Slovenija
42 ogledov

Država bo k pomoči pri delu z begunci pozvala tudi prejemnike socialnih pomoči

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 01:13 03.november 2015.

    Sem prav prebrala, če se bo val okrepil ali, če se bodo začeli begunci v r a č a t i ? Lepo prosim, kaj smo mi prehoden dom ali kaj. Nimajo se kaj vračati preko Slovenije, kaj pa mislijo, ...prikaži večjo, da jih bomo zastonj hranili, čistili za njimi, naše ekipe bodo izgorevale na meji, oni se bodo pa zmišljevali.

  • anunaki 09:08 03.november 2015.

    Dragi Dame in Gospodje Vsi tisti ki pljuvate po teh migrantih, al beguncih al posiljevalcih kokrkoli jim že rečete. VI ste mi najbolj smešni. Oni hočejo samo mim, in itak se vm niti ne sanja in nočete se dt v ...prikaži več njihovo kožo, k če bi se dal v njihovo kožo bi jih mogoče lahko razumeli. Vsi vi ki pljuvate njih in k praute da se oni nebi smeli vrniti cež slovenijo ali da se nebi mogl navadt na ta evropski sitem? Nažalost vas morm opomnt, vi se še niste navadl na ta evropski sistem in temu kar evropa strmi. V evropi deluje dost hudo v razvitih drzavah, da smo si dost enakopravnih, da mamo na en način vsi enake pravice. IN niti ti niti jst nesmeva se bolj počutit da lah potujeva po celem svetu z našim "PASSPORTOM" Nekdo iz druzga konca pa naj trpi tm "nimaš vize ostan tm dol". Zakaj? Kaj si ti neki več? Kaj sm jst neki več? A mislte da ste neki več? Poglejte se v ogledalo in se prašajte a ste neki več? Poglej se v ogledalo in se prašaj, zakaj sm jst več vredn kokr un begunc, zakaj sm jst več v

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.