Svet
173 ogledov

Islamska država objavila video z namero, da bo zavzela ves Z Balkan

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dimnikar 07:50 16.julij 2015.

    Ker smo seveda za enakost (mar ti nisi?), to pomeni prepovedati vse vere v Sloveniji. A to pa ne, praviš?

  • dimnikar 07:51 16.julij 2015.

    Tudi jaz sem mnenja, da čez naše južne sosede nimajo šans da pridejo v enem kosu.

  • softundsicher 08:41 16.julij 2015.

    Joško bo na naši ali njihovi strani?

  • Mahi 14:25 15.julij 2015.

    To je samo njihova propaganda. Lahko je biti v Iraku in Siriji, kjer vlada brezvladje in anarhija? S čim bodo zasedli? Sej nimajo vojske. Kaj bodo s tanki đipi in kalašnikovimi prišli sem? Za tako osvajanje potrebuješ kar ...prikaži več nekaj mornarice, letalonosilk, aviacije, raket pa še kaj, ne pa ducat bradatih kozjejebcev.....

  • mirko 15:12 15.julij 2015.

    No, tako hitro pa ne. Bo pa. Saj jim gre kar nekaj dejstev v njihovo korist. Prva je ta, da muslimani nimajo grabežljivega in pohlepnega kapitalizma. Druga prednost je v tem, da je odnos ženska - moški, po njihovem verskem ...prikaži več ustroju, bližje naši sveto pisemski zapovedi, ki pravi, da mora bit ženska svojemu možu podložna (podrejena). Pri nas na zahodu še zdaleč ni tako, zato je toliko ljudi samskih (brez otrok) in istospolno usmerjenih. Torej gre se za rast natalitete. Tale zemljevid lahko postane realno uresničljiv tam nekje čez 50 let. Takrat pa mene ne bo več bolela glava za to.

  • h3o 15:22 15.julij 2015.

    srbi bi muslimane POJEDLI, pa še rusijo bi poklicali na pomoč

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 01:30 17.julij 2015.

    Zagotovo znajo pobijat nedolžne ljudi, Dvomim pa da so zmožni zavzemat države kr tko mal poprek kot oni želijo prikazat. Ne podcenjujem terorističnih teženj, dvomim pa v njihove ozemeljske želje.

  • korisnik_13858 13:46 27.december 2015.

    Še bolj. Nasilje se uniči samo z večjim nasiljem.

  • Ferluci 14:21 15.julij 2015.

    ZETRA - ZElena TRAnsverzala. Dejstvo je, prav tako zgodovinska težnja, da se preko Bosne, torej Sarajeva, nato Ljubljane in Dunaja islam razširi po Evropi. Skratka, nič novega. O tem je bilo že kar nekaj napisanega v islamskem svetu, ideja pa ...prikaži več pa nikakor ni nova. Načrt torej ni nov, akterji so pa vztrajni. Tisti, ki to malo podrobneje spremljate, vam torej ime ZETRE ni novo. Skratka, počasi, a vztrajno, skušajo uresničiti svoj cilj.

  • markus 14:53 15.julij 2015.

    Kaj pa naredita EU in ZDA za to, da se to ne bi zgodilo in da bi lahko bili prepričani oz. mirni, da pa tega ne bo k nam? Preveč smo postali odprti in tudi tolerance imamo veliko preveč. Seveda ...prikaži več moramo sprejemati drugačnost - kulturno raznolikost, versko, vendar pa to ne pomeni, da se bomo sedaj vsakemu prišleku podrejali, kakor to od nas pričakujejo levosučne vlade, pa sem tudi zelo proti desnosučnim. Nekako nimamo neke pametne alternative, ki bi nas obvarovala tega zla. Ja, to je zlo. To je popolnoma isto, kot da bi nek norec zbral sebi podobno misleče, kateri bi verjeli v to, da sta volk in Rdeča kapica v resnici obstajala, vse drugače misleče pa bi pobijal in jim grozil. Boga ni. Obstaja le ena in edina višja sila - lahko ji rečete vesolje, narava, kakorkoli jo poimenujete. Ti skrajneži imajo islam le kot izgovor za morijo, ki jo izvajajo, Jankoviću pa "hvala lepa", da je to zlo z gradnjo islamskega kulturnega centra privedel tudi k nam. Kje mu je pamet oz. razum?

  • dimnikar 07:42 16.julij 2015.

    Podcenjuješ njihove namene. Ne pravim, da imajo šanse za uspeh, zagotovo pa bodo poskušali in pri tem veliko pobili.

  • markus 15:14 15.julij 2015.

    Pa kaj si ti tudi mislijo? Da bodo Srbi njih kar čakali in se pustili? To ni Sirija, Irak in podobne države. Ljudje se bodo borili z vsem, kar imajo, če do česa pride. Še čisto navadni smrtniki bodo prijeli ...prikaži več za puško. Domoljubje v Srbiji in na Hrvaškem je veliko. Ni to tako, kot je v Sloveniji, kjer bi nas prodali za malo denarja največjemu hudiču (ve se, kdo je to).

  • markus 15:25 15.julij 2015.

    V islamu ženska sploh ni tretirana kot človek. Je manj vredna od živali. Dejansko je pojmovana in obravnavana kot sužnja moškemu. Ti skrajneži se imajo za vernike, ki zverinsko pobijajo nedolžne ljudi (celo muslimane), posiljujejo ženske, otroke, celo živali??? In ...prikaži več takšen islamist bo meni govoril, da nisem vernik? To so zveri - navadne zveri. To niso ljudje, niti niso verniki. To so blazneži, ki se izgovarjajo na vero in islam, ter bi jih morali vse pred zid in ratatatatatatata... Ta njihov um nikoli ne bo več zdrav. To niso le bolniki - psihopati. To so zveri. Da sem jaz na oblasti, prepovem vsa verska udejstvovanja. Vsa. Vera ne sodi v ta čas in prostor.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:41 15.julij 2015.

    No to pa lepo. Na prejšnjih zemljevidih so se ustavil pri Avstriji zdej pa pri Sloveniji. Lepo da nas imajo tako radi da nas pustijo pri mer. Šalo na stran. Blodijo. Govort o zavzemanju držav kr tko mal počez je ...prikaži več neumno. Če bi imel resen namen verjetno ne bi hoteli opozoriti držav in jim dati možnost pripravljenosti. Tle gre predvsem za propagando za novačenje in za hranjenje lastne fanatičnost. Blefirat zna itak vsak.

  • dragec 21:29 15.julij 2015.

    h3o prihajajo, pazi na ritko,muslimani imajo radi moške mozoljaste ritki

  • mph 22:43 15.julij 2015.

    Jožek a ti bi pa katolibane imel rad namesto talibanov? Ampak imaš pa prav v enem, vsaka religija je zlo, ampak, če bi bilo krščanstvo edini zanesljivi recept proti islamu, imam pa raje krščansko cerkev v vsakem naselju kot pa ...prikaži več eno džamijo v državi. Pa brez zamere do tistih muslimanov, ki se imajo za dobre. Ampak dejstvo je, da ni bilo v islamskem svetu ne tukaj prav nobenih množičnih demonstracij proti pokolom, ki so jih zagrešili islamski skrajneži. Vsaka nedolžna vinjeta pa spravi stotistoče in milijone na ulice, kot, da komaj čakajo kaj takega. Edino zdravilo za družbo bi sicer bilo, če bi nekega jutra vsi odprli oči in spoznali, da ni boga, škratov, duhov, ... itn.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.