Slovenija
26895 ogledov

Evropski mediji udarili po Janši

Komentarjev 59
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 18:00 01.junij 2018.

    če sprejmemo do 10% prebivalstva, to je 200.000 migrantov , kar je predlagal g. Hanžek, bo država v totalnem kolapsu, finančno na tleh, varnostno še bolj ... ampak kje so meje te levice, kaj bi oni radi, ki nimajo keša, ...prikaži več vzeli bi pa dobrim fimam, ja pa kaj hočete to slovenijo narediti drugo Kubo ... ne bo šlo, ker ni dovolj vroče in nimamo ta pravih ritmov ...

    • mph 22:29 01.junij 2018.

      No, vidiš, tukaj pa se ujemava. :-) In glavni razlog, da ne dam glas Levici in zagovornikom vdora. Nisem pa paranoičen glede tega, bodočnost pa ne kaže dobro, če se bo tako nadaljevalo. Ta hip jih SLUČAJNO res ni tukaj ...prikaži več veliko, ampak pri Levici me moti ta norija z imigracijo (ne govorimo o beguncih), pridite vsi, ki vam je uničila religija in politika vaše države, uničite še nas, našo socialo. Nekaj je sigurno sposobnih vmes in koristnih, po mojem pa velikanska večina ravno obratno.

    • Avatar praufo
      praufo 12:12 02.junij 2018.

      mph, mph! nisem levičar nisem desničar in nisem član nobene stranke, ampak imam svojo glavo, to si lahko že dojel ... moje razmišljanje in delovanje je v javno dobro, ker samo tako lahko živimo v boljši družbi ... nekaj verjet ...prikaži več tem medijem in nehajmo se ukvarjat z levico in desnico, ker to sta dva moštva v fuzbalu, mi pa rabimo eno moštvo in to je najboljše od najboljšega

    • Avatar praufo
      praufo 12:15 02.junij 2018.

      veliko je bilo poličnih soočenj, ampak nikjer se ni omenilo to kako bo kdo kaj organiziral ... pri nas znamo vse kot posamezniki, ampak manjka nam orgnizacijskih sposobnosti, kjer so nemci perle, mi pa curaki

    • mph 07:45 03.junij 2018.

      @praufo, karkoli si, 100% nisi levičar, si pa zelo desno orientiran, tukaj copy & paste tvojega posta niže: "ja to maš pa prav in samo tukaj v slovenistanu smo na varnem, kjer je prisotna partizanska zavest in čaščenje rdeče zvezde". ...prikaži več konstantno te moti izključno rdeča zvezda in partizanska zavest, ne pa, kar je bil takrat glavni problem, klanjanje nacizmu. Ali sem kaj slabo razumel?

    • Avatar praufo
      praufo 13:47 03.junij 2018.

      mph, marsikaj sem prebral in lahko ti napišem, da me pri nacizmu moti samo to, da so morali naši fantje v njihovo vojsko ... to je pravzaprav edino kar me moti in zatro je bil odpor ... ampak, AMPAK politika ...prikaži več je izkoristila nišo, ki se je za oblast pogajala z nacisti ... ja, žal je ta ko, ampak takrt ni bilo neta, pa telefonov , pa še marsikaj, ampak obstajajo pa še glave, ki imajo spomin

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 18:51 01.junij 2018.

    Ta kvazi Evropski medij je kot da bi se v Evropi nekdo skliceval na članek v Slovenskih novicah.The Guardian je zelo servilen do Soroša in njegovih idej,saj ga v premnogo člankih opisuje skorajda kot "vsemogočnega" v več osebah. O Sorošu ...prikaži več je škoda razprave.Je bivši sodelavec nacistov, ki je sodeloval pri plenjenju premoženja svojih ljudi in pri tem ni razvil občutka krivde.Zanimivo je samo kako so tega kolaboranta veseli zagrizeni Titoisti... Denar sveta vladar, ideologija pa le opij za ljudstvo!

  • Avatar vec
    vec 16:42 01.junij 2018.

    The Guardian je pa kredibilen tolk kot wc papir.

    • mph 22:30 01.junij 2018.

      Morda vseeno bolj od Nove24, Demokracije (smeh, kaj so dali za ime), Požar reporta, Reporterja, ...

    • Zan Marega 10:07 02.junij 2018.

      to je sovražni govor...sledi ovadba...spletna policija Socialnih demokratov

  • Avatar čavez
    čavez 18:51 01.junij 2018.

    Ne samo migrante še čefurje ala Janković bi izgnal iz Slovenije.

  • kurt 17:55 01.junij 2018.

    Danes ga še lahko serjete, jutri je nov dan.. in Janša bo zmagal, vi pa v jok..novinarčki podplačani od levakov.

  • Matjaz Rogel 17:11 01.junij 2018.

    avtor članka ..podpiši se s polnim imenom in priimkom !!

  • Avatar praufo
    praufo 17:09 01.junij 2018.

    edini politik, ki je imel jajca v eu parlamentu je bil nigel farage, brez dlake na jeziku in povedal je kar mu paše ... no slovenski politiki v eu parlamentu so navadni plačanci, ki samo kimajo in blebetajo kako jim ...prikaži več je vse prav ... jaz mislim, da bi moral biti jj hujši od orbana,ker mi migrantov ne rabimo in jih nočemo ... povejte kdo bo financiral ves ta folk ... bogi so ja bogi, pa zebe jih, pa premraženi so, pa lačni so, pa žejni so ... ampak ne razumem zakaj so lezli ravno do nas

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:33 02.junij 2018.

      V EU parlamentu so v večini potomci Rupnika in Rožmana??

    • Avatar praufo
      praufo 06:04 03.junij 2018.

      ja to maš pa prav in samo tukaj v slovenistanu smo na varnem, kjer je prisotna partizanska zavest in čaščenje rdeče zvezde

    • mph 07:43 03.junij 2018.

      @praufu ... res, čeprav se nekateri zelo trudijo obuditi domobransko "zavest" in čaščenje kljukastega križa v upanju, da se ponovi stadion .... kakšen bruh res.

    • Avatar praufo
      praufo 13:55 03.junij 2018.

      mph , domobranstvo je bil odgovor na rdečo zvezdo in zato smo imeli državljansko vojno, ... v nobeni uradni izobraževalni knjigi ne piše, da smo imeli od leta 41 do leta 45 državljansko vojno ... svastika ali kljukast križ ni ...prikaži več alternativa rdeči zvezdi, pač pa je vzporednica, ... bom pa tako napisal ... kaj pa če so si mogoče že takrat želeli demokracijo in ne samo ene stranke, in to tiste ki je častila zvezdo

  • Tupamaros 07:50 02.junij 2018.

    Današnja Slovenija, zaradi medle oblasti, ni suverena. Slovenija se bo morala glede migrantov, v odnosih do Hrvaške in EU, vesti kot suverena država. Slovenska politika pa mora najprej zastopati interese Slovenije, šele nato želje in interese drugih.

  • supreme 16:57 01.junij 2018.

    Dajte linke do teh clankov,twiterjev....itd ....ne nekaj na pamet

    • Avatar vec
      vec 20:54 01.junij 2018.

      ne ser res piše sem prebral, ampak ne spet tako direktno, vser temelji bolj na BOJDA, NAJ BI, DOMNEVNO ipd skratka niente

  • vehar 16:49 01.junij 2018.

    Hm... spet en lev medij, ki so mu verjetno plačali mastne denarce da pljuva po SDS...

  • Avatar Minovak
    Minovak 12:42 02.junij 2018.

    Ko se bo zgodilo najslabše in zato obstaja velika verjetnost, prevelika, da bi jo potlačili, bodo vsi zagovorniki migrantov utihnili, kot smo vajeni in se potuhnili. Sploh pa me zanima, koliko migrantov so ti sprejeli na svoj dom, ko so ...prikaži več se širokoustili na Kotnikovi (bil sem tam in posnel), bila so jih polna usta obljub , kot smo tudi že vajeni in polni agresivnosti, zato taki ljudje ne bi smeli priti niti blizu upravljanja z državo.

  • ginko 23:35 01.junij 2018.

    Pisar tega članka, ker novinar nisi, ne smeš obrazložiti bralcem, da o tem tako pišejo evropski komunistični cajtengi za slovensko udbomafijo, ki ji teče voda v grlo pri zadnjih vzdihljajih.

    • mph 10:21 02.junij 2018.

      Še en, ki verjame, da Murgle sežejo do svetovnih časopisnih firm ... Namesto, da bi se sprijaznil z resnico. Ampak jasno, pri religiji ni za računat na zdravo pamet.

  • perhan63 21:09 01.junij 2018.

    smradi levičarski..sej boste dobili svoje..

    • igorgeus 22:27 01.junij 2018.

      Boste pobili pol slovenije al kako?

    • forex 00:05 02.junij 2018.

      Kot včeraj anti sfs post v slo novicah,sovražen do obisti in to je nesprejemljivo. Tako ta zgoraj kot mnogi v kontra smeri,ki jih je roko na srce mnogo več. Isti vatli za vse.

    • forex 00:06 02.junij 2018.

      Anti sds pardon.

    • mph 10:24 02.junij 2018.

      Se pravi, če ti nekdo servira resnico v obraz je avtomatično antisds?

    • igorgeus 18:16 02.junij 2018.

      Zanimivo kako nekateri mislijo, da se sovrastvo do posameznih skupin prebivalstva nikoli ne more naperiti proti njim. Newsflash: ko se sprozi sovrastvo, je samo vprasanje casa kdaj bos na vrsti ti

  • igorgeus 22:29 01.junij 2018.

    Smesno kako nekateri dejansko mislijo, da lahko kdorkoli v sloveniji vpliva na tuje medije. Crknes od smeha

    • mirror 09:58 02.junij 2018.

      Kos pa Patrija, če nisi pozabil...

    • mph 10:24 02.junij 2018.

      @mirror, he he he ... ja, mirror, nismo pozabili, kaj pomeni IZLOČANJE BISTVENIH DOKAZOV.

  • Fulmmer 12:06 02.junij 2018.

    Ni kaj, pač si ne želijo še enega Orbana, človeka, ki dela za svoj narod...

    • mph 07:42 03.junij 2018.

      Ne bi vedel, da je Orban opustošil svojo državo, dupliral dolg, podaril pol države cerkvi, .... niti do kolen ne sežete Orbanu.

  • maresem 16:40 02.junij 2018.

    Vsi levičarski mediji lahko Janši samo potegnete kurac.

  • Avatar čavez
    čavez 07:04 02.junij 2018.

    Ni večjih nesposobnežev od levičarjev, naj se pokaže kaj zmore desnica.

    • mph 07:40 03.junij 2018.

      Oho, boluješ od izgube spomina izgleda, vsaj 2x je že vaš guru imel priliko pokazat kaj "zmore" in takrat je dupliral dol, njegovi Časarji, Andreji, .... so skoraj uspeli uničiti pol obale (Luka, Interevropa, ....), po Sloveniji so nastali tajkuni, ...prikaži več pa Šroti, ... Ravno to je razlog, da z njim nihče več noče v španovijo, ker noče biti sokriv še enega uničevanja države. Pa malce si osveži tvoje krhko znanje, ko je pol slovenskih narodnih bogastev podaril dolgoprstnemu kleru, ...

  • Rudnik12 19:18 02.junij 2018.

    Upam, da JJ zmaga.

  • max 00:34 02.junij 2018.

    Levica se bolestno boji desnice, ne razumem pa zakaj se bojijo, saj so ja najboljši, ljudem dajejo pravičen dohodek, davki so nizki, nikogar ne omejujejo, odločno nas branijo pred invazijo migrantov, s tem, da jih jemljejo v svoje domove dokler ...prikaži več se uboščki ne asimilirajo. Cinizem press :(

  • Rudnik12 19:16 02.junij 2018.

    Upam, da zmaga.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.