Slovenija
58 ogledov

Gibanje za otroke začelo zbirati podpise

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 21:11 07.september 2016.

    Zavrnili so jo samo zaradi tega , ker jo je predlagal eden levi . No pol pa povejte , če tale Primc ni od nekoga navit in mu usta govorijo , kar mu v rit pumpajo tisti črnuharji zraven stolnice ...prikaži več ! Primc , mene blo sram , sam ti in ostali klerikalci imate debelejš kožo kot slon ! Spel se nesvoj človeček !

  • Ferluci 14:06 05.september 2016.

    Vsi so se ukvarjali s tem, ali lahko dva istospolnika posvojita otroka - nič pa o tem ali lahko stari starši, kot v razvpitem primeru velenjskih dečkov to storijo in da imajo prednost pred ostalimi posvojitelji.

  • Janez_53 15:43 05.september 2016.

    Nekako si ne predstavljam, kaj bi ti kekci radi dosegli. Otroci so s svojimi dedki in babicami V KRVNEM SORODSTVU! Tega starim staršem ne more odvzeti nihče. Za vedno bodo dedki in babice svojim vnukom. Če pa bi babice in ...prikaži več dedki POSVOJILI SVOJE VNUKE, bi torej postali še OČETJE IN MATERE TEH SVOJIH POSVOJENIH SINOV IN HČERA!!! Si lahko predstavljate kakšna kolobocija nastare v sorodstvenih razmerjih??? Po logiki lahko posvojitelj postane le nekdo, ki ni že v sorodstvenem razmerju z otrokom. Vse drugo so po mojem mnenju neumnosti lažnih dušebrižnikov, fanatikov in koristolovcev.

  • ptptpt4 16:27 05.september 2016.

    Ne pa ni bilo. Posvojitve istospolnih parov so iz zakona izpadle, ostala je le posvojitev biološkega otroka partnerja, ki je možna že sedaj. Primc je pa vseeno bil proti.

  • jakec1575 16:58 05.september 2016.

    Tega peka sem zadnjic videl v zivo. ka je to en zmazek od deca. Nevretencar. na dalec se mu vidi.prav smesno. sem to v prico njega rekel. se je naredil francoza. in takim pustimo, da perejo mozgane lahko vodljivim in ...prikaži več soodlocajo o usodi ljudi? Ljudje v tej državi bodo spet morali zaceti brati knjige. ne brosure, pamflete, 3 vrsticne clanke. ampak prave knjige. ;)

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 18:46 05.september 2016.

    Primcu svetujem, naj svoj prosti čas raje nameni praznjenju Hude jame, ker bomo v prihodnosti rabili en prazen podzemni prostor za take, kot je Primc!

  • mph 13:27 05.september 2016.

    Mi dela slabost v želodcu samo, da ga vidim, vendar pa se s predlogi povsem strinjam. Tako bi bilo edino prav. In še dodatno v primeru težjega maltretiranja, da ne govorimo o umoru, takoj pobrat starševske pravice. Ne vem zakaj ...prikaži več ni tega predlagal že kdo drug.

  • Pepe007 14:52 05.september 2016.

    A v primeru posvojitve s strani tretje osebe pa ne?

  • Janez_53 16:23 05.september 2016.

    Mijaliza, ne smeši se in ne mešaj SKRBNIŠTVA in POSVOJITVE!!! Beseda posvojitev sama po sebi pove dovolj! Seveda le tistemu, ki ima dovolj v glavi, da razume!

  • Sergeja Hvala 16:25 05.september 2016.

    Družinski zakonik, ki so ga zavrnili, ni predvidel možnosti, da bi homuseksualni pari posvajali otroke, pač pa bi obstajala možnost, da partner posvoji biološkega otroka svojega partnerja. In ta Družinski zakonik je omogočal posvojitve s strani starih staršev.

  • pulse 16:10 05.september 2016.

    Zelo zavajujoč naslov: predlog zakona so zavrnili - saj vsi vemo zaradi česa. Zdaj bi zakon radi dopolnili zaradi posvojitve vnukov - to je bilo sicer tudi v predlogu osnovnega zakona, toda v tistem zakonu je bilo notri še - ...prikaži več saj vsi vemo kaj...

    • ptptpt4 16:27 05.september 2016.

      Ne pa ni bilo. Posvojitve istospolnih parov so iz zakona izpadle, ostala je le posvojitev biološkega otroka partnerja, ki je možna že sedaj. Primc je pa vseeno bil proti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.