Slovenija
104 ogledov

Incident na meji v Hotizi

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sandi Miladić 03:31 17.julij 2013.

    Gospod zavesten, opazil sem en pomemben detajl v vašem komenatrju kar me je izzvalo da vas začnem vikat iz spoštovanja do starejših. Zanima pa me koliko let imate? ker beseda miličnik ima neko svojo zgodovino ;) ;) kajne dedek? da ...prikaži več se niste malo zgubili v času, veste tisto je bilo že daleč nazaj. ;)

  • Sandi Miladić 03:27 17.julij 2013.

    sej ne morejo vedet če jim je "zavesten" zgled ;)

  • Ekspert Županc 08:38 16.julij 2013.

    šiht si najd ne pa na na zavodu viset cel živlenje, pol se pa pogovarjaj ...

  • Avatar čavez
    čavez 17:51 15.julij 2013.

    Odraz slovenije kakršna vlada takšne njene institucije in njeni delavci, sramota da nas predstavljajo v svetu sami izobraženi nesposobneži in zato zahtevajo še višje plače da lahko kradejo in zavajajo slovenske delavce, ker edino le to še znajo.

  • Igor Golob 17:52 15.julij 2013.

    tega provokatorja v lisice in pa v zapor,iz posnetka je dobro vidno da je tip prišel na mejo zajebavat,niso pa policisti tisti ki so sprožili incident

  • sweetdogs 18:11 15.julij 2013.

    kakšni kmetje hahaha in ti naj bi zahteval še višje plače???

  • Sandi Miladić 20:38 15.julij 2013.

    ja ti jo boš pa peljal nazaj v muro bebček!

  • pepe 18:51 15.julij 2013.

    Podpiram policiste pri borbi za višjo plačo! Kdo je še sposoben vodit pogovor v treh jezikih istočasno? Policistka pa si zasluži "etno" dodatek za izvirno prekmurščino.

  • Oxxo 18:57 15.julij 2013.

    Sprehajalec očitno še nikoli nisi bil v našem koncu Slovenije = Prekmurju. Pojdi malo tja in boš lažje razumel. Sicer pa se morajo policisti dnevno ukvarjati s takimi in drugačnimi izpadi "pametnih" ljudi, provokatorjev in debilov...Policaj je ...prikaži veče odreagiral povsem OK - še ima dobre živce, pa je že v letih.

  • dragec 19:02 15.julij 2013.

    Pendrek, pa udri po provokatorju

  • zavesten 19:04 15.julij 2013.

    butelj,pa naj te alkoholizirani miličniki ščitijio

  • Oxxo 19:18 15.julij 2013.

    Neprimeren je bil provokator, ki je prišel na mejni prehod.

  • zavesten 19:23 15.julij 2013.

    miličnik je navadni prekmurski alkoholik ki je pač zaposlen v ju...miličnoca pa je delavka zafrustrirana ženska iz mure ki pač svojo neizživeto spolnost izživja nad ljudmi.mater sem lepo napisal....

  • zavesten 19:46 15.julij 2013.

    ker so na portalu samo miličniki v popoldanski smeni se mi gabi komentirat z njimi,.spravte se delat golazen proračunska.....

  • zavesten 20:18 15.julij 2013.

    in ljudje,ščitit se pred golaznijo miličniško skorumpirano al pa 20 eur v žep,pa je to to....

  • Trovlak 20:20 15.julij 2013.

    Poglejte si ostale objavljene videe na Youtube od tega provokatorja. Tip namensko provocira in išče probleme, pri tem pa se sklicuje na kristjana in ostale označuje za naciste, fašiste, teroriste.... Prav škoda, da ga niso odvlekli v gozd in prebunkali, ...prikaži več da ne bi mogel niti "a" rečt.

  • Sandi Miladić 20:33 15.julij 2013.

    Ti zavesten al komentiraš iz kjšne zaprte ustanove, al imaš res neke hude probleme. dej še enkrat poglej video in pole malo komentiri!!!

  • Sandi Miladić 20:36 15.julij 2013.

    kaj je jožek, kravca dans ni dala? kej ima veze kko govori, možakar je prow lepo oprvil svoje delo. tko kukr druga dva policista, samo če si ti kmet ti ne morem pomagat!! kej bi ti? da ga lepo božajo ...prikaži več po ritki?? mi vidmo samo zadnjih 5 min, ne pardon, ti jih vidiš, mel jih je pa za norca pol ure. dej malo pomisli prej ku butneš vn še kjšno bedasto!

  • Sandi Miladić 20:37 15.julij 2013.

    ja zavesten dej mal bl spremnli novice če že spremljaš, pa bi mogoče vedel kaj več o mejnih prehodih SLO/HR. ti mu pa nesi kosilko bebec!

  • zavesten 18:23 15.julij 2013.

    miličnika napodit brez penzije v pokoj.žensko takoj napodit nazaj v muro za trak.skratka poden od dna ,pa tu na meja .torej lahko vsak ima orožje in poći pokvarjene miličnike ,saj druga niso vredni.evrropa pridi in nas reši teh prostakov kmetov ...prikaži več ki ne vedo kje živijo-niso vredni kug.le...so odpad slovenstva in odraz slovenije

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.