Slovenija
6955 ogledov

Golob o psu, ki ga je lastnik vlekel z mopedom: Tako bo ukrepala država

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 13:37 09.julij 2023.

    večina medijev je že precej opranih, ali pa se že tako bojijo kakšne vesne al pa urške, da ne bi slučajno objavili kakšen pomembne novice ... ubogi revež je moral ministru sam prinesti v podpis odstopno izjavo, danes so pa ...prikaži več pomembni cucki ... top informacija, prva liga, ni kaj

    • Ender3 14:07 09.julij 2023.

      Evo, še @lojs se je logiral, da opravi nedeljsko ne/delo..

    • McBobo 17:09 09.julij 2023.

      Ender, koliko si plačan za pljuvanje čez Janšo?

  • simon0 22:50 09.julij 2023.

    Škofa da nekdo ni tako vlekel goloba

  • ferdopis59 11:11 09.julij 2023.

    Pozabil sem še dodati primer Baričević. Ko je bila vpletena politika in Lj smetana pa nič.

    • McBobo 17:08 09.julij 2023.

      Seveda, ko je komunajuzerska elita na tapeti, so živali nepomembne.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 23:06 09.julij 2023.

    levi, desni, srednji vsi prodane duše kabala farmako mafije Videli smo, kako je država ukrepala v kovid plandemiji in kovid cepljenju, Prijateljico, ker je bila lažno PCR pozitivna niso pustili na operacijo in je posledično umrla. V zadnjih treh letih ...prikaži več sta vlada in zdravstvo pomorili ogromno ljudi in nihče od njih še ni odgovarjal, mi se pa tu za nabiranje političnih točk ukvarjamo z enim umrlim psom.

  • matermila 08:38 10.julij 2023.

    Vlada izredno stanje, človek je na krut način ubil psa. Vlada in PV so na nogah. Kaj pa o umiranju na obroke starejših državljanov? Golob: "Nič, gremo na počitnice in upamo, da vas bo, ko se vrnemo, čim manj". Zaradi ...prikaži veči enega psa (vsekakor sem nad dejanjem ogrožen) cela rabuka, ko protestira 40 tisoč upokojencev, pa niti besede. Plešemo.

  • Ender3 14:05 09.julij 2023.

    Lepa sončna nedelja ☀🌞. Večina uživa svobodo samo prikletna up.imena smetijo forum in se slaboumno naslajajo ob premierjevi gesti..🐕

    • McBobo 17:06 09.julij 2023.

      Ja lačni pa svobodni. To je komunajzerska svoboda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.