Avto
1384 ogledov

Hrvaška parkirišča visoke kazni od Slovencev terjajo po nezakoniti poti?

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • max 10:28 11.julij 2016.

    "Vendar pa glede na dejstvo, da podatki o stalnem prebivališču in EMŠO [številki] domnevnih dolžnikov predstavljajo osebne podatke, dodajamo, da imajo do teh podatkov dostop samo določene upravičene osebe. Tuji odvetniki, ki niso vpisani v imenik odvetnikov v Republiki Sloveniji, ...prikaži več dostopa do teh podatkov nimajo oziroma jih ne morejo pridobiti," je jasno ministrstvo!Vsakega takega pooblaščenca, ki izdaja osebne podatke svojih sodržavljanov nepooblaščenim osebam v tujini je treba obtožiti vohunstva, ter spraviti v zapor z odvzemom osebnega premoženja.Pa da vidmo ker izdajalec si bo še upal opletat z našimi osebnimi podatki.

  • Žurnalček 00:59 12.julij 2016.

    Parkirišča niso v nobeni zvezi z sistemom EU plačljivosti kazni , ker niso pooblaščena za vpogled v EU evidenco registrskih številk in njenih lastnikov. Kdo je omogočil vpogled in izdajo osebnih podatkov temu Hrkotu ! Samo Policija lahko pošilja kazni ...prikaži več po celem EU področju in nobeden drugi . Zakonsko nima vpogleda v register vozil v drugi državi , če mu ga že v njihovi dovolijo. Možno je edino vpis v "Črno knjigo" na HR meji in pri prestopu meje od turista zahtevati plačilo takšnih računov !

  • kmetek 07:50 11.julij 2016.

    kdaj bo folk nehal hoditi dol?

  • Avatar čavez
    čavez 08:43 11.julij 2016.

    Nikoli: imajo vikendice in apartmaje, jahte skrita premoženja v katerega Slovenija nima vpogleda.

  • Zmago 09:40 11.julij 2016.

    Kaki vikend, ne, jaz mam tako babo, ko mi hudič vsako leto gnjavi s to hrvatarijo, da bi ji najraje zavil vrat. ;-\

  • nina 09:48 11.julij 2016.

    Meja kolpa ali kitajski zid.

  • sprehajalec 10:08 11.julij 2016.

    Seveda je to najpogostejši vzrok odhoda na morje. Obsedene so z morjem, kot otroci so se nanj navadile. Morje in plaža jih rajca po domače.

  • kapibara 10:15 11.julij 2016.

    Zmago, pojdi dol+ plačuj parkiranje , je vsekakor ceneje, kot pa če ji vrat zaviješ.. :-)

  • Zmago 10:21 11.julij 2016.

    Hvala za nasvet in ................ tolažbo ;-(

  • max 10:44 11.julij 2016.

    nina, po izračunih izpred parih let, bi se splačalo Kolpo ogrevat in vanjo naselit krokodile. :)

  • Aleš Jordan 11:26 11.julij 2016.

    Zakaj povzemate samo negativne stvari s hrvaškega? Če so parkirali narobe ( tudi jaz sem že kdaj ) naj plačajo kazen. Zakaj ne povzemate stvari, kot je tale ... http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fekipa24.si%2Fclanek%2Fkosarka%2Fslovenci-v-tujini%2F57833b399d214%2Fcudovita-izkusnja-gorana-dragica-o-izgubljeni-denarnici-in-najditelju&h=DAQFsTdgs

  • carli55 11:31 11.julij 2016.

    Star pregovor je in drži kot pribito!!HVAT JE TAT !!!

  • mrki 11:53 11.julij 2016.

    ma še kar hodte " u ljepu našu"!

  • h3o 12:43 11.julij 2016.

    bulšit. naredila sta prekršek potem sta upala kar na oprostitev. Prav je da so jima računali.

  • Avatar kbm
    kbm 14:20 11.julij 2016.

    Star pregovor je in drži kot pribito!!JANEZI SO SLABI LJUBIMCI

  • Avatar care
    care 15:22 11.julij 2016.

    Pedvidevam da ti je ime Janez hahaha...

  • Lavdan 15:28 11.julij 2016.

    Če kjer koli v Sloveniji parkirate in ne plačate, sledi položnica in nam je vse jasno. Plačajte parkiranje kot je treba, pa vam ne bo treba razglabljati o vsem mogočem. Zastonj ni danes nič več.

  • blueone 17:36 11.julij 2016.

    Samo, da dolg naraste v dveh letih iz 10 € na 235 € je pa tudi malo skregano z logiko. A se ti ne zdi?

  • kapibara 19:31 11.julij 2016.

    Vane.. sem milsil da si Stane...

  • kapibara 19:31 11.julij 2016.

    Ooo je.. tvoja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.