Avto
30 ogledov

Država bi vedela, ali ste pred nesrečo telefonirali

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:31 28.februar 2016.

    Ne pijancev, bojte se tistih, ki pišejo SMS...............res je ! seveda pa je TELE-lobi premočen ,da bi dopustil kakršnokoli omejevanje zaslužka ! Zakon ne bo nikoli sprejet !

  • maresem 10:15 28.februar 2016.

    Mi imamo pač sposobne policaje, da znajo vedno jebat lastni narod in vedno bodo imeli prav v deželi tej, butalski.

  • vzev 10:15 28.februar 2016.

    Ja, nebi bilo slabo. Da se enkrat dokaže, da telefon sploh ne povzroča toliko nesreč kot govorijo. Pač telefoniranje je dober način pobiranja kazni. Po drugi strani je pa pisanje SMS-ov res nevarno, toda tega pa nihče ne bo mogel ...prikaži več dokazati. Ker če pišeš SMS še ne pomeni, da si ga tudi poslal.

  • Johan Spohan 12:19 28.februar 2016.

    Sploh si superman, vse imaš smo tistega na podstrehi ne.

  • JT_Thomas 08:00 28.februar 2016.

    Pri prižganem avtu, kot voznik, telefona že DOOLGO nisem imel v rokah, opravim pa kar nekaj klicev preko bluetooth povezave (telefon imam v žepu ali torbi). KAKO BODO POLICISTI UGOTOVILI, DA SEM OPRAVIL KLIC PREKO BLUETOOTHA ALI SEM GA PA DRŽAL V ROKI????

  • JT_Thomas 08:00 28.februar 2016.

    Da ne govorim o tem, da je prostoročno telefoniranje DOVOLJENO in tudi slušalke bluetooth so dovoljene (sam imam pa to tako ali tako vgrajeno v avto, torej niti slušalk ne rabim).

  • Papaja Popi 08:09 28.februar 2016.

    Končno nekaj pametnega v deželi tej.

  • crniovcar 10:55 28.februar 2016.

    kaj je distrakcija--prosim slovensko besedo

  • mymind 11:36 28.februar 2016.

    To je res, ampak še vedno več kot polovico ljudi vidim da imajo telefon v roki. Tudi meni ni jasno da frejerji z Audiji, BMW-ji... nimajo bluetooth povezave v avtu?!

  • smejka 11:44 28.februar 2016.

    Približno to: nepozornost, nezbranost zaradi manj pomembnih, nepotrebnih stvari

  • maresem 12:01 28.februar 2016.

    A sploh več kaj si napisal?

  • maresem 12:04 28.februar 2016.

    Če kdo od minusarjev pač ni razumel kaj sem hotel povedati, mu nisem kriv, če je kreten. Ne podpiram telefoniranja v avtu! Še manj pa kaznovanja po najmanjši liniji odpora.

  • vzev 12:07 28.februar 2016.

    Ja, vidim da sem napisal napačno. Telefoniranje ne vpliva na nesreče oziroma na vožnjo. Druga pa čisto vse drži kaj sem napisal.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:42 28.februar 2016.

    To mi ni nč všeč. Sistem se bo zlorabljal zato ker bo temeljil na avtomatizmu. Bil bi za če bi ob prometni nesreči policija zaprosila za podatke na hitrem sodišču ob vsaki nesreči. Tako bo pa pod pretvezo varnosti lahko ...prikaži več policist zlorabljal vpogled. Avtomatski dostop do zasebnih podatkov je rana demokracije.

  • Žurnalček 18:01 28.februar 2016.

    Vsak sodnik že sedaj lahko zahteva izpis klicev za katerokoli obdobje , kaj šele za točno določen čas. Zakaj bi pa spreminjali predpise , sodniki naj samo zahtevajo , da se obtožena stranka brani tudi z izpisom tel. klicev , ...prikaži več ki jih tel. kompanija sama dostavi sodišču. Vsaka kompanija ima pa varnostno zaščitno službo , tako da nobene zlorabe ne bi bile mogoče !

  • Žurnalček 18:11 28.februar 2016.

    Ma zdaj vas ma pa poln kurac ! A boste Žurnal umiril vaše strani , da napišem članek , al me boste pa vsake tri minute anuliral ! To se dogaja samo pri vas !

  • vzev 10:22 29.februar 2016.

    In kaj je razlika pogovor s sovoznikom?

  • nanisimi 13:15 29.februar 2016.

    ne piše zastonj v avtobusu: Pogovarjanje z voznikom med vožnjo je prepovedano.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:39 28.februar 2016.

    Preusmeritev pozornosti stran od pomembnega. "okoli petini nesreč vzroke pripisujejo distrakciji,"Nekaj možnosti:1. Okoli petini nesreč vzroke pripisujejo pomanjkanju pozornosti. 2. Okoli petini nesreč vzroke pripisujejo raztresenost/nepozornost.

  • Yoda007 08:02 28.februar 2016.

    Še en korak k Orwelovskem big brotherju - in polnjenju zavarovalniških malh. Telefoniranje je med vožnjo dovoljeno če je opravljeno prostoročno in vsak telefon danes ima to opcijo brez da bi moral kupiti kakršnokoli dodatno opremo. Kako bodo dokazali da ...prikaži več nisi uporabil prostoročnega načina? In kako bodo zavarovalnice lahko zavračale zahtevke če to ne bo dokazano ? Razen če se uzakoni popolna prepoved telefoniranja med vožnjo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.