Slovenija
508 ogledov

Izklop Pop TV: kdor še ni ukrepal, ga čaka tudi več kot mesec mrka

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anonimna urabnica 13:41 16.januar 2017.

    Jaz rečem samo STRAN OD TELEMACHA! Razumem, da se za priklop Totalnega trojčka (Total TV) čaka mesec, mogoče tudi več. So pač zadaj neki birokratski postopki in montaža. Vse to se mora speljati. OK. Ne razumem pa, kako lahko človek ...prikaži več od 22.12.2016 čaka na Telemachovo pogodbo. Pogodbe nam v 26. dnevih niso uspeli poslati! Šele po podpisani pogodbi se začne čakanje. Kamor koli kličeš, nihče ne ve, zakaj pogodbe še nismo prejeli. Obljubljajo, da bodo uredili, nas obvestili. Nič! Po dnevih in dnevih klicanja na 080.......... + obisk poslovalnice je človek res vsega sit! Da ne govorim o 0-elni sposobnosti prodajalcev storitve v poslovalnici! Tudi ko (če) bomo prejeli pogodbo in jo podpisali, bomo čakali še min. mesec dni na priklop. Ti so pa res na glavo padli. Raje naj rečejo 2 meseca + in naj ne zavajajo ljudi! Torej... stran od Telemacha!

  • Gigiiinjo 16:32 16.januar 2017.

    iz prve roke. niti približno ni to niti n od navala. kot je laznivi spodaj omenil nekateri nočejo izdajat boxov ker jih kao nimajo. resnica je da hočejo ustvariti kao da je velik naval in da jim jih je zmanjkalo. ...prikaži več malo ljudi je šlo k telekomu. malo

  • Gigiiinjo 16:32 16.januar 2017.

    iz prve roke. niti približno ni to niti n od navala. kot je laznivi spodaj omenil nekateri nočejo izdajat boxov ker jih kao nimajo. resnica je da hočejo ustvariti kao da je velik naval in da jim jih je zmanjkalo. ...prikaži več malo ljudi je šlo k telekomu. malo

  • mp5 17:10 16.januar 2017.

    Papaja se vid, da s gorenc, a so ble Begnje v tvojem primeru uspešne?

  • Avatar Džoser
    Džoser 17:10 16.januar 2017.

    Mi niti na pamet ne pride,da bi se sekiral zaradi dveh ničvrednih programov.Filme brez jeze,preklinjanja, zaradi prekinjanja z raznimi reklamami in prodajnimi vložki gledam na kanalu GOLD. Vrtijo same takšne,ki jih na teh dveh tako opevanih kanalih ne bodo nikoli ...prikaži več vrteli niti ponavljali.

  • Žurnalček 18:21 16.januar 2017.

    Končno sem osvobojen kretenskih programov !

  • h3o 18:33 16.januar 2017.

    ja, sej jo imamo, RTV...

  • kontrahan 19:14 16.januar 2017.

    To so za vsak slučaj pustili v rezervi, če od tega navala na kabelske operaterje in total tv ne bo nič ratalo. Tud jaz ne verjamem v ta naval. Leta 1995 bi še verjel, ko so prišli na sceno, ko ...prikaži več smo bili "lačni" takih TV. Danes pač ne.

  • RM 19:25 16.januar 2017.

    Kr majo te njihove programe..ne bomo jokali!

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 19:25 16.januar 2017.

    @občan1, ob tvojem komentarju sem se spomnil na uno famozno komentatorko na severnokorejski TV. Vse za dobro ime in lik tovariša KIm Il Junga, v Sloveniji pa nekoga drugega. Pa kaj je tebi??

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 19:34 16.januar 2017.

    @ginko, bravo, zadetek v center. Bo pa zanimivo, kako se bodo sedaj obnašali ljubitelji režima. od 60 do 400 evrov z tiste, ki bodo dodatno plačevali naročnino oziroma za tiste, ki bodo na novo naročili kabelsko, bo kar hud zalogaj, ...prikaži več zlasti, ker nam ostalim ne bo treba plačevati. Sicer pa spoznaš opranoglavega režimca po tem, da ga moti nekaj minutni reklamni blok, ne motijo ga pa laži in manipulacije, ki jih je poop tv in a akanalizacija širil dolha leta. naj crkneta, čimprej.

  • RM 19:44 16.januar 2017.

    ne bo dolgo ,še prosil nas bodo če se lahko vrnejo nazaj na digi..hahaha

  • ode 09:02 16.januar 2017.

    Na k. mi gre, kot da bo zaradi tega konec sveta. Sicer se pa to mene ne tiče - nikoli ne gledam teh dveh programov in bo tako še naprej.P.s. Koliko proplus plača žurnalu za ta dramatična opozorila?

  • tomaz 09:43 16.januar 2017.

    Drugače mi je pa čisto vseeno, ker danes je prvi in edini namen TV programov oglaševanje, vse ostalo je pa samo zato, da se zapolni časovni prostor. Tudi kabelski operaterji vstavljajo svoje reklame v programe, tako da kamorkoli preklopiš, je ...prikaži večreklopiš, je na vseh kanalih istočasno reklama. TV-ja v glavnem skoraj ne gledam, ker me reklame jezijo in to ni dobro za zdravje.

  • Leon122 10:14 16.januar 2017.

    Eh... Naslov članka Kdor še ni ukrepal... Zgleda kot vsiljevanje tale POP... Kot da bi bli nacionalni program... E bom reku tako kot moj foter "Da bi zaradi njih šel na kabelsko ali Total... Niso vredni niti enega centa"... In ...prikaži več prav je tako... Boljš si film, serijo al kaj podobnega na netu pogledat, če pa je kak športni prenos, pa se že najdejo streami

  • Laznivi 15:23 16.januar 2017.

    Ni res kar lazejo na telekomu. Ravnokar sem se vrnil it telekomovega centra v novi gorici in tam zaposlenim je prepovedano izdajanje boxov. Ta ukaz so dobili ze v petek popoldne ko sem prvic sel neuspesno iskati tv box. Takoj ...prikaži več ko sem prebral tale prispevek sem klical vase urednistvo da bi vam opisal dejansko stanje ampak se tudi pri vas nihce ne javlja na telefon , kaj se da bi kdo poklical nazaj....

  • Omega_v6 23:51 16.januar 2017.

    Želim jim,da čimprej PROPADEJO!! Hinavci govorijo,da jim gre za ljudi sedaj je pa popolnoma jasno,da jim gre zgolj za denar!! Samo čakam,da dvignejo ponudniki kabelske ceno in isti trenutek grem na Total TV!!

  • euinterceptor 09:15 16.januar 2017.

    Dober dan,in kje oz. pri katerem ponudniku je potem najbolj ugodna cena paketa brez vezave? Lokacija: Ljubljana

  • allstarr111 11:09 16.januar 2017.

    ja sej total tv je v bistvu telemach, ki je največji krivec za to zadevo, mislm da imajo celo iste lastnike, Akanal, pop tv in telemach namreč.

  • zdrej 09:09 16.januar 2017.

    Da, pa ti ljudje bodo spoznali alternativo, pa se mogoče niti več ne odločijo plačevat nekaj, zato, da bo nekdo šel v več ali manj čisti dobiček.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.