Slovenija
146708 ogledov

Hojsovo božično darilo: Tako je vlada spremenila odlok o omejitvi gibanja

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar @narhist
    @narhist 23:19 23.december 2020.

    A bi lepo prosim tega že nekdo hospitaliziral.

  • Orto 22:50 23.december 2020.

    Mislim, da v tem trenutku v R Sloveniji ni čleveka, ki bi vedel kateri odlok vlade trenutno velja in kaj človek sme ali ne sme početi. Zadeve se spreminjajo iz minute v minuto, glede na to kakšno je trenutno duševno ...prikaži več stanje članov naše vlade. Glede na rezultate, ki jih dajejo ukrepi je stanje zelo slabo, da ne rečem kritično.

    • leonardo 08:24 24.december 2020.

      Žal Sonny kakor bi že rad napisal, da korone ni, tega ne morem. Prebolel sem jo in bilo je hudo. ne 10 dni, 18 sem bil na pol mrtev. Tako, da vsaj to ne trapaj, da korone ni. Sicer pa ...prikaži več si za novoletno darilo želim, da bi janšiste vrgli iz toplih gnezdec na hladno!

    • Avatar right
      right 09:12 24.december 2020.

      leonardop, dobrega zdravja ti želim, ampak gripa je vsako leto in tudi sam sem jih preležel že nešteto a za to ni vedel nihče, razen moji bližnji in nobenega lockdowna in podobnega terorja. OK?

    • mph 09:18 24.december 2020.

      @right, kdor je imel korono točno ve, da ni niti slučajno podobna nobeni virozi ali gripi iz preteklosti. Jih poznam več tako, poznam tudi nekaj medicinskega kadra, da vem tudi iz prve roke. Na srečo noben od meni znanih vsaj ...prikaži več ni končal v bolnišnici.

    • Avatar right
      right 09:23 24.december 2020.

      mph, niti pod razno ne trdim, da ni te bolezni in da ni huda, sicer kakor za koga, trdim pa, da je v ozadju vse kaj drugega, kot skrb za ljudi, corona bolniki so le kolateralna škoda. 3/4 teh fašističnih ...prikaži več ukrepov je povsem za druge namene in ne za varovanja zdravja. ti pa si misli po svoje, jaz pa bom po svoje

    • polona_miran 11:01 24.december 2020.

      Tako kot pri gripi so tudi pri tej novi virozi možni zapleti...pri nas smo to preboleli lažje kot blažji prehlad...uuuuh...koliko težji scenarijev z drugimi virozami smo že dali skozi...vročina nad 39 več kot 10 dni...hospitalizacija zaradi dehidradacije...pa ni bilo nobenih ...prikaži več lockdown situacij, otroci ki so bili zdravi so bili v šoli ostali pa doma...sedaj pa...

    • mph 12:38 24.december 2020.

      @mrright, ja, to pa se povsem strinjam s tabo glede fašistov, ki pod krinko ukrepov delajo vse možne svinjarije.

  • tomaz65 22:56 23.december 2020.

    Hojs in druscina ki spreminjatte pravila SAKODNEVNO lahko recem le to:TOTALNO STE ZBLOJENI IN ZARUKANI DO KONCA.

  • tomaz65 22:52 23.december 2020.

    Idijoti sploh vejo kaj pocnejo meni se ne zdi saj je vse zabrklano do konca in nazaj.kar nekaj.kdo se sploh to razume kar butnejo ven

  • pesnik51 07:55 24.december 2020.

    odjebi Hojs, odejbi vlada .. ulica vam bo sodila .. slej ko prej, zato pa vlečete tele omejitve - strah vas je

    • leonardo 08:27 24.december 2020.

      Pesnik pozabi. Slovenci smo klen narod in po nas lahko skačejo, ne samo hodijo, pa nihče ne gre na ulice. No ja mogoče kolesarji. Kaj pa se zgodi. Nič. Hudič samo še bolj cveti in še bolj rdeč jezik ima.

  • ibrahim 03:45 24.december 2020.

    UMIRITE SE LJUDJE to je samo vladni cilj da ljudi psihično spravi na kolena !!! Saj vidite da vsak dan piše v novicah za POKOL,SAMOMOR itd... TO RS želi od svojega naroda!!!

    • Avatar right
      right 09:13 24.december 2020.

      ko bo narod to dojel, bo pokol in to se ve nad kom

  • Avatar Leon
    Leon 07:57 24.december 2020.

    Odlična novica prehod meja za jadralne padalce .

  • Avatar right
    right 09:10 24.december 2020.

    goni se v pekel, svinja sadistična in ostanmi tam, da se cvreš, kar si si že zdavnaj zaslužil

  • vzev 09:03 24.december 2020.

    Kako si tale pljuva v lastno skledo. Njegova izjava pred par dnevi "Prvič, pravi Hojs, se za odpravo omejitve niso odločili, ker je nima smisla odpravljati tik pred zdajci. "V preteklosti smo bili že večkrat deležni kritik, da odloke spreminjamo ...prikaži več iz dneva v dan oziroma tik pred zdajci." Sedaj so pa zopet kar spremenili ukrepe tik pred zdajci. Se vidi da je večina ukrepov uvedenih samo zaradi represije. Velika večina ukrepov je kretenskih in bi jih že zdavnaj morali ukiniti.

  • vzev 08:59 24.december 2020.

    Bi bilo dobro, da bi šli novinarji do poslancev in ministrov te vlade in z njimi naredili kratek kviz, glede trenutnih ukrepov. Po vsej verjetnosti bi velika večina pogrnila, ker še sami ne vedo več kaj je dovoljeno in kaj ne.

  • sam1 08:11 24.december 2020.

    Ko že misliš,da je greznica polna,se ti poserjejo na kup.....

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:14 24.december 2020.

    Hojs in Ivan si res očitno močno želita, da bo ulica prevzela zakon v svoje roke... Poti nazaj ne bo več, morda res mislita, da smo Slovenci take ovce, samo ko se bod ovce spremenile v volkove, potem nebi bil ...prikaži več rad v njuni koži....

  • ilija 08:47 24.december 2020.

    Tudi Husein in Gadafi sta mislila da nista dotakljiva za Hojsa in Janšo bo prišel čas ko bosta končala isto.

  • mojca2 08:31 24.december 2020.

    Idiot brez primere ....kaj pa mislite da ste golazen da nam cisto vse zapirate ....sej bo prsu cas tudi za vas !

  • si_rob 07:30 24.december 2020.

    Dajte no, pa ja se bo šlo kam smučat za praznke vn iz Lublane.

  • Avatar Leon
    Leon 13:52 24.december 2020.

    Nova oddaja na NOV24 ....Hojs po domače .

  • groffriedrich 09:44 24.december 2020.

    Od Metlike pa do Triglava,se zgodila je tragedija,vlada naša je zahojsala,sred božiča glej ga tiča,naša vlada serje rada,oj Zlovenija,oj Zlovenija. Hojs ne ve več kaj je prav kaj ne,Janez mu diktira kaj se sme,bogi Hojsek pleše na vse,kar mu zaigra ...prikaži več poveljnik,ki je hkrati tud kapelnik,oj Zlovenija oj Zlovenija. Od Metlike pa do Triglava,vlada nam balkanska mafija,bolj nevarna je od covida,mi slovenci pa trpimo in v paniki norimo zarad Janeza,ki z ljudmi ne zna,zarad janeza,ki z ljudmi ne zna.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 04:20 25.december 2020.

    Mislim, da ne bom upošteval ukazov ministra, ki je odstopil...Če bo treba, se bom na tej osnovi zagovarjal v primeru da me doleti kakšna kazen... Še vedno ne razumem, kako lahko imamo največ mrtvih in najostrejše ukrepe hkrati..."Nepokorščina" državljanov torej ...prikaži več ne more biti razlog, ampak je to nesposobnost vlade, ki ni zaščitila upokojencev v DSOjih in je "karantena" bila in še je le simbolična!! Torej je virusu bil "odprt dostop do strank" medtem, ko so pametovali okrog mask na sprehodu v gozdu

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 04:22 25.december 2020.

      in koliko stane rogljiček, če ga ješ na prostem...Banda lopovska...

  • res.no 13:04 24.december 2020.

    samo to napišem... kako je meni ta človek naporen za gledat in še bolj naporen za poslušati... enako velja za JJ. Obup.

  • 9500a530bb08b62e5ae0e5bc0ef3cb40cee3f21d 21:27 24.december 2020.

    Tega ,"hojsanja" imamo vsi državljani RS počasi dosti. Me pa resnično čudi, da še kar vztraja v vlogi ministra za NZ, ker je pred tem nepreklicno odstopil. Upam , da se beseda Hojsanje ne zlorabi v kontekstu sovražnega govora ali ...prikaži večli pa celo poziva po vaši likvidaciji, ker za mene je vsako življenje sveto !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.