Magazin /magazin/vip
9112 ogledov

Iris Avdić se je gola fotografirala za Playboy

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 18:48 31.december 2016.

    kile še pridejo, to je zagotovo, nič bat, danes so samo še kake mladoletnice s tako postavo, v kasnejših letih je samo še špehh...

  • h3o 18:49 31.december 2016.

    Odrezović nehaj širiti svoje rudeće kozlanje po portalu, saj vidimo da si rudeće tele...

  • stanekos 18:53 31.december 2016.

    Prvo: eden od izkazovanja domoljubja je tudi obvladovanje jezika. Če ti še noben ni povedal, se Slovenec piše z veliko začetnico. Za vas 'kvazi' domoljube je značilno, da ste bolj bukave narave, poleg zabitosti pa ste obogateni z obilico slaih ...prikaži več človeških lastnosti. Ampak, hej, to je pač posledica parjenja v bližnjem sorodstvu. Preberi si (počasi) Ogenj, rit in kače niso za igrače.In drugič: mene nikamor pošiljat, ker sem rojen tu, na žalost obkrožen tudi i imbicili, a sosedov si pač ne moreš izbirat. Zato bom ostal in se trudil takšnim možganskih podhranjencem kot si ti, čim bolj grenit že tako mizerno življenje. Kdo pa si, kokoš, da boš koga kam pošiljala? Pa vesele praznike.

  • stanekos 19:03 31.december 2016.

    h30... a ste dve molekuli končo cepili v tebi in si postal organizem?

  • h3o 19:07 31.december 2016.

    Borat bavarović, z turbanom na smrdljivem čelu, tebi nobena šola ne pomaga, ker si rudeće govno, tako da nehaj smrdeti okoli portala kot kup govna in se postrgaj v Savdsko krvavijo, pa še svoje rudeće komuniste odpelji, pogrešal vas ne bo nihče...

  • jozicamurn 19:11 31.december 2016.

    Me veseli h3o, da smo istega mnenja. Še vedno verjamem da obstajajo dobri ljudje, ki razumejo probleme s katerimi se trenutno soočamo. Srečno novo leto 2017 tebi in tvoji družini in vsem, ki niso liberalci in se zavedajo problema invazije ...prikaži več muslimanov v EU. Nič jim ni sveto in vedno bodo hoteli več in nadvlado! Branite svojo tradicionalnost in ne se jim pustiti!

  • stanekos 19:39 31.december 2016.

    Si kar predstavljam otroke, rojene v zvezi jožice&h3o. Srednji vek.

  • stanekos 19:42 31.december 2016.

    Pošast si ti. Poslušaj se. Brezčutna, zlobna, prepirljiva zaslepljenka. Sramota slovenstvu. Če bi se v mladosti bolj trudila. Tako se ti pa vidi, da si komaj končala tiste 4 razrede osnovne šole.

  • KOJAK 23:15 31.december 2016.

    h3o mi zaupaš kaj si po poklicu, kaj v življenju si dosegel, koliko otrok imaš in ali si SREČEN? Enako napiši ti Jožica. Pa srečno novo leto obema.

  • KOJAK 15:32 31.december 2016.

    Jožica muslimanska kožica, upam stavit da je Denis Avdić VEČJI SLOVENEC od tebe. Samo letos je v svoji radijskih oddajah zbral več kot 150.000 € za revnejše SLOVENCE, samo v decembru 90.000 €. Koliko si jih zbrala ali darovala ti ...prikaži več za kogarkoli letos? Sam že iz izkušenj vem, da so vedno najbolj glasni najbolj nesposobni in nekulturni. Aja pa srečnga pa zdravga.

  • jozicamurn 16:50 31.december 2016.

    Ti ga kar poslušaj ko ti hoče vsiliti njegove muslimanske ideje o Srebrenici skozi komedijo. Naj zgine v svoj šeriat dol. Me ne gane kar govoriš, ker ne maram njegove propagande vehabistov, ki jo indirektno vsiljuje nam vsem v Sloveniji ...prikaži več tako kot vsi njegovi "bosanci" od dol.

  • stanekos 16:51 31.december 2016.

    Joži, ti pa pa že dolg nisi fasala, a ne? A te tut vaški psi nočejo več povohat, takole zagrenjeno?Trolarka

  • jozicamurn 14:11 31.december 2016.

    To je sestra denisa vehabista musliča, ki po Sloveniji širi svoje šeriatske ideje kot standup komik. Tako kot ni zanimiva ona je on še manj.

  • vodice 16:40 31.december 2016.

    Ne vem, kako je lahko tako samovšečna in plehka.Okoli sebe vidim dosti,dosti lepših punc.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.