Slovenija
52 ogledov

Grožnja, da Slovenija postane žep za begunce, vse bolj realna

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 14:28 13.januar 2016.

    A zato so se naši fantje borili leta 1991 zato so morali umret,da sedaj en Cerar in nesposobni ministri plus nesposoben Pahor uničijo državo do konca seveda gospoda ima polne žepe cekinov in bodo pobegnili in pustili narod na milost ...prikaži več in nemilost.Zgleda da bo moral narod vzeti pravico v svoje roke

  • dimnikar 14:55 13.januar 2016.

    Točno to je tisto, kar je najbolj šokantno pri vsem skupaj. Da veleumi vrhov Evropske Unije niso znali predvideti najbolj očitnih scenarijev, ki smo jih mi prepoznali instantno.

  • h3o 17:26 13.januar 2016.

    50 000 muslićev živi v đesenicah, smo tolko...

  • Papaja Popi 14:50 13.januar 2016.

    Če hočeš v Jugo ti nihče ne brani.Samo ne sili nas v to dejanje, ker bo spet hudo.

  • h3o 14:55 13.januar 2016.

    če hočem nekam iti stanovat, moram najprej delati 15 let, da kupim hišo in parcelo. Tile ilegalci bi pa kar zastonj to radi???

  • markus 15:07 13.januar 2016.

    Dragec, tukaj ste vsi glasni, ki zagovarjate migrante, ki so v resnici IS vojska, saj gre v večini za moške. Peljite si jih lepo domov in za njih poskrbite, če vam je res toliko do njih, če pa ne, pa ...prikaži več bodite tiho. Na spletu so lahko vsi glasni, kako bi morali pomagati, ko pa gre zares, pa ni nikogar nikjer. Dejstvo pa je, da jaz tudi ne bom gledal tukaj na tisoče moških brez žensk, ki bodo se slej ko prej nasilno lotili naših žensk, mam, sester, hčera... Se vidi, da še se premalo zavedamo, v kakšnem miru smo do sedaj živeli in to absolutno premalo cenimo.

  • francelj 16:47 13.januar 2016.

    Naj na referendumu vprašajo državljane, ali so za to, da se v Slovenijo vseljujejo muslimani. Tak referendum mora biti dovoljen, daj musličev še ni tu in torej to ni odločanje o pravicah manjšin. Bomo videli, koliko NE-jev bo.

  • Presvetli 17:08 13.januar 2016.

    Dragi moji kot veste sem na tem portalu med prvimi če ne prvi začel govoriti o tem kaj se nam bo pripetilo in kaj nas čaka s temi kvazi migranti.Sedaj pač več ne pišem,ker mi je brez veze in se ...prikaži več stvari nebodo spremenile.Kot veste sem nekaj mesecev nazaj omenil Saudijsko Arabijo kot državo katera je naslednja na vrsti,da razpade na prafaktorje in to sploh ni več daleč.Prišel sem enostavno do spoznanja,da Slovenija kot država ne obstaja več!Obstaja narod kateri se imenuje slovenci,država pa žal ne!Če nas politiki šenevem kako prepričujejo,da imajo vse pod nadzorom,mora bit vsakemu slepcu jasno,da to ni tako.Preko financ nam diktirajo kaj in kako bomo delali velesile ali bolje rečeno denar.Žal se to vsebolj dogaja tudi drugim državam v evropi saj držijo predsednike za jajca,da nesmejo ničesar pisnit.Naši politiiso pa hlapci in tisti kateri so samo marioenete s katerimi določeni ljudje manipulirajo.So pa seveda prodane duše saj se za drobiž od prvega do zadnjega prodajo in zraven še n

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.