Slovenija
78129 ogledov

Hojs: V te občine ne hodite, sicer bo treba odlok spet zaostriti

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 12:51 30.april 2020.

    Redko kje se strinjam z vlado, ampak tukaj jim dam prav v osnovi. Ja, so seveda tudi drugi problemi, ampak vseeno.

  • gustl 01:23 01.maj 2020.

    Hojs odpelji se v tri p..... m... Tudi pomislim ne, da bi šel še kdaj na Bled, po izjavah župana...verjamem, da se še najdejo takšni kot jaz. Naj joka za domačimi turisti, ko ne bo Kitajcev in Izraelcev...no, pa Japoncev...edino ...prikaži večno oni so hodili na Bled...

  • Vesna Dolšak 02:49 01.maj 2020.

    Nehajte že grozit, minister Hojs. Dajte se malo zamislit, kaj sploh pleteničite. Državljani so razkurjeni. Dovolj imajo te vlade in te nategencije, ki se ji reče COVID-19. Na vašem mestu bi poskrbela, da se ne bi nikoli zgodila ulica, kajti ...prikaži več ne vemo, kje boste dobili dovolj policistov, ki bodo popisali vse ljudi zaradi javnega zbiranja, ko se bodo ljudje podali na ulice v vseh slovenskih mestih in krajih.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 10:35 01.maj 2020.

      vi gospa, ste verjetno hoteli komentirati nek drug članek, mar ne? mogoče bi bilo bolje, da komentirate objave o plestenjaku, vrtnarjenju in podobno. ne se preveč jezit, škodi lepoti.

    • mizimazi 12:13 01.maj 2020.

      In ti krava stara retardirana bos govorila o ulici ?...bog dal da ti in vsi tvoji pocrkate od korone...

    • Avatar right
      right 13:22 01.maj 2020.

      ooo tetka, tetka, umiri konje. če ti kaj ne paše, spokaj v Wuhan in se tam kuži. pa še komunajzarsko vlado imajo tam, kamor trudi ti spadaš, kokoš glupa.

  • pravičnik77 19:32 30.april 2020.

    Če meje niso zaprte, potem se imenovani gospod lahko slika s srednjim prstom v .... . Drugače pa ja, SLO morje me naslednjih 40 let ne vidi, prav tako samoimenovani slovenski biseri... moj denar, moja odločitev

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.