Slovenija
14098 ogledov

Izganjalec hudiča Marijan Veternik: Doslej še ni bilo človeka, ki bi napisal vse, kar sem mu povedal

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1slovenka 11:32 02.maj 2016.

    ....samoprispevki so pa dobrodošli...najbrž...

  • Tupamaros 11:49 02.maj 2016.

    Sodeč po komentarjih,i teh ali starejših, mnogi uporabljate, za eksorcizem kar ta forum.Srečno

  • Ferluci 12:36 02.maj 2016.

    Mogoče. Toda ni ga čez rdeče hudiče z rdečo zvezdo..

  • dragec 13:16 02.maj 2016.

    Rdeča zvezda - znak za najbolj uspešno tovarno piv, kaj pa satanski križ???

  • Lucija Suzana 07:24 04.maj 2016.

    Prepodobni,"Jefrem Sirin"Primi moljenje iz mojih oskvrnavljenih i nečistih usta, Vladaru svih i svega, čovekoljubivi Isuse Kriste. Ne uzgnušaj se mene nedostojnog i nerazumnog, i ne pokaži nedostojnom utjehe Tvoje dušu moju, koja se adu približi. Potraži me kao ...prikaži več ovcu izgubljenu, jer mimo svega, usrđa u meni nema, ni pomisli da ispravljam sebe. Zaslijepljen sam slastoljubljem, pomračena je duša moja, i od opijenosti strastima bezosjećajno postade srce moje.Sav jad svoj, svo lukavstvo, svu nerazumnost Tebi ispovijedam, Gospode, Spasitelju svijeta. Ispovijedam, također, i svu milinu i sladost onoga što Ti po blagosti Svojoj učini sa mnom, Čovekoljupče. Od mladosti svoje ogorčih Te i neraspoložen prema dobru postah, izumitelj svakojakih poroka, spreman na svaki grijeh. Ali Ti, Vladiko, Sine Božji, po velikom milosrđu Svom, nisi gledao na sva moja lukavstva. Glava je moja podignuta milošću Tvojom, Vladiko, ali ponovno se priklanja radi grijehova mojih. Blagodat me Tvoja izn

  • dragec 11:21 02.maj 2016.

    Zelo dober izganjalec hudiča, vidi se, predlagam, da to naredi tudi v stranki SSDSS. Tam je veliko hudičev

  • Joe Porkamotorka 17:36 02.maj 2016.

    še bolj podobne face imajo visoki dostojanstveniki - vedno bolj drzni so, ne skrivajo se več

  • Lavdan 13:52 09.avgust 2019.

    Šarlatanov na tem svetu kolikor hočeš. Tale je s svojimi pacienti vred zrel za psihiatrično obdelavo.

  • Štefan Sobočan 20:48 04.maj 2016.

    IZGANJALEC HUDIČA - Ni kaj, zanimiv pogovor o tabu temi, še zlasti pa, ker je novinar objavil tudi tisto, česar si drugi niso upali ali pa je bilo zanje (še ena) tabu tema, Mislim pa, da preveč poveličuje izganjanje hudiča ...prikaži veča s pomočjo krščanstva, saj je to dano tudi drugim religijam in celo nevernim. Vsaj tako sem informiran s televizije National Geografic. Zla pa se lahko poskušamo rešiti tudi sami. Predlaga življenjsko spoved. Mislim, da bi pomagalo tudi samokesanje, prostovoljno iti na novo pot. Zgled takega pristopa je tudi spodaj podpisana g.Lucija Suzama. Ne vem, kateri veroizpovedi pripada in tudi jezik, ki sem ga sicer razumel, ni srbohrvaščina.

  • Five 23:48 02.maj 2016.

    Njegov obraz deluje hudobno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.