Avto
30 ogledov

Država bi vedela, ali ste pred nesrečo telefonirali

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Omega_v6 10:08 28.februar 2016.

    Kdo pa pravi,da ne smem telefonirati saj imam auto v katerem je sistem za prostoročno telefoniranje!! Seveda je takih avtov že skoraj polovica v državi!! Bilo bi nesmiselno,da ta zakon posplošijo in vse vprek obdolžujejo za nesreče zaradi telefona!!

  • smejka 11:40 28.februar 2016.

    Kdo je bolj butalski, tisti, ki med vožnjo po telefonu brska ali tisti, ki ti hoče dobro in želi to preprečit?Kdor se pač želi ubiti, naj si izbere drug način, tako, da ne ogroža drugih!

  • Žurnalček 18:36 28.februar 2016.

    Jaz sem nekoč naredil na sebi test ali lahko šofer opiše z govorenjem vse kar dela , na vse kar je pozoren - moral biti- opiše vse znake , vse semaforje in ali bo rdeća ali ne , ali se ...prikaži več na pločniku nekdo obnaša ¨tako , da zna skočiti na cesto- otroci - ,opisovati situacijo zadaj , kajti dolžni ste gledati tudi v vzratno ogledalo in spremljati promet pred seboj - bo kdo zaradi česar , kar vi prej opazite, moral silovito zavirati , gledati na merilnik , da ne padete v prekršek hitrosti in še kaj. Če lahko opišete vsa vaša dejanja, medtem ko se vozite , VEDITE , da so vas v AŠ naučili glede vaše pozornosti veliko PREMALO !\s\sNi ga šoferja , ki lahko opiše vsa dejanja - podzavestna in zavestna na svoji vožnji !In potem naj bi še klepetali v telefon , da o SMS ne govorim! Najbolše so mi pa tiste p...e , ki pridejo v prometno nepoznani kraj na obisk , gostitelji jih pa po telefonu vodijo do svojega bloka ali hiše ! Take so v tem momentu in slepe in gluhe za vsa dogajanja oko

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.