Magazin /magazin/vip
9097 ogledov

Iris Avdić se je gola fotografirala za Playboy

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 19:03 31.december 2016.

    Ti si prvi hotel mene nekaj "pomilovati", a si ti slučajno kak Bog ali si mislil pomilovati = posiliti, kot to delajo tvoji islamisti? Dve besedi imam zate: ne seri. Če ti kaj ne paše v Sloveniji in si ...prikaži več proti našim tradicionalnim načelom ali mišljenju, lahko zgineš tudi v svoj primitivizem, če ne se pa prilagodi, saj si na kontinentu imenovanem EU in ne kot tvoja turška Azija in tukaj so pravila življenja malo drugačna. Tebe podpirajo samo liberalci in multi-kulti pošasti a tudi temu bo kmalu konec.

  • izRODEk 08:43 31.december 2016.

    Denise, dobra ti je seka, svaka ćast! A šteta, što sa sobom nije ponjela sise, kakva bi tek tada bila joooo.... :)

  • antitrust 09:22 31.december 2016.

    Hahaha

  • Papaja Popi 10:00 31.december 2016.

    Iris pravi, da je s svojim videzom zelo zadovoljna in da je najbolj ponosna na svoj obraz "Ne potrebujem niti plastične operacije niti botoksa kot ostala dekleta.Saj zizike tudi niso vse kar je lahko dobrega.

  • romy 10:12 31.december 2016.

    Kam hitiš,otrok...umiri se,denar se lahko služi tudi drugače.

  • moder 11:00 31.december 2016.

    Krastastrofa, tudi Playboy ni več kar je nekoč bil...

  • Boris Odreitz 18:26 31.december 2016.

    Joža ti si pa zelo zelo primitiven človeški iztrebek !Take babe pa res ne bi želel noben dedec imeti razen če je znjim kaj močno hudo narobe !

  • bendover 18:44 31.december 2016.

    brat bi ji lahko kako siso kupil

  • MihaPu 18:44 31.december 2016.

    Ja dobro se strinjam, ni ravno anoreksična, ampak kar sem hotel povedati je to, da je preveč suha in se ji vidijo kosti in je ni dosti tam kjer jo mora biti, poglej ji noge zgoraj.Se strinjam h3o NI ...prikaži več anoreksična, ampak tako se reče, ker ni polna tam kjer mora biti v žargonu. Sicer je pa to bolezen vseh novodobnih žensk, ki niso ravno zdrave ali pa so vegi.

  • KOJAK 19:10 31.december 2016.

    Bravo kakšen pronicljiv komentar, a sm lahko tvoj prjatu?

  • h3o 19:19 31.december 2016.

    točno to Jožica, invaziste je treba odgnati, nobodijihtreba na vodilnih mestih pa zamenjati, ker so preveč slepi. Srečno!

  • Žirafa 22:15 01.januar 2017.

    Zato, ker se v svojem telesu počuti dobro, je samovšečna? Več takih bi rabili.

  • matermila 16:24 02.januar 2017.

    Fotografije so stranski produkt delavnice?Kaj je pa bil glavni?Najprej ono,pol pa fotka,al kaj?

  • KOJAK 19:10 31.december 2016.

    jozica... a si te ne zdi da TVOJI verski voditelji večkrat koga poškodujejo tja kamero je tebi odšla pamet.

  • jozicamurn 16:54 31.december 2016.

    Borut Bavarski tebe sem že spoznala da si muslič, tako da kakršenkoli komentar s tvoje strani o tem problemu je vezan na to da si še vedno muslič, ki zagovarja pač musliče. Jaz jih ne zagovarjam in že vem zakaj ...prikaži več je tako, ker nam v Sloveniji indirektno vsiljujejo njihovo propagando in so na vodilnih položajih tudi v medijih.

  • MihaPu 17:14 31.december 2016.

    To telo pa res ni za playboy... zgleda preveč kot moški in celo anoreksična z neoblikovano postavo. Nima ne riti ne meč in resnično sem jo probal realno oceniti. To ne pomeni da je slaba kot oseba, ampak vizuelno ...prikaži več res ni prav nič posebnega. Očitno gre playboyu na slabše.In ne mi prosim začeti s tem kakšen si pa ti itd., podal sem svoje mnenje, vsake oči imajo svojega malarja.

  • stanekos 18:18 31.december 2016.

    Vem, ti nisi muslič, ti si lepo vzgojena kristjanka, rojena v vzorni ljubezni brata in sestre. Trenirana si kot nemški ovčar, brez lastne misli in zlobna kot pes. Lahko le rečem, da te na ta prelep večer pomilujem in ...prikaži več da se te bo vsaj nekdo usmilil in ti poklonil lepo besedo. Čeprav je nisi vredna. Samo največji debili ločijo ljudi po veroizpovedi.

  • jozicamurn 18:38 31.december 2016.

    Prvo si spremeni ime v tvoje pravo vehabijsko kot ga imaš Abdul-Aziz ali temu podobno in prosim ne igraj slovenca in v novem letu 2017 ti želim, da te tvoj verski voditelj imam v Bosni ne bo preveč poškodoval v ...prikaži več anus ko se boš klanjal. Preveč igrate na karto človekovih pravic in človeštva in nam v EU vsiljujete svoj primitivizem povsod. Ti boš mene pomiloval? Zgini v tvojo Savdijsko Bosno in naj te tvoj pedofil mohamed pomiluje.

  • h3o 18:39 31.december 2016.

    a si že videl anoreksično punco? To zgleda tako, da te prime iti v trgovino po kilo kruha...

  • h3o 18:45 31.december 2016.

    Za Boruta Bavorića že dolgo vemo da je sodobno komunistićno rudećo islamsko trinajsto prase, trega ga je le še locirati po IP ju in izgnati v Savdsko arabijo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.