Slovenija
258 ogledov

Inšpekcija: CSD deloval v prid otrok

Komentarjev 73
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:56 06.april 2016.

    Ne poznam primera. CSD je v preteklosti delal napake in jih se vedno dela mnogo kje. A vsak primer je svoj primer. Ne pozanm dejstev zato ne sodim. Vendar je grozno kakšne branjevke smo Slovenci. V vseh teh rumenih revijah ...prikaži več in celo spletnih portalih. Vse to je roko na srce posledica nezaupanja, ker se ze 20 let nekatere stvari v tej državi ne uredijo. In potem to državljani slikamo na vsa podrocja in na vsak dogodek. Dejmo raje uredit tole z Alpino in še enim ropom stoletja pred nasimi ocmi. Naj gredo delavci na cesto in mi naj jih gremo podpret. Ker tele *izde, ki tam kradejo zasluzijo samo ciste batine, brez sodisca. Sam natepst jih je treba fino. ker jih oce in mati nista pravocasno.

  • res.no 12:06 06.april 2016.

    ..in ukvarjanja z družini- zgleda,da prav nobene.. strokovno ste prisotni in se ukvarjate z družino in delate z njo - rezultatat tega pa je umor in nasilje v družini...žalostno in za zamisliti se še toliko bolj ob tem dejstvu...

  • mph 15:54 06.april 2016.

    Ne samo to, iz frisov pa jim seva vsa hudobija, ki jo ni možno skriti po desetletjih, mišice, kožne gube, .... kažejo vso zlobo, kot pri drugih ministricah te vlade, skoraj vseh. Bruh od bruha.

  • tomi67 18:20 06.april 2016.

    Točno to, kar pravi goldfinger. Vem, ker sam delam v JS in imam že po službeni dolžnosti opravka s tem. Zbirokratizirane zafrustrirane babe, ki bi najraje bile sodnice za prekrške, pa jim zgleda ni šlo. Sedaj pa so različne referentke, ...prikaži več po CSD ali upravnih enotah ali kjerkoli že, obnašajo pa se kot sodnice za prekrške. Kot srednjeveška inkvizicija - v vsakem vidijo potencialnega heretika. Kriza je, ker tovrstna mentaliteta fura našo državo, mislim administrira. In še tisti v javnem sektorju, ki se trudimo, da bi res pomagali ljudem, smo občasno pod pritiskom, ko od nas zahtevajo, naj bi jih ovajali za nekakšne formalne, čisto brezvezne prekrške. Gre človeku na bruhanje. In skoraj po pravilu so tovrstni osebki ženskega spola. Če bodo kdaj res ženske zavladale svetu, si dam raje štrik za vrat, ali pa se preselim v Iran.

  • blayo 20:13 07.april 2016.

    A si ti fotr? A ti samo vprašaš kaj si želijo in ko ti povedo jim to omogočiš? Kaj je s tabo človek?

  • blayo 20:14 07.april 2016.

    Si prebrala celo odločbo in vse spise? Če nisi brez veze da mlatiš tukaj prazno slamo.

  • blayo 20:17 07.april 2016.

    Pa dajte potem svoje otroke svojim staršem za kakšno leto. V čem je pa problem?

  • blayo 20:18 07.april 2016.

    Zakaj? Saj ni njegova skrbnica?

  • malonaokoli 07:54 08.april 2016.

    pa tudi alkoholiki in mentalno zaostali posamezniki...raje ne

  • malonaokoli 07:55 08.april 2016.

    nič bat...vas vodijo pametni možje že 25 let v brezno prevar....

  • Frenk Cmrecnjak 10:04 09.april 2016.

    Kaj pa imajo stari starsi skupaj z starsi so tudi alkoholiki ali kaj ???

  • Frenk Cmrecnjak 10:07 09.april 2016.

    a mislis da tudi novinarji vedno pisejo resnico nekateri med njimi so tudi "rekla kazala "

  • Frenk Cmrecnjak 10:08 09.april 2016.

    Velikokrat jim bo dosti bolje kot pri starsih

  • Frenk Cmrecnjak 10:08 09.april 2016.

    Velikokrat jim bo dosti bolje kot pri starsih

  • Frenk Cmrecnjak 10:09 09.april 2016.

    pa ti ves sploh kaj pises ???

  • Frenk Cmrecnjak 10:11 09.april 2016.

    da se popravim sem mislil pri STARIH STARSIH

  • KOJAK 11:16 06.april 2016.

    Jaz že od začetka verjamem da je bila odločitev CSD pravilna. Sploh ker so družino obravnavali že dlje časa, torej že takrat ko so imeli samo pokojno hčerko.

  • CAT 11:27 06.april 2016.

    Ne morem verjeti kar berem, bogi otroci kaj morajo prestajati...zdaj bo pa ministrica rekla, da se počutijo dobro...kot mati bi lahko vedela, da se otroci ne prilagodijo tako lahko na neznane okoliščine...Za vsem kar naredi CSD ona stoji, čeprav ve, ...prikaži več da ni prav...upam, da ji bo ta dvoličnost odnesla stolček...

  • nostradamus 12:19 06.april 2016.

    ne recem da CSD - ji ne opravljajo svojega dela kolikor toliko uspesno a tokrat so zopet krepko brcnili v temo unicili bodo ze tako ali drugace uboga otroka morda bi CSD ce bi zelel res pomagati nasel starim starsem ...prikaži več vecje udobnejse stanovanje,morda tudi kaj prispeval pri temu ne pa da po njihovem mnenju otroka dodeli rejniski druzini sam sem oce tudi dedek a sem preprican da bi v podobnem primeru mojega vnuka lahko oddali rejnikom le prek mojega trupla

  • dragec 13:10 06.april 2016.

    Dejstvo je, da so vsi CSD v SLO zbirališče birokracije, kateri sociala dol visi, je pa tudi res, da sta ta dva stara starša zelo negotova vzgojitelja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.