Janeza preganjajo komunisti se torej preganja sam sebe.

  • Aspetiamo 15:23 26.november 2013.

    Če bi preiskovali ene in druge, ne bi bilo nobene težave. A ene lahko ujamejo z žlico v medu, pa ni nič, pri drugih pa je precej drugače.No, politika (ena in druga) je bila vedno k...

  • filipina2 17:12 26.november 2013.

    vladek, poliži mu rito lopovsko...

  • filipina2 17:14 26.november 2013.

    p.s. vladek,opankar je zate pojem člolveka...

  • 1111 17:19 26.november 2013.

    ZAKAJ, se toliko časa preizkuje, zakaj se tolik časa pusti in sporoča, da osebe odmaknejo, kar jih bremeni, zakaj smo SLOVENCI TAKO BUTAST NAROD? ..zakaj?

  • ac-dc 20:09 26.november 2013.

    Takih in tudi hujših Janezov je v Sloveniji še precej. Od kod že izvira Lovšetov milijon?Popoviču baje daje denar mama, Zokiju pa Jurćk...

  • rogg 20:22 26.november 2013.

    Kučan je kriv...

  • jezero 20:26 26.november 2013.

    Sestrina sestrična rabi 15 minut časa, da zbere potrdila po bankah in dokaže nedolžnost. Toliko je zaslužil s plačo, pa dediščina v kešu, pa honorar za knjigo. E tOliko je pa porabil za plačilp hiše... Pa saj skoraj vsi ...prikaži več Slovenci znajo to zračunati brez svinčnika.

  • mirko 23:15 26.november 2013.

    Resnično se bojim, da se v naši državi približujemo državljanski vojni. Boljše bi bilo, da se razdelimo na vzhod in zahod, kot pa, da se med sabo pokoljemo.

  • mirko 23:18 26.november 2013.

    Vsekakor bomo imeli na vzhodu kapitalizem z tržnim gospodarstvom. V Ljubljani in njeni okolici pa lahko imajo zaradi mene karkoli, tudi "demokratičen socializem", me ne gane niti najmanj.

  • Scott 23:47 26.november 2013.

    Toliko je vreden avtomobil opankarjevega sina!

  • Avatar mojeime
    mojeime 03:30 27.november 2013.

    AVE....NAŠI.....

  • dragec 11:01 27.november 2013.

    Mirko, to je prava ideja, Samo škoda, da " gineš " za tega grdega demagoga , norca in .....

  • c1305166 14:33 26.november 2013.

    Haha, če bi Jankoviću denar na račune polagala njegova sestrična, bi iste zadeve brali na Reporterju, Požarju,... same barabe!!!

  • 1111 17:27 26.november 2013.

    ...imaš moj glas! ...kdaj pa bo gologlavo domobransko revše, prišu na tnalo? ...sodišča se boji, kot hudič križa...sramota!! ...kaj bi bilo še, če bi sodišča bila pravična?

  • ljimonad 13:59 26.november 2013.

    spet je našel razlog da galami, ne ve pa povedati odkod denar pri sestrični od nje, pri njegovem bratu, vsi pa so nato njemu pomagali. pa tisti filmček katerega si je v stilu goebelsa dal narediti kot da so ga ...prikaži več naredili angleži in sem ga gledal včeraj. halo, pa sej to ni res, ubogega janezka preganjajo komunisti, ha ha. o predčasnih volitvah pa le toliko, sanjaj, sanjaj, dragi ablastnik, ko pa se boš zbudil pa bo le mokro pod tabo, pa ne zaradi užitka.

  • Aspetiamo 15:22 26.november 2013.

    No, 200.000 ni majhen denar, a spet ni taka strašna stvar. Vsekakor pa mi je zanimivo, kako se spravljajo le na ene, drugim pa primeri lepo zaspijo v Postojni, dovgovi se uredijo s propadom bank ... Pa še z javnimi ...prikaži več zemljišči gospodarijo tako, da njihovi dobijo mastne denarce.Naj Janšo čim hitreje zaprejo, če mu najdejo kaj takega. A čudno je to, da tiste srake, ki so nakradle veliko več (tisti "Zemljo", Janko, "Lekarnar", Türk na krasu ...) pa očitno živijo brezskrbno.Se mi zdi, da nas kar veliko ima občutek, da ima oblast, pa tudi morda same institucije (policija, sodstvo, tožilstvo), zelo različne vatle za ene in druge. Prečešite Janšo a prečešite tudi vse druge, še mnogo večje ribe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.