Avto
1388 ogledov

Hrvaška parkirišča visoke kazni od Slovencev terjajo po nezakoniti poti?

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 01:13 12.julij 2016.

    A ja še to : Moj svak ima parkirišče za 50 avtomobilov in ni šans , da zve naslov in osebne podatke nekoga , ki mu je zbrisal s parkinga !

  • Žurnalček 01:14 12.julij 2016.

    Ne v svoji HR , kam šele v SLO !

  • Ludvik Miholic 16:14 06.december 2016.

    slovenski odvednici spustite v zrak njeno pisarno ker dela nezakonito ali noben slovenec se neznajde

  • Janez_53 09:37 11.julij 2016.

    Hrvatje so vendar znani po svojih nesprejemljivih potezah na vseh področjih. Imajo zaničljiv odnos do tujcev, posebno Slovencev. Zakonodajo si razlagajo kakor se jim zdi, ne upoštevajo niti evropske zakonodaje, kadar to ni njim v korist. Mi jim pa še kar lezemo v rit!

  • Vane Dolenc 15:05 11.julij 2016.

    Dobro vam nacionalizem ven seka. Cajtengu in komentatorjem. Če bi pri nas obstajala neka epidemija lopovskih Hrvatov, ki ne plačujejo parkiranja in prometnih kazni, ne bi nikogar motilo, po kakšnih poteh to "naši" izterjajo. Naravnost tragikomičen pa je komentar slovenskih ...prikaži več sodišč, da dodatni stroški niso problem dolžnika. Kdo pa pri nas plača sodne stroške, stroške izvršbe, itd? Meni Simobil računa koliko že? Ene 5 evrov za stroške opomina, če zamudim plačilo. Ne me basat, da Hrvati pa ne smejo. Če bi ostala dolžna parkirnino v Sloveniji, bi ji magari hišo zarubili. Ne se finih delat.

  • Papaja Popi 08:09 11.julij 2016.

    Naivneži naj kar plačujejo.Če že moraš kaj plačati, je cenejše iti do našega odvetnika, ga plačati in on lepo posreduje.Stvar je lahko najmanj pol cenejša.Drugo je seveda, koliko je ta zahteva Hrvatarjev legitimna.Treba bi jih bilo prijaviti EU.

  • Žurnalček 01:08 12.julij 2016.

    Pojdite na PP v vašem kraju in prijavite odvetnika in pa samo podjetje Parkirišča za vdor v SLO računalniško evidenco lastnikov mot. vozil in pa za nezakoniti vpogled slovenskega uradnika- policista - v vašo kartoteko in neupravičeno posredovanje vaših os. ...prikaži več podatkov . Računalnik beleži vsako šifro uradnika , ki je vpogledal v vašo kartoteko in tu očitno nezakonito !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.