Svet
52 ogledov

Izpoved begunca iz Sirije: “To niso ljudje!”

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 2trj7h+ea23myhhpzsg4 22:42 07.marec 2016.

    Je imel za ostati v Turčiji, kot begunec. Ne pa da postane migrant zaradi svojih želja. Mimogrede, območja v Siriji ki so pod nadzorom vladnih sil so mirna in življenje teče normalno. V Damasku so odprte vse šole, avtobusi vozijo, ...prikaži več itd. Tisti ki govorijo "Syria bombs, planes, isi", najverjetneje niso iz Sirije. Samo izkoriščajo situacijo za nevedno ljudstvo.

  • malonaokoli 07:26 08.marec 2016.

    sem pozabil napisat, da je fant najprej sendvič odvil, pogledal kaj je v njem in salamo vrgel ven, nato se je vsedel, pojedel štručko z sirom in zelenjavo v njem in ves čas opazoval nas...

  • Presvetli 11:20 08.marec 2016.

    Jakec pojma nimaš kaj pišeš o Asadu.Ne bom nekaj vsiljeval o mojem in tvojem mišljenju,vendar pa si samo preberi v katero versko skupino je spadal Asad in zakaj je spremenil svojo opredeljenost!Pa ti bo mogoče marsikaj lažje razumet.Propaganda o njemu ...prikaži več je pa s strani Američanov enostranska.Prejšnji teden sem ravno prilepil vse o izjavi Kennediya kako in zakaj in koliko časa rušijo Američani Asada.Nabijanje nečesa v kar nisi dovolj dobro informiran je tralala.Potrebno je prebrat različne strani in si potem ven potegnit bistvo ne samo enostransko vsiljevanje mišljenja.Imamo že Gadafija,Huseina in še par predsednikov katere je amerika zrušila z svojimi obtožbami katere so se kasneje pokazale za neresnične. Nikoli pa niso za nič odgovarjali!

  • h3o 18:10 07.marec 2016.

    a ko je pa metal kamenje v policiste, to pa ne pove kaj?

  • Gigiiinjo 18:26 07.marec 2016.

    jeba ja.. ko države ala anglija in nemčija preko svojih medijskih hiš pritiskajo na države ki se z takimi borijo...

  • joza 18:39 07.marec 2016.

    za to kar je on počel,bi bil v Siriji obglavljen

  • mph 19:55 07.marec 2016.

    Kaj takega mu lahko zgodi samo s TURŠKIMI policisti, pa nobenimi drugimi verjetno. Seveda 100% izključit ni možno, da je res, so pa vsi opremljeni, nekateri tudi s pisnimi, navodili, kaj vse si izmišljat za trkat na srce naivnežev. Kot ...prikaži več rečeno, težko vedeti 100%, ne verjamem pa ene same besede.

  • McClain 18:48 07.marec 2016.

    hud patron,. Reče lahko kar se mu zahoče.

  • TriHard 18:49 07.marec 2016.

    4Head

  • maresem2 19:35 07.marec 2016.

    Vrat bi mu zavil... paglavcu džihadističnemu

  • Žurnalček 19:43 07.marec 2016.

    Meja Pakistana , ter Kuwaita in Saudije so mu zelo blizu, pa naj tam proba .Ka imajo Makedonci z njimi ? Nič, tako kot tudi mi ne ! MERKLCA , če bi pa rada poraženo kontraško vojsko v Nemčiji , ...prikaži več pa po njih pošlji AVIONE ! Verstehen !!!!!

  • joza 19:51 07.marec 2016.

    podivjana človeška žival je najhujša

  • sprehajalec 20:13 07.marec 2016.

    Moral bi mu takoj dati vzgojno okoli ušes, to je jezik, ki ga razumejo, je univerzalen jezik.

  • stanekos 20:27 07.marec 2016.

    Po slovensko: Kuvajt, Savdska Arabija.... Fuzl, zadihaj... Od šmarnice te bo še kap.

  • stanekos 20:28 07.marec 2016.

    Ti boš grozil, pezde pogumni, skrit za anonimnostjo. Smradljivček strahopetni, žalitev za slovenski narod.

  • stanekos 20:29 07.marec 2016.

    Res je. Jutri se prijavi v ZOO, da te hospitalizirajo

  • Avatar olor
    olor 20:30 07.marec 2016.

    ma ta laže, da so ga pa nabutali, že vejo zakaj. kr tako iz lepega miru ziher ne

  • stanekos 20:31 07.marec 2016.

    Fuzli imajo večerjo. Ne rabijo mnogo, saj je znano, da amebe ne rabijo veliko, da se cepijo na male amebice.

  • h3o 20:50 07.marec 2016.

    borat je hospitaliziran (prostovoljno) vsakih 24 ur :D !

  • malonaokoli 18:54 07.marec 2016.

    jaz imam kot prevajalec na Šentilju povsem različne izkušnje, med drugim smo v soboto sedeli na kavici v lokalu s policaji, ko je vstopil mali 7 let star fant iz centra, rekel je da je lačen, pa je policist vstal ...prikaži več in kupil sendvič iz svojega žepa. Fant se je vsedel, pojedel sendvič in stisnil pest desne roke s palcem na vzgor, ki pa ga je kmalu potegnil pod svoj vrat...mi smo bili šokirani, kako bomo te otroke integrirali v naš prostor, vas vprašam ? če jih starši učijo sovražtva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.