Slovenija
25885 ogledov

Erjavec vrača udarec: Šarcu sem pošiljal SMS-je, vendar je spal

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 17:50 14.januar 2020.

    Erjavec je iz meseca v mesec grši.Kaj se to dogaja,saj je grd ko lopov.Predstavljajte si ga oblečenega v haljo z rožicami in ruto kot te starejše ženske.Bi bil originalen.

    • Avatar praufo
      praufo 20:48 14.januar 2020.

      eni pravjo da je podobn racmanu, ne vem, me sploh ne zanima, ker je zame idiot odkra sem slišal zanj, pa naj bo podoben opici al pa šimpanzu

  • Avatar praufo
    praufo 21:45 14.januar 2020.

    novinahji, vi mohte pisat kukh kahl govahi, da bomo zastopl keh smo se po tolkh letah že navadl negove šphahe ... na vem a ga naklčan sploh zasopjo a usi tko govahejo

    • Avatar praufo
      praufo 21:47 14.januar 2020.

      no tole bom pa vprašal po sleovenačko ... zanima me kako se imujejo prebivalci nakla , a so to a-naklčani al so b-naklani ... v vsakem primer je bolj logičen odgovor b

  • Gandolf 20:45 14.januar 2020.

    Ej Erjavec najpej se pogovarjate po nezaščiteni telefonski liniji in z razlaganjem javnosti zajebete Arbitražo.Ponovno predsedniku vlade pošiljate Sms. Ma kdo je tu nor?

    • Avatar praufo
      praufo 21:48 14.januar 2020.

      vprašaj tiste bebce, ki ga volijo ... če so volitve sploh poštene

  • Avatar praufo
    praufo 20:46 14.januar 2020.

    eni pač ne morjo spat pa sms-je pošiljajo , lepo vas prosm ... spanje je pa ja zakon

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 06:38 15.januar 2020.

    Kakšna otročarija.In tak človek je minister .Nabija da glava boli.Enako je naredil ko je bila prisluškovalna afera,gospod je bil na smučanju.Ni bilo vredno da pride nazaj in rešuje zadevo.

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 17:32 14.januar 2020.

    umik vojakov je bila pravilna odločitev, ker bo na Iraškem ozemlju počilo med ZDA in Irano vsak čas in bodo vsi bežali ven ena redkih Erjavčevih dobrih odločitev..........če je eno živlenje rešeno je več vredno kot kobajagi sramota umika, ker ...prikaži več mi tam doli nimamo kaj iskati......

    • matermila 09:08 15.januar 2020.

      Da tam nimamo kaj iskati,se strinjam,če pa že podpišeš sporazum o sodelovanju in si član kontingenta,pa je ne moreš kar podurhat,ko ti malo zaškriplje.

  • trumwingbur 00:30 15.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Harrison 13:06 14.januar 2020.

    Jaz sem Erjavec, Karl Erjavec

  • Skira 14:10 14.januar 2020.

    Fukač ni slišal

  • puelasedulaest 23:39 14.januar 2020.

    Kaj se slinite, hinavci! Ko so raketirali Iranci tisto postojanko v kateri so bili tdi slovenski vojaki, smo vsi v en glas cvilili, da je treba naše vojake takoj vrniti!!! Nasedli so tudi mediji, ki so v en glas vpili, ...prikaži več da jih je treba vrniti in kaj dela vlada. Zdaj slovenski hinavci vsi v en glas vpijemo, da je bila to sramota in napaka, ker so drugi ostali. Tako kot Iranci iščejo reveže, ki so samo poslušali povelje, tako tudi mi Slovenci iščemo tiste, ki so vsega krivi. KRIVI SMO VSI; VSI!!!!!

  • tomi67 12:02 14.januar 2020.

    Ha, ha, komedijanti pač ponoči spijo, da si spočijejo pred naslednjim nastopom. Kaj je tu čudnega? In še redakcijski popravek: mi ne rotiramo kontinentov, tako vsemogočni nismo. Verjetno rotiramo kontingente. Med kontinenti in kontingenti pa je v resnici ogromna razlika, ...prikaži več dosti večja kot v slovnici.

  • Naklonsky 11:35 14.januar 2020.

    Klasika šarcizma. Nihče odgovoren, prelaganje odgovornosti drug na drugega. Manjka jim vodja ali šef, ki bi jih nagnal delat. To pa nesposobni komedijant prav gotovo ni.

    • Avatar Leon
      Leon 15:03 14.januar 2020.

      Lahko pa prispevaš svoj delež k demokraciji ! Izklopi se .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.