Slovenija
40 ogledov

Govornik Kučan, desnica bojkotira

Komentarjev 132
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macola 21:05 09.maj 2015.

    Zanimivo....ko se odkrije nova jama, polna po vojni pobitih ljudi (tudi domačih).....eni vpijejo..."pa daj pustiteže to preteklost, kar je bilo je bilo"....ko pa sami skačejo naokoli z mitraljezi in titovkami, plazijo po gmajnah, obujajo preteklost.....potem je pa vse ok....beda od naroda in države!

  • macola 23:31 09.maj 2015.

    "Smrt fašizmu in izdajalski klerodomobranski spregi!" Ha ha....in to nabija en borut BAVARSKI?! Delaš gor...ti "zavedni" slovenc?

  • daredevil 01:26 10.maj 2015.

    Zanimivo po vsem zahodnem svetu praznujejo dan proti nacizmu in fašizmu, pa vendar se najdejo nekateri ko jim to ne odgovarja. Kriminalec se dere glejte kriminalca.Aja pa še tole če za JJ velja naj še za Kučana kje ...prikaži več so dokazi da je kriminalec.

  • mph 09:35 10.maj 2015.

    Kot vedno seveda se janševiki neprestano ukvarjate s slom, namesto, da bi se z vsebino sporočila. Glede na njegova stališča pa je vsekakor zaveden Slovenec, za razliko od domobranske zalege, ki tako zelo pogrešajo nacistični vojaški škorenj. Me zanima kdaj ...prikaži več se boste odločili, da zahtevate, da potane 20. april državni praznik.

  • patriarh 11:58 10.maj 2015.

    Smrt fašizmu, svoboda narodu! Živela OF in NOB! Živel Kučan! Živela Ljubljana!

  • Avatar praufo
    praufo 12:50 10.maj 2015.

    Večje laži še nisem slišal. Kdor se spozna na zgodovino, ve, da partizani nikakor ne bi mogli in tudi niso osvobodili ozemlja, kjer danes prebivamo. Ta gverilska organizacija je bila nemočna proti veliki nemški vojski. Če ne bilo američanov, rusov ...prikaži več in angležov, bi se pa res cvrli v krematorijih. Po bitki je vsak zmagovalec, ko je vsega konec, si ta glavni. Pa kaj je blo lepšega pardirat pred množico takrat leta 45. Nihče te ni vprašal iz katere luknje si prilezel ...

  • Žurnalček 13:12 10.maj 2015.

    Jaz sem dal Titu zakletvu in ne jebem nobenega Janševca in ostale klerodomobranske sodrge vključno z tistim hoštaplerjem Rodetom !

  • Avatar praufo
    praufo 13:18 10.maj 2015.

    Kdo pa financira izdelavo teh partizanskih uniform. Verjetno niso še iz tistih časov. Nekdo je nabrž plačal izdelavo, po drugi strani me pa zanima, kako je z orožjem, ki ga nosijo tile kvazi partizančki. Nekako me spominja na film Trst ...prikaži več je naš. Če to ni neka uradna uniforma uradnih oseb oz pripadnikov varnostnih sil države, je to maškarda, ali pa narodna noša kvečjemu. Upam da veljajo enaka pravila tudi v cestnem prometu. Nošenje kostuma med vožnjo z motornim vozilom je kaznivo dejanje.

  • mph 14:00 10.maj 2015.

    Bom ga jaz dopolni: živel Tito! O psihopatu Stalinu pa ne bi izgubljal besed.

  • mph 14:01 10.maj 2015.

    Sovražni govor?? A mi lahko za eno samo samcato besedo pri Zvonku rečeš, da morda ni resnica?? Tvoj firer pa je na celi črt pojem sovraštva, vključno s sovražnim govorom.

  • Avatar praufo
    praufo 17:54 10.maj 2015.

    Sploh me ne bi motilo, če ne bi govoril in pisal v slovenščini, ki je nihče na tem svetu ne razume, le zakaj jo torej rabimo. In ti bi prispeval za uniforme, čeprav še za v štacuno nimaš. Krasno. To ...prikaži več pa je ideologija. Na Kubi že 75 let živijo od revolucije. Informacije, ki od tam prihajajo govorijo, da so se je naveličal. Želijo si še kaj drugega, prevsem kaj za v pisker. Ko je tošl prazen al pa "tvoja kartica", ni vžno v katerem jeziku poveš, da si lačen. Se strinjaš ?

  • mph 20:25 10.maj 2015.

    Ja se strinjam. Ampak v komunizmu je bilo vedno v loncu, vedno za dopust, večina tovarn je verjetno imela prikolice na otokih, da smo lahko šli za malo nič denarja na dopust in je bilo zabavno, ....sedaj pa lahko samo ...prikaži več sanjam o nekem poštenem dopustu. Zahvaljujoč desnosučnim in levakom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.