Slovenija
134 ogledov

Hrvati nas poskušajo namerno diskreditirati

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:34 23.oktober 2015.

    Do teh dogodkov nekako nisem verjel, da so Hrvatje takšni zahrbtneži, škodoželjneži in lažnivci. Sedaj pa se mi čedalje bolj zdi, da je vse to res!

  • gornik 18:30 25.oktober 2015.

    Hrvati s Srbi nimajo še poravnane račune med sabo,bo še malo streljanja. Pa tudi med sabo imajo neke račune. Bo še pestro.

  • toni69 14:56 22.oktober 2015.

    Hrvati so po večini nekorektni in prepotentni in ne spoštujejo nobenih zakonov, pravil, dogovorov - ničesar! Nihče se jim ne smili in non stop jokcajo in cmerijo, da se jim godi krivica. Upam da niso EU zaprosili za kakšno denarno ...prikaži več pomoč na račun beguncev.

  • Papaja Popi 19:29 22.oktober 2015.

    Poglejte, kdaj so Hrvati imeli ISTRO.....http://www.youtube.com/watch?v=kXxJA3-gBzU

  • DasAuto 23:01 22.oktober 2015.

    Hrvati ponovno kažejo svoj pravi obraz in politiki so kot vedno tiho. Madžari so pametnejši od nas in nekaj naredijo, mi se pa pritožujemo sami sebi in ne naredimo nič. Mrežo na mejo, pol naj pa vozijo begunce kamor hočejo. ...prikaži več Naj jih pa iz njihove Reke z ladjami v Italijo vozijo ali pa nazaj v Srbijo pošiljajo.

  • macko 06:05 23.oktober 2015.

    tole je žalitev za cigame..

  • maresem 06:59 23.oktober 2015.

    Naj vas zadane še ena oluja, gnoj hrvaški, ampak z drugačnim zaključkom, da vas vidim na teh vlakih kako bežite... .gnide hinavske.

  • gornik 18:44 25.oktober 2015.

    Hrvat je tat od spred ,od zad in od tukaj do vrat. To mi je povedala teta, ki bi bila danes stara 150 let.

  • ojla 15:58 22.oktober 2015.

    Nikjer ne zasledim koliko je pri njih nastanjenih beguncev? Jih samo prevažajo is Srbske meje k nam? Kje imajo človeški obraz, jih pripeljejo "ponoči" do koruze ali reke in pustijo" znajdite se"Potem pa kažejo s prstom na Slovence ,da ...prikaži več slabo poskrbimo za njih.Kdo jih je sprejel v Unijo,saj niso dovolj zreli za njo..

  • erikkk 15:45 22.oktober 2015.

    Še en vzrok več da je treba postavt ograje ...Sicer pa so to ljudje že takoj veliko prej zaslutil in vlado opozarjal preko medijev in drugače ... a žal ni mela posluha ..... če bi upoštevali bi zdaj ...prikaži več ne blo tako kot je ...

  • jakec1575 16:04 22.oktober 2015.

    mi smo boljši od njih in bomo vse zrihtali. o svinariji, ki jih begunci pustijo za sabo, bi pa lahko rekel le. V Sloveniji imamo 10 000 črnih odlagalisc, ki jih niso naredili romi. Polni so plastike, pesticidov, strupenih barv ...prikaži več in druge nesnage. se jih pa ne vidi. Vse to ostalo je rasisticno nakladanje. Pri 35000 ljudeh 2-3 resni incidenti. Na vsaki fuzbal tekmi jih je ducat pa jih še črna kronika ne zazna. Spralvjamo se na šibkejše od sebe, ker se ne upamo spraviti na prave tatove, ki so oropali to državo. Čisti rasizen, sovinizem. Naciji, kje ste? da vas povlecem za usesa? Če je treba koga premikastiti, je to vas.

  • encijan 19:07 22.oktober 2015.

    Hujskanje levega fašista!

  • Žvižgač 21:14 22.oktober 2015.

    Ko bo poletje boste vsi na to pozabili, saj verjetno ne bi radi, da bi na dopustu gledali na plažah ženske v rjuhah.

  • jakec1575 22:16 22.oktober 2015.

    Če nisem naci, sem pa komunist. Dobro ti gre matematika. Prav zabavno omejen si. :) A veš bit, naci je izbira, bit gej pa ni? Hvala ker mi privoscis dobro poslansko placo, vendar se posteno trudim zasluziti s svojim poslom ...prikaži več in placujem davke za taksne nacije, ki sedijo doma. A vidis zdej kako se pocuti nic kriv begunec, ki ga oznacis z drhaljo?

  • macko 06:10 23.oktober 2015.

    oddam apartma v hrv. primorju. šifra: zrak čist, begunci na varnem..

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:04 23.oktober 2015.

    Da so hrvati prasci,to vemo,ampak nisem pa še zasledil posnetkov na katerih bi tole sranje na južni meji komentiral kdo od domačinov tam dol?Samo posnetki in izjave "beguncev" in župana Molana,vse ostalo se ali cenzurira ali pa se sploh ne ...prikaži več posname,ker je taka komanda z vrha medijskih hiš.

  • popokatopetl 13:41 23.oktober 2015.

    Hm no, kdo tle koga farba. Hrvati imajo točno isti problem kot mi, enormen val beguncev ki hočejo na severozahod in cvikanje da obtičijo pri njih če se pot naenkrat zapre, pa obveza spoštovat Schengen pri tem da je očitno ...prikaži več da ne deluje. In od nas so enako nenadzorovano začeli prehajat naprej v Avstrijo, potem smo zahrbtneži tudi mi. Dokler je znano, da Nemčija "sprejema" bodo begunci hoteli tja, verjetno kmalu v še večjem številu. Logično da upajo na boljše življenje in mogoče celo zaposlitev od životarjenja v taboriščih v Turčiji, Jordaniji, Libanonu ipd. Nelogično je da se če že "sprejemajo" ne zmenijo z vmesnimi državami za dostojnejši tranzit. Ampak očitno se je o takih zadevah zelo težko dogovorit. Pa mogoče bi se bilo bolje dogovorit kako hitro in učinkovito zaključit to vojno, ne verjamem da ni mogoče, IS ne bi bil noben faktor če bi se velesile in lokalci znali zmenit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.