Slovenija
14092 ogledov

Izganjalec hudiča Marijan Veternik: Doslej še ni bilo človeka, ki bi napisal vse, kar sem mu povedal

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 10:49 02.maj 2016.

    Tak je kot na podobah, samo še rožički mu manjkajo, rep se pa tako ne vidi.

  • Zmago 09:59 03.maj 2016.

    Ja normalno, .............. če se ga še pa hudič boji ;-)))Kak že gre ona pesem:Uči nas tale štorjada kjer sta vraga dva,da tisti zmeraj zmagak' ma več pesjanskega.\s\s;-)))

  • Five 14:54 03.maj 2016.

    Je pa res od hudiča tale Marijan.Meni je ljubša ona, kako se že poje?: O Marijana, sladka moja Marijana...Če živiš pravo ljubezen, na hudoča sploh pomisliš ne.

  • izRODEk 09:25 02.maj 2016.

    Cerkev so kot taki otroci. Igrajo se neke imaginarne oslarije: Le da v zameno za igrico od naivnih jemljejo realen denar.

  • 1slovenka 11:10 02.maj 2016.

    ...glede na znane ,množične primere pedofilije v lastnih vrstah,ima torej veliko dela?!...ali tega njim pač ne počne in so vsi pod vplivom hudega duha,če ne celo obsedeni......kajti jaz osebno menim,da je to veliko večji greh,kot živeti v harmonični izvenzakonski skupnosti...?!....ali ...prikaži več je dovolj,da se grešnik ,cerkeni pedofil spove,kakor pokesa in z dejanji nadaljuje....kam gre po smrti in kam gredo po smrti oni,ki za te grehe vedo in jih pomedejo pod preprogo,skrivajo pred javnostjo,grešnike premeščajo iz fare v faro?!.....kaj na take pravi jezus?!....

  • mph 14:11 02.maj 2016.

    Ha ha ha ... v izvirniku je sicer kar vem namesto majka ena druga beseda :-), nadaljujej pa se "ali pare neče" ... :-)

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:01 02.maj 2016.

    Svašta majka rodi

  • Avatar Leon
    Leon 19:30 06.februar 2017.

    Marijan najprej je potrebno očistiti zlo znotraj RKC ; ali poznate Sedem smrtnih grehovSuperbia: napuhAvaritia: pohlepLuxuria: pohota (nečistost, strast, poželenje)Ira: jezaGula: požrešnost

  • mph 09:24 02.maj 2016.

    Seveda, da bi to bilo res bi morali bog, hudič, zli duhovi, ... sploh obstajat, kar pa ne. Je pa na žalost še preveč ljudi (hmm, recimo), ki sicer ustrezajo definiciji hudiča ali pa vsaj zlega duha.

  • nostradamus 08:58 02.maj 2016.

    v parlamentu bi imel polne roke dela

  • h3o 14:54 02.maj 2016.

    Kje pa opravljate obred? V cerkvi? Imate morda za to posebne prostore?Običajno tukaj v pisarni. Na stolu, kjer zdaj sedite vi, jih je že veliko sedelo! No to lebi pa lahko uporabili v kaki srhljivki :-)

  • Avatar Leon
    Leon 08:44 02.maj 2016.

    Predlog ; Ministrstvo za izganjanje hudičev iz Slovenije.

  • Joe Porkamotorka 17:33 02.maj 2016.

    hudič delegira hudiča da izganja hudiča - zmaga na celi črti!

  • Kolinda 18:49 02.maj 2016.

    Vir vsekakor omogoča vsem vse. Vendar potem nekateri stvari izkoristijo v svojo izključno osebno korist. Do danes še nisem sliša ali prebral, da bi se nekdo, ki je uspešen v svojem poklicu, moral ogalševati v xy mediju.

  • Boris Odreitz 18:50 02.maj 2016.

    Egsorcuzem je zadeva katero uporabljajo tako v krščanstvu kakor tudi v islamu. Človek mora biti že kar fanatičen vernik da v to verjame.

  • nergač 11:14 02.maj 2016.

    "Vam morajo stranke za terapije plačati?-Ne. Nisem šarlatan, da bi na ta način živel."Šarlatanstvo pa res nima nič opraviti s tem. Šarlatan si, če nekaj delaš brez strokovne podlage, pa če vzameš denar ali ne. Tole izganjanje ...prikaži več hudiča je po mojem bolj larifari kakor kakšna visikokvalificirana dejavnost.

  • dimnikar 10:44 02.maj 2016.

    "To je larifari. Gre za placebo učinek in naivnost ljudi, bolezen pa napreduje. " kakšna ironija, da je to sposoben prepoznati v drugih religijah in homeopatiji, v lastnem šarlatanst vu pa ne. Morda še en od "prefinjenih načinov hudiča", kot ...prikaži več pedofilija, ki jo omenja?

  • VonLiegenStuhl 11:10 02.maj 2016.

    Si mi vzel z jezika.

  • 1slovenka 11:11 02.maj 2016.

    *cerkveni..

  • 1slovenka 11:12 02.maj 2016.

    ...ooooo,kar verjemite,da častijo hudiča.....v najvišjih krogih,ki vladajo svetu....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.