Slovenija
30 ogledov

"Fujjj za tako zimsko službo"

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mucek4 14:29 07.februar 2012.

    Če je na cesti več kot 10 cm snega ga prijavi, ker ni opravljal svojega dela. Če ga je manj je z dvignjenim plugom storil prav, saj ni uničeval ceste. To, da gre po polžje pa krivi voznike. Sicer je pa ZIMA!

  • aaarri 14:59 07.februar 2012.

    Fujjj za take novinarje, ki pišejo take bedarije!

  • zdrej 11:05 07.februar 2012.

    Ni mi jasno, kaj toliko jamrate. Sem sem se peljal skozi MB, pa se da fajn peljati. Malo moraš v ovinkih paziti, pa varnostno razdaljo povečati, pa gre tudi z 50kmh brez večjih problemov. Čas do službe se mi je ...prikaži več zaradi snega podaljšal za dobrih 10%, kar ni slabo. Cestne službe pa ne morejo vsega naekrat in vsake grudice snega odstraniti. Pa za informacijo jamrašem, še vedno sneži.

  • perica 11:25 07.februar 2012.

    se strinjam.tudi sam plužim ceste in vem kako je to.neda se usega naenkrat ocistit. tko da se ne pritozujte.tista baba k je tist napisala pa naj bo kar lepo doma ce ni sposobna vozit v snegu.smo v februarju in ne v avgustu.

  • timslum 14:40 07.februar 2012.

    Ceste na celjskem so zimskim razmeram primerno prevozne.Z ustrezno zimsko opremo in trezno glavo gre brez problemov, s 4x4 pa še bolje.Tisim, ki pa pričakujejo sredi zime ob sneženju poletne razmere pa ne more pomagati nobena zimska služba, ...prikaži več ampak le Vojnik ali npr. Polje (v Lj).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.