Zdravje /zdravje/aktualno
19153 ogledov

Golob napovedal novo zdravstveno zavarovanje

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 09:26 19.januar 2023.

    nekateri samo še to čakate, da vam kralj golob pove, da je cel teden snežilo, sicer tega ne bi vedeli ... res ste bogi

    • Avatar pantani
      pantani 10:02 19.januar 2023.

      Bodi ste vi v glavi, koprive!!!

    • lojs 10:15 19.januar 2023.

      ne vem zakaj bi bil bogi, če nisem in nikoli ne bom nasedal praznim obljubam, lažem in vsem tem neskončnem populizmu, ki se vsak dan sesuva v prah ... meni je bilo to že pred volitvam jasno, nekateri pa rabite ...prikaži veče še nakaj časa, da vam končno kapne, ali pa nikoli, žal

  • lojs 08:39 19.januar 2023.

    na brdo so prišli, vsak s svojim šoferjem, pričali in ugotovili, da je zdravstvo res na tleh, pri tolikem dnarju ... še dobro, da so nam to povedali, jest sem presenečen, nisem vedal, da je tako hudo ... mislim, toliko ...prikaži več enega pričanja in obljube in samo obljube ... kdaj bodo začel delat, kdaj bo prišlo do konkretnih dejanj? a koga še čakajo? ... če ne bo ostalo samo pri nakladanju in basanju naivnih ovčic

    • rd2dmk2 08:47 19.januar 2023.

      lojs italijanska policija je šefa mafije lovila 30 let. mi še 30 let nimamo svoje policije, da bi ujela kerga šefa. in zdej hočeš da naši vladniki kar odpihnejo mafijo. pa kdo misliš da bi bil rad Aldo Moro ? ...prikaži več ti mogoče ? dajpovej kerga politika so pri nas utrelili ? se mogoče še spomniš(te ) ? so kaj konkretnega našli ? nič. so kaj konkretnega povedali pri napadih na sodnike ? nič. zdej pa vi klobasači, stopte v prve bojne vrste in nastavite prsa.

    • lojs 08:56 19.januar 2023.

      ti tvoji komentarji so res čudni ... včasih imam občutek, da si mogoče nekje nekaj prebral in potem tukaj gor prilepiš svoje mnenje ... ker po večni ti tvoji izdelki nimajo prav dosti veze s temo, ki je v članku, ...prikaži več vsaj kadar mene komentiraš ... kakšna mafija? ne razumem!

    • oneh 09:02 19.januar 2023.

      Oh rd2, rd2... pišeš neumnosti. Slovenska policija je bila že za časa totalitarne komunistične tvorbe. Pa tudi samostojni smo že več kot 30 let- a smo po tvojem prva leta samostojnosti imeli RuSSko policijo? Je pa res, da Slovenija nima ...prikaži več mafije ampak ima mafija Slovenijo. Zato policaji preganjajo poštene državljane (npr. Jankovičeva gradnja kanalizacije čez vodne vire) ali največ kurje tatove in pa seveda politične nasprotnike (npr. Janša, Kangler...). Zato mej svobodo in z levaki plešite.

    • rd2dmk2 09:08 19.januar 2023.

      oneh , pa kaj mene zajebavaš, saj ji napisal v svojem komentarju, mafija ima slovenijo. in kaj je potem narobe z mojim pisanjem. imamo al nimamo policijo al iimamo uniformirane, kaj vme kaj in koga. lojs zate pa. govorit je ...prikaži več čist lahko. beseda ni konj in dasiravno pravijo da pero ubije več kot mitraljez je pri politiki tako, dokler govoriš in nič ne delaš je okej, ko pa začneš, si pa lahk hitro pod rušo. zato glej italijo, nizozemsko , rusijo, malto, če že politike ne pa mrtve novinarje štej.

    • lojs 09:12 19.januar 2023.

      kar se tiče mafije pri nas, če smo že pri tem, je moje mnenje drugačno ... mafija je neka dokaj "urejena" organizacija, po večini, če hoče dalj časa obstat ... pri nas prave mafije nimamo, ampak gre za skupnost nekih ...prikaži več gangsterjev, ki so ostali po razpadu prejšnjega sistema ... in seveda jasno obvladuje določene družbene podsisteme , kjer se napajajo ... to je moj pogled, seveda precej poenostavljen

    • rd2dmk2 17:06 19.januar 2023.

      lojs, hm primerjaj hangsterje v ameriki- kolk so so med sabo pobijal in tvojo urejeno mafijo. oboji so lepo zrihtani, kar imaš prav ampak se kar pošteno mlatijo med sabo. pr nas ni videt da bi kaj takega blo,je lepa ...prikaži več složna družina- vse kar počne, lomasti po proračunu.

  • Soljatar 11:24 19.januar 2023.

    kdor tem bleferjem in nakladačem golobarskim naseda in verjame je pa res umsko zelo omejen... jaz tem levičarjem ne verjamem popolnoma nič, ampak res nič....Golob je pa že večkrat dokazal da je lažnivec, da ne omenjamo ostalih...

  • dare326 10:56 19.januar 2023.

    Golob bo grulil, dokler bo vzporedna ekonomija dobivala svoj delež. Če ne bo, bodo privlekli na dan okostnjake iz omare, t.j. mešetarjenje z državno elektriko in tič bo končal v kletki.

    • lojs 12:13 19.januar 2023.

      ali z drugimi besedami, dokler bo biznis za strice iz globoke države

  • Avatar lopov
    lopov 08:34 19.januar 2023.

    Še vsega česar se je lotil ni uspelo.. k večjemu je naredil samo škodo... ker ni v tem gor rasel in ne obvlada ne politike ne stroke ki bi moral imet za to isto kot bi avtomehanik čez noč postal kirurg

  • Stane Adamič 09:37 19.januar 2023.

    UAO, nekaj novega, univerzalnega samo še ne vedo ali bo špičasto ali bo lopatasto. HA, HA...... Tako nesposobne vlade pa Slovenija še ni imela. Je pa zanimivo, da jim štango drži NSi, nočejo dati glasov za preikovanje GEN-i na Balkanu.

  • bojan77 09:27 19.januar 2023.

    Golob pejt papa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.