Slovenija
11639 ogledov

Preobrat: Sta Janša in Tonin pošiljki sploh prejela na domači naslov?

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 20:34 25.oktober 2021.

    Stara praksa SDSovcev. To kar naredijo sami, obdolžijo druge!

    • Avatar krojac
      krojac 14:15 26.oktober 2021.

      V sredo na protestih bodo enega - naključnega pridržali in ga obsodili kot pošiljatelja.

  • jakec1575 22:03 25.oktober 2021.

    A ni zanimivo. Vsakokrat, ko se odkrije huda korupcija te vlade, so cudezno ogrozeni nsi in sds posranci, zdaj pa kar primata svojih strank.

  • DebeliFranc 20:48 25.oktober 2021.

    A če na pošti prestrežejo tako pošto jo potem vseeno izročijo naslovniku?? Vse bolj se zapletajo ti imbecili.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:23 25.oktober 2021.

    Spet manipulacija . Kalimero se dela žrtev. Oni mladi krščanski ministrant pa samo Kima kar mu JJ ukaze. Kuverte so bile poslane iz kleti na tredu

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:25 25.oktober 2021.

    Na trstenjakovi

  • Ender3 20:13 25.oktober 2021.

    Sklepati je, da samo pisma s pralnim praškom dosežejo naslovnike, nevarnosti zastrupitev s svincem pa prestrežejo že na PS. Zakaj torej toliko publicitete ob domnevnih grožnjah. Jelinčič je pri tem izjema, sam si je sprintal grožnjo, priložel naboj od kalašnikovke ...prikaži veče in to neposredno pokazal na PlanetTv.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:04 25.oktober 2021.

    Na kuverti je pisava nepismenega desničarja.

    • Boschtjan Zupanchich 06:04 26.oktober 2021.

      No, to je Predvsem Kvazi "desničar", ne pa Desničar !!! ! !!! Prej kak Levuhar .

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 14:39 26.oktober 2021.

      Boschtjan Zupanchich levičrji so smo izobraženi, pa umetniške duše,.. in ni šans, da bi kdo od nas pisal s pisavo, ki kaže na slabo pismenost.

  • eminenca 20:49 25.oktober 2021.

    imam predlog za raziskovalnega novinarja, če prav se mi zdi naloga precej zahtevna, težka in mogoče malo na meji ... kaj ko bi raziskali , koliko teh malo bolj izpostavljenih javnih osebnosti ima sploh nabiralnik, to bi bil zanimiv podatek, ...prikaži več, predvsem glede vseh teh groženj, ki pridejo ne vem kam ... zakaj je na meji? zato ker je lahko približevanje privat ozemlju lahko delikt in motenje posesti ... bolš da ne probate tega, pa še krvoločen pes vas lahko napade, čeprav bi pa bil zanimiv podatek

  • eminenca 21:03 25.oktober 2021.

    ahh zdej mi je šele jasno ... ja itak ... zajebancija ... pošta je obtičala ,ker je prejemnik noče prevzeti, pa še doplačat bi moral ker je pošiljatelj premalo plačal ... jao, s čim se mi ukvarjamo, spominja me na ...prikaži več čas kislih kumaric, ko je vsem dolgčas ... ne pa tole ... beda

  • jakec1575 22:04 25.oktober 2021.

    Ja nic. Vizjaku ni bilo vsec kako ga hoce Janša odrezat, pa je rekel svojim brežičanom, da malo podkurijo Tonincku ministrantu in jajotu gargamelu.

  • eminenca 20:39 25.oktober 2021.

    če bi tako pisamo dobil še kdo od opozicije, bi bili mnogo bolj prepričljivi, ampak vprašanje je kolk bi hoteli za tako umazano igro ... kakšno ministrsko mesto v novi vladi? ... ehhhh, to je pa skoraj predrago

  • nenad_brigita 10:24 26.oktober 2021.

    Kaj vse je sds pripravljen storiti, da bi v očeh ljudi izpadel žrtev in da bi se jim zasmilili. Hojsek je ma twitterju objavil, da je tudi on dobil kuverto z grožnjami in metkom, preden je kot trdijo na pošti ...prikaži več sploh vedel, da je med prejemniki. Se pravi vnaprej pripravljen scenarij sds falange. Ko je videl, da se je prehitro oglasil je twit hitro izbrisal. Komedija, ki prerašča v tragedijo.

  • rd2dmk2 20:44 25.oktober 2021.

    en mali žmulec se je spet našmrkal , pa mu je ena glupa šinla v podstreeho se je mal hotu pohecat za noč čarovnic...

  • Elizabeth_Perez 16:38 26.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • milan654 08:58 26.oktober 2021.

    čisto prav jimje a sedaj vidite da vas folk nemara za to nemudoma otstopite s tega položaja za proteste je kriva vlada jj da vas ni sram vaših laži

  • tomaz6 10:14 26.oktober 2021.

    "Pravi bedniki ste nič ne veste narediti na pošten način!!" Pridružujem se mnenju predhodnika o pravi podobi slovenskih Dorianov Greyev. Pa tudi zrcalce za vas levake že stoji.

  • Boschtjan Zupanchich 06:18 26.oktober 2021.

    K meni niso drugega pošiljali kot položnice , dokler niso prišli k meni tudi na dom. Kdaj bodo šli pa ljudješe k Janšatu na dom ?

  • Boschtjan Zupanchich 05:55 26.oktober 2021.

    Meni pa nič ne pošiljajo, ker pridejo kar na dom !!! ! !!! A jih bo treba še k Janezu poslati na dom, vsaj tiste ki k meni na dom hodijo pravico iskati ?

  • bogdan76 06:53 26.oktober 2021.

    KOSE RAZKRIJEJO RABOTE LEVIH UDBOŠPICLJI STRNEJO VRSTE IN NAPADAJO Z VSEMI TOPOVI SAMO PEZDIRJEVA KNJIGA IN SMETARSKI ODLAZEK SEBOJIJO ZASVOJ UPLIV KUČAN SEJE UMAKNIL V LUKNJICO ENAKO ZEMLJARIČ KER VEJO DAJIM NEMOREJO NIČ IN NAROD ŠEPOTPIRATE LOPOVE.

  • Dusan12 20:29 25.oktober 2021.

    Pa kaj ta Pavšić stalno hodi žejen čez vodo, v parlamentu, tokrat brez bogate zapestnice na desnem zapestju, ta mali, pa mu je še preveliko uro sunil, saj govoru o poljedelstvu v Petišovcih in Sukičevi, ki tam zapira farmo rumenokljunih ...prikaži več pingvinov, ja kam smo pa prišli, če je Drnovšek podpiral in dal soglasje za fracking ob reki Muri in IN, Nataša ti in Drnovšek, …..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.