Slovenija
511 ogledov

Izklop Pop TV: kdor še ni ukrepal, ga čaka tudi več kot mesec mrka

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • občan1 15:08 16.januar 2017.

    LJUDJE BOŽJI , skrajni čas je, da je obveščanje državljanov dolžnost DRŽAVE in da se to financira iz proračuna. Ostale programe, pa je treba plačati po času gledanja. Danes pri tej tehnologiji je možno vse urediti. IN KONEC BI BILO TEGA POSLJEVANJA.

  • Papaja Popi 15:18 16.januar 2017.

    Vi pa vaše Murgle. Le zakaj se vam zmerom prikazujejo bele miške. Bo treba v Begnje

  • Papaja Popi 15:21 16.januar 2017.

    ginkoVi pa vaš komunizem. Le zakaj se vam zmerom prikazujejo bele miške. Bo treba v Begnje

  • Ronald Reagan 15:23 16.januar 2017.

    A je kateri operater dal možnost paketov brez Proplusa???Takoj prestopim...Prosim javite...

  • Avatar Iva Valant
    Iva Valant 15:44 16.januar 2017.

    Prosim, javite tudi meni!!!Tudi jaz takoj prestopim k drugemu ponudniku, ki nudi paket brez Pro Plusa

  • Papaja Popi 17:34 16.januar 2017.

    mp5Nisam Gorenc.Bil pa sem v Begunjah.Videno ogromno belčkov in plavčkov.Uspešno.

  • blueone 20:03 16.januar 2017.

    Ne bom ukrepal.

  • h3o 20:28 16.januar 2017.

    prišparaš denar pa še mir imaš, filme si pa lahko zastonj sposodiš iz knjižnjice...

  • evelux 21:00 16.januar 2017.

    Takšen še se ni rodil da bo meni pravil kdaj naj ukrepam pa da bom zaradi tega brez bla bla bla jih do sedaj nisem potreboval sedaj jih pa tudi ne potrebujem imam dovolj tujih programov ki imajo tako odaje ...prikaži več kot poročila in filme veliko boljše porihtano.

  • micika 21:10 16.januar 2017.

    kr naj si imajo te programe ki so za nikamor,niti malo jih ne pogrešam,je hrvaška tv dosti dosti boljša,ne,ne bom ukrepal,naj si pop tv in a kanal porinejo si tam v r...

  • mp5 09:04 17.januar 2017.

    Lej popi vsak pozna svojo lokalno norišnco. Gorenjci majo Begnje, Ljubljančani Polje, Primorci Idrijo... torej...

  • euinterceptor 11:52 19.januar 2017.

    Dober dan,sporočam ponudniku omenjenih TV programov, da jih nič ne pogrešam.. Čutim kar nekakšno olajšanje zvečer, ko držim daljinski upr. v roki. Odkar nista več prosto dosegljiva je tako kot, da bi mi odstranili nek ogromen ...prikaži več tur..lep dan vsem!!

  • tomaz 09:34 16.januar 2017.

    Torej je stvar "resna"......ha, ha....a je premalo povpraševanja da morajo na tak način animirati nove naročnike....Dva meseca se že ve, tisti, ki je zainteresiran, se je že odločil, tisti ki se pa ni, pa tudi s takimi objavami ne bo ...prikaži večjavami ne bo spremenil odločitve.

  • Avatar praufo
    praufo 14:28 16.januar 2017.

    povej mi kje je kaj bolje, t2 v štartu je bil nekaj let nedosegljiv, sicer je pa osnova fizična povezava, ... če je samo telefonska parica, se pozanimaj koliko "gre čez", žal je fizična infrastriktura vezana na operaterja, če imaš ...prikaži več kabel, si ga lasti po vsej verjetnosti telemach, parica je kao od telekoma, ampak so omejitve, optiko pa spet vsak zase dela

  • ginko 14:47 16.januar 2017.

    Ko v Murglah zmanjkuje denarja, se lahko ugasneta tudi ta dva njihova trobila. Nemeščani na podeželju ne bodo okuženi z dirigiranimi lažmi, ki so šle v eter po režiji forumaške tovarišije.

  • kmetek 15:32 16.januar 2017.

    živiš v mafijski državi, le kaj misliš?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.