Magazin /magazin/film-glasba-tv
96 ogledov

Faki: "Najbolj me je razočaral Niko"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patron 11:10 12.december 2015.

    pohlep na denar, verjetno bosta šla spet v kak nov šov s svojo fakićko...

  • markus 14:10 12.december 2015.

    Tovrstnih šovov praktično ne gledam. Tu pa tam preberem kakšno novico na to temo in se včasih pač nasmejem, včasih pa tudi zgrozim, kaj vse sproducira folk. Čestitke zmagovalcu. Če si je zaslužil, to veste več povedati tisti, ki ste ...prikaži več oddajo spremljali. No, tiste, ki mu pa pošiljajo fotografije, na katerih so gole, pa verjetno izhajajo iz tradicionalnih družin, pa tako "lepo" vzgojene. Glede takih deklet (domnevam, da so mladoletne), pa določenih ljudi nič ne skrbi, kako se vedejo, ko jim tako gre za otroke.

  • patron 11:08 12.december 2015.

    žalostno, zmagal busanc, niko, odjebi njegove pogoje....!!!!

  • Papaja Popi 08:52 12.december 2015.

    Tudi ostali, ki nismo gledali šova, smo vedeli, da bo zmagal on.Gledalci pač ne vedo, da je vse skupaj tako zrežirano.Že na začetku so mnogi uganili kdo bo zmagovalec.Kruha in iger pa je ljudstvo zadovoljno.

  • Plavi-mil 08:56 12.december 2015.

    Se strinjam, Planet TV je vseskozi prilagajal pravila v prid Fakiču, tako očitno, da so tudi slepi to videli, ven bi ga morali vreči, že ko si je sam iz histerije poškodoval roko.

  • edvard 10:33 12.december 2015.

    Niko ne ponižaj se in se mu ne opravičuj, naj si vtakne tisti denar v svojo rit ali pa v Fakuljino.

  • dd 11:05 12.december 2015.

    Seveda, da je bilo vse zrežirano. Tudi iskanje imunitete je bilo, vsakič, zelo sumljivo. Pa, kako so ga postavljali za glavo družine tudi tisti, ki ga najmanj niso marali-vpliv tv redakcije. Pa kako so Fakija poveličevali vsi njegovi naivni "prijatelji". ...prikaži več Za nagrado si lahko obrišejo pod nosom. Zagrizena Maruša ne bo dala niti centa, zahrbten Faki, pa še manj.

  • YASSIR 12:08 12.december 2015.

    Me res zanima komu vse se bo pa Faki opravičil ki jih je obrekoval se norčeval iz njih in jih žalil.Se res vidi da je najveji hinavec letošnje sezone. Ko pa kdo njega obrekuje je pa vse narobe.<br ...prikaži večr />Koga vse je imel za neumne in nesposobne jih primerjal z živalmi itd.Da bi pa videl sebe in marušo kako neumna sta da sta molzla v umazan lonček potem so pa bili si krivi.

  • YASSIR 12:23 12.december 2015.

    drugače se je pa dejansko zadnja dva meseca govorilo da bosta Faki in Franc v finalu tako da nič novegapredvidljivo ful nisem gleda zadnji mesec sploh tako in me ni nič presenetilo. Od kje je pa Saška dobila ...prikaži več podatek da je bila Kmetija najbolj gledana ne vem ker po mojih podatkih imajo rekord talenti.poznam ogromno ljudi ki so že po dveh tednih nehali gledat ker so se samo jokali

  • Avatar roksa
    roksa 12:48 12.december 2015.

    Mislim, kak te morajo imet starši radi, da ti dajo ime FAKI!!!!!!Tipično bosansko......

  • patron 12:52 12.december 2015.

    busanc, opraviči se vsem, ki si jih podlo žalil.....!!!

  • alibi 14:36 12.december 2015.

    Zadnji čas, da je konec te bluzarije. Kjer so na Planet TV na vse kriplje forsirali tega nekulturnega Bosanca, ki še Slovensko ne zna, ženske psuje s kravami in preti s streljanjem. Menim, da bi ga morali že pred časom izključiti !!!!!

  • patrijarh 15:08 12.december 2015.

    Verjetn sodiš med krave.

  • patrijarh 15:10 12.december 2015.

    Glej Murgle.net,tam je program zate.

  • patrijarh 15:13 12.december 2015.

    Kolk enih nestrpnežev spodaj.Podn od ljudi.

  • Plavi-mil 15:21 12.december 2015.

    Kreten ostane kreten, to je pokazal že na kmetiji.

  • patrijarh 15:25 12.december 2015.

    Stavek do vejice, absolutno ti pristaja.

  • snupy 11 13:15 12.december 2015.

    Velika sramota za Planet TV finale snemano dopoldne kar se lepo vidi ker čez špranje sveti sonce, glasovalo pa se je zvečer ( upam da bodo vrnili denar ) . Na vašem portalu je bil ob 21.57 že objavljen članek ...prikaži več kdo je zmagovalec, se pravi vse zrežirano že v naprej. Do sedaj sem imel upanje v Planet TV saj sta se mi POP in A kanalizacija že prej zamerila tako da sedaj res već ne vem kaj bom gledal,

  • tonek 05:19 13.december 2015.

    Faki si te nagrade ni zasužo pa tudi zelo umazano je prišel dalje z podporo Miheta ki se je šlepal na njegovem hrbto in lenega Brunota ,Franc je bil najbolj priden vendar ni skapširal Fakijevih trikov .Franc je samo govoril kar buu pa buu

  • fritolin 19:36 12.december 2015.

    Hvala bogu konec ....Yugo ekipa delala kmetijo / ni cudno da je Fahrudin zmagal.....Ta Planet je pred casom malo obetal,,, zdaj pa na zalost ugotavljam da je slaba in neuporabna kopija POPani mi samo jasno kako dolgo ...prikaži večo bo to zdrzalo , sj baje tolcejo minuse nad 10 mio evrov...Aja , ko zmanjka pa Telekom malo prenakaze par milijonckov, saj njim se pa ne pozna....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.