Slovenija
49 ogledov

Grožnja, da Slovenija postane žep za begunce, vse bolj realna

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crniovcar 17:26 13.januar 2016.

    Madžarska žica je ista kot naša pa jo Hrvati spoštujejo in tja migrantov ne vozijo. Našim kljukcem pa se samo smejejo in celo javno napovedujejo, da bodo migrante vozili na mejo kjerkoli bo možno.

  • Ferluci 13:37 13.januar 2016.

    Saj to je znano, nič novega. Sicer pa dobro, da imamo mesečnike ki jih bodo z veseljem sprejeli in fotrali. Cmeralisti bodo pa še vedno v globokem transu razmišljanja...

  • dragec 14:00 13.januar 2016.

    SLO ksenofobi

  • novispenjac 14:02 13.januar 2016.

    izvolite enostavno idejo: Slo, Hrv, Srb in Makedonja skupaj financirajo izgradnjo zidu na makedonski južni meji. problem rešen daleč od nas, vsi zadovoljni, makedonci dobijo denar.

  • novispenjac 14:03 13.januar 2016.

    Troll :)

  • Papaja Popi 14:04 13.januar 2016.

    Čimprej zapreti mejo za emigrante, ki prihajajo iz Hrvaške.Kdor nima dokumentov, pač nima vstopa.Tako preprosto je to, če hočeš.

  • mays 14:04 13.januar 2016.

    Edin način kako ne postati tampon cona je da mi sprejmemo ukrepe, še pred Avstrijo ne pa za njo...

  • Avatar čavez
    čavez 14:12 13.januar 2016.

    Bedaki iz vlade bodo naredili stojišča za te parazite, postelj jim bo zmanjkalo v prvem dnevu.

  • maresem2 14:13 13.januar 2016.

    Pederčina čefurska!

  • mays 14:14 13.januar 2016.

    Če bo narod vzel stvari v svoje roke, stvar ne bo lepa !

  • leonardo 14:14 13.januar 2016.

    Sem prebral na 24 ur, da policaje v Nemčiji zmerjajo z rasisti. Kako priročno, da imajo migranti pred njimi mir in jih raje izpustijo. Ta beseda je kot zgleda še vedno čarobna.

  • Ferluci 14:18 13.januar 2016.

    Ne seri z jugovino. Pozabi. Sicer pa: zakaj bi si oni belili glave s tem, če mi vse naredimo, kot njim paše?

  • AnzeSmolej 14:22 13.januar 2016.

    ne razumem kaj je tu novega? To sem jaz in vsak s kmečko pametjo vedel JUNIJA !!!!!!!!

  • AnzeSmolej 14:23 13.januar 2016.

    don't feed the troll

  • Avatar Maro Slana
    Maro Slana 14:36 13.januar 2016.

    ..kaj te jugovina moti...ce bi biliskupaj,se to ne bi dogajalo....itakpa je vsa jugovina v Sloveniji...pravijo,da Slovencev niti pol miljona ni....

  • max 14:36 13.januar 2016.

    Kakšne postle, usakmu lopato u roke pa ceste popravlat.

  • jakec1575 14:37 13.januar 2016.

    sicer pa dvomim, da bi kdo od njih sploh zelel ostati pri nas. ne pri teh azilantskih postopkih, ki veljajo Če ne bo slo legalno, bodo pac spet zaceli cveteti posli ilegale. Kak bo pa tudi ostal in se pocasi ...prikaži več integriral. Ce mu bomo pustili.

  • max 14:38 13.januar 2016.

    merklca jih je vabila, zdej ko je zagustilo najih pa z lufthanso lepo odpelje domov

  • jakec1575 14:39 13.januar 2016.

    Pa se to. Takoj ko se javnost zacne ukvarjati z resnicnimi poblemi te države, zlorab, dodatkov za pripravljenost, brezzobega sodstva, prave sive ekonomije, se zacnejo pojavljati novice o migrantih in strasenje ljudstva. In se oddaljimo od zapiranja pravih slovenskih kriminalcev. Ze videno.

  • leonardo 13:50 13.januar 2016.

    Vsaka država naj poskrbi zase. Tako kot je Madžarska. Briga jih, kaj bodo rekli bla,bla,bla, briga jih samo za svoje ljudi, kakor je tudi prav. Pri nas poskrbimo za vse tujce,samo sami bomo kmalu jedli travo. Da bi nas hvalili? Kdo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.