Slovenija
21 ogledov

Hočejo njen skalp

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 13:18 05.oktober 2014.

    My name is alenka...več pa žal ne znam povedati, saj sem izobraževanje angleškega jezika ...PRESPALA! Znam pa štrikati in šivati napačno krojene obleke... pogosto je kak šiv postrani!

  • KLOBO 17:03 05.oktober 2014.

    E moj mudonja !! Tebe so skalpirali že po glavi in po jajcih, zato ti niti šola ne pomaga !!

  • mph 17:47 05.oktober 2014.

    Kakor sem bil proti igricam, ki so jo postavile v Eu, pa moram reči, da se v tem primeru strinjam s tabo. Toliko bolj, ko človek posluša ta politična preigravanja v EU, kjer bi le pričakovali malo več pameti.

  • KLOBO 17:03 05.oktober 2014.

    E moj mudonja !! Tebe so skalpirali že po glavi in po jajcih, zato ti niti šola ne pomaga !!

  • mph 17:46 05.oktober 2014.

    @murderone, tebi tudi ne gre preveč od rok, če hoče klobo končat četrti razred, mora predvidevam najprej se vpisat v prvega, mar ne? :-) Še najbolje, da si v stari dobri janšistični maniri kupil osnovnošolsko spričevalo.

  • mph 22:15 05.oktober 2014.

    Najbolj važno je, da naicfašdomobrančki niste uspeli skupaj z vašim vrhovnim poveljnikom Hitlerjem zmagat v II. svetovni vojni. To je vse, kar šteje.

  • Janez_53 14:07 05.oktober 2014.

    Sam sem tudi mnenja, da Alenka ni primerna za komisarko, ampak še bolj me moti, ko jo za neumno imajo ljudje, ki ne obvladajo niti slovnice in ne vedo, da se stavek začne z veliko začetnico.

  • Kranjica 14:17 05.oktober 2014.

    No, slovnične napake se lahko zgodijo marsikomu tudi nehote . Malo prehitro klikneš in že je prepozno, da bi karkoli popravil.

  • KLOBO 14:43 05.oktober 2014.

    Želim si, da jo jutri skalpirajo do kraja, vendar sem mnenja, da nimajo kaj skalpirati, ker je že sama po sebi v možganih gola in bosa !!

  • KLOBO 14:43 05.oktober 2014.

    Želim si, da jo jutri skalpirajo do kraja, vendar sem mnenja, da nimajo kaj skalpirati, ker je že sama po sebi v možganih gola in bosa !!

  • Igor Đukanović 16:09 05.oktober 2014.

    Pestro bo. :-) Držim pesti za Alenko Bratušek. Pravzaprav pa ne bo treba držati pesti.

  • Marjan Valič 16:26 05.oktober 2014.

    pa prav zato jo morajo izbacit ker jo je Junker predlagal in ona je na use mogoče prevare in laži hotela u brusel zato če so poslanci pošteni jo morajo zavrnit da si bo za celo živlenje zamirkala da potom ...prikaži več laži se daleč nepride

  • murderone 16:59 05.oktober 2014.

    Daj KLOBO naredi že tisti četrti razred osnovne šole! Veš bebo skalp ni v glavi, ampak na glavi! Zdaj pa hitro v štalo eno kravco porint!

  • murderone 17:00 05.oktober 2014.

    Suha krajina dežela incesta ali ne "Kranjica"?

  • KLOBO 18:09 05.oktober 2014.

    He, he, Mudonja še ne pomeni, da imaš kaj v hlačah, ..... he, he.

  • KLOBO 18:12 05.oktober 2014.

    mph !! he, he, revčki Murgeljski, a mislite , da vam bo kumrovška kaj pomagala??? Tam ste se naučili predvsem kimat in ploskat , drugega pa ne znate !!

  • KLOBO 18:14 05.oktober 2014.

    he, he, ti boš solil pamet evrolisjakom, dej raje se podelaj v plenice pa spat !!

  • KLOBO 23:22 05.oktober 2014.

    Hitler te je napravu, poglej se v špegu !!

  • KLOBO 23:22 05.oktober 2014.

    Hitler te je napravu, poglej se v špegu !!

  • KLOBO 23:22 05.oktober 2014.

    Hitler te je napravu, poglej se v špegu !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.