Slovenija
18191 ogledov

Janša mu sporoča, da lahko odide

Komentarjev 82
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 09:41 12.november 2018.

    Pa res, kaj je narobe s tem, če si ponosen, da si Slovenec, Hrvat, Italijan..? Si zato res skrajni desničar, primitivni nacionalist, kot pravi Vesev?Nas mora biti tudi sram, ker živimo v Sloveniji?Če se bo tako mišljenje razpaslo, bi nas ...prikaži večs moralo biti res sram, In da si ponosen, ker si bel? Si rasist? Tudi črni so ponosni na svojo raso. In ostale rase. Belci ne smemo biti. Ne čudim se JJ in nikomur, ki se zgraža nad izjavo novinarja.

    • Žurnalček 09:49 12.november 2018.

      Narobe je le to , da to javno razglašaš ! Kaj koga briga a si ti ponosen Slovenc al Hrvat al Italijan . Ko pa to na velka zvona razglašaš , pa s tabo sigurno nekaj ni v redu . Ponavadi v glavi !

    • matermila 10:20 12.november 2018.

      Žurnalček,tudi jaz sem ponosen da sem SLOVENEC in to na glas povem. In zakaj je to narobe?

    • Kranjica 10:31 12.november 2018.

      Žurnalček, ne strinjam se. Narobe je, če misliš ali razglašaš, da si več vreden od nekoga, ki je druge narodnosti.

    • kapibara 10:59 12.november 2018.

      @žurnal - javne parade pedera.. pa kaj mene briga, če si nekdo bolj želi rit, kot kaj drugega.. to naj zadrži zase, jest tudi ne razlagam, da imam rad ženske..

    • maresem 14:41 12.november 2018.

      Žurnalček, tudi ti lahko odideš, če te je sram... in vsi tebi podobni.

    • maresem 14:42 12.november 2018.

      @kapibara... pedri so se spravili nate ;-)

    • igorgeus 14:49 12.november 2018.

      Nerodno je edino, ker nismo čist ziher, če je on Slovenec.

    • kapibara 15:53 12.november 2018.

      @maresem - Nedam se Ines, krijem ti hrbet (rit)

  • Bizgec 09:08 12.november 2018.

    Po moje en redkih trenutkov, da se strinjam z Janšo.

  • Janez Janezz 11:28 12.november 2018.

    Ljubiš ali sovražiš Janšo, če si pošten se moaš s to njegovo izjavo strinjati. Vesov žali slovenski narod, dva milijona ljudi, razen somišljenikov, levih anahistov. Tak novinar na nacionalki lahko poroča samo o razvoju koloradskega hrošča in vplivu neumnosti na ...prikaži veča rast trebuha. K politiki ga normalno vodsdstvo nacionalke ne bi dopustilo. Seveda lahko dela na POPu, Mladini, Delu,........torej na privatnih medijih.

  • Janez Janezz 11:33 12.november 2018.

    Kdor se z Janševo izjavo ne strinja samo zato, ker jo je izrekel Janša, je bolnik, potreben zdravljenja. Ima pač fobijo, janšofobijo, sam se tega , kot večina fobistov, ne zaveda. Imamo pa priznane strokovnjake, ki pri teh težavah pomagajo.

    • klincek 13:41 12.november 2018.

      Janez Janezz Kr prjav se,da ti možgane najdejo.

    • matermila 17:03 12.november 2018.

      klinček,a imaš željo,da ti musliji babo natepavajo?potem si na pravi strani.

  • Spark 16:19 12.november 2018.

    [ Janša mu sporoča, da lahko odide ] Se strinjam. Ni pogosto, vendar ima g. notorični to pot še kako prav.

  • Avatar Mark035
    Mark035 16:30 12.november 2018.

    Ni važno kdo je rekel omenjeno izjavo, ampak kdor v Sloveniji ne čuti, da je ponosen Slovenec, potem lahko svojo srečo išče tudi drugje. Meje so odprte in nihče nikogar ne sili, da živi v Sloveniji.

  • Ana Tor 10:21 12.november 2018.

    Tak človek ne more biti novinar na RTV Slovenija. Že tako je tam ena sama čudna sodrga, s takimi izjavami zaposlenih pa tonejo popolnoma na dno.

  • maresem 18:07 12.november 2018.

    S tem novinarskim parazitom se lahko spokate tudi vsi sovražniki slovenske osamosvojitve in demokracije, tako imenovani komunajzarji. Hitler je bil velika sramota za svet, a vi ga v tem prednjačite za 3x.

  • onyxx 09:05 12.november 2018.

    Prav ima...Janša, seveda!

  • franc67 15:11 12.november 2018.

    Kaj je s tem narobe če rečem ,da sem domoljub ,da je Slovenija moja dežela da smo na svoji zemlji mi gospodar

  • matermila 17:09 12.november 2018.

    Janša mu sporoča, da lahko odide!Evo,tudi jaz mu sporočam enako,če mu Slovenci nismo všeč,cote v kufer pa gremo in ne svinjaj več po cajtngih in twiterju.

  • kzupanc 07:10 13.november 2018.

    Novinarka je res lepo zaključila in nimam pojma, kaj gospodu Vasevu ni všeč...??? Reakcija Janše je čisto zdravorazumska, vsaj v tem primeru. Sam bi komentiral podobno. Predvsem je izjemno lepo biti ponosen kot pripadnik neke družine, naroda, plemena, države, celine, ...prikaži več Zemlje, rase, haploskupine, človeštva, nazora, spola...Ne more biti logike, da ni prav, da si ponosen na to, kar si. Se pa razume, da isto dopuščaš in pričakuješ od drugih.

  • Avatar praufo
    praufo 10:08 12.november 2018.

    levičarji so se vedno sramovali in sovražili svojo nacijo, družine, religije, v bivši yugi so se klanjali južnjakom, ki jim še danes ni treba govoriti slovensko, čeprav imajo že 25+ let državljanstvo RS, pač pa nekateri slovenci govorijo v njihovem ...prikaži več jeziku ... v letih po vojni smo zaradi yugo hlapčevanja, izgubljali ozemlje, zgodil se je exodus slovenskega naroda imamo ogromno diasporo, gospodarsko in politično nazadovali in še in še ... levičarjem je cilj, da uničijo vse kar se da

    • boogin1 12:14 12.november 2018.

      Absoluten plus od mene, ni kaj dodati.

    • popokatopetl 12:53 12.november 2018.

      > "levičarji so se vedno sramovali in sovražili svojo nacijo..." ------------ Khm, ta desni se gredo zdaj neko domoljubje, pa so med drugo svetovno tako ljubili svoj narod da bi zdajle po njihovem tu dojč šprehali ali italjano parlali. Ker ...prikaži več jih je bolj skrbelo za svojo privatno eksistenco in lastnino in so s pasivnostjo dopustili, da so v odporu zadominirali prej marginalni komunisti. Potem pa so se celo dejansko zlizali z okupatorji.

    • mirror 13:57 12.november 2018.

      Če nimaš boljšega argumenta, kot dogodki izpred 73 leti, potem je bolje da si tiho.

    • igorgeus 14:50 12.november 2018.

      Ni res, da so se levičarji vedno sramovali in sovražili svojo nacijo. Dokaži.

    • Avatar praufo
      praufo 20:07 12.november 2018.

      igorgeus, lahko si sam dokažeš, ne vem od kod si, v vsakem kraju boš našel kakšnega jugovića, ki govori svoj jezik, pa tudi sogovornika boš našel, ki so bo trudil komunicirat v njegovem jeziku, čeprav je to slovenija, da ne ...prikaži veče govorimo o državnih simbolih, kot je zastava ... na nekaterih zborovanjih kjer so prisotni tudi zzb, se izpostavlja zastava z rdečo zvezdo, ki že dolgo ni naša uradna zastava ... kdo se torej sramuje naše uradne zastave? a ti še kaj napišem?

    • Avatar praufo
      praufo 20:11 12.november 2018.

      popokatopetl, da ne bi o kolaboraciji med partizani in nemci, pa lahko kar kmalu zaključiva ... kar se pa tiče jezika, na koroškem, ki spada pod avstrijo je mnogo slovencev, ki govori nemško in jim prav nič ne manjka, predvsem ...prikaži več pa imajo boljši zrak, ker ne smrdi po komunizmu

    • igorgeus 20:50 12.november 2018.

      Vem praufo, da v lj imaste cefurje, vemo kaj to pomeni. V drugih delih Slovenije tega nismo poznali. Niti jim tako nismo govorili, pa tudi vsi so v glavnem govorili slovensko ali so se vsaj zelo mocno trudili. Rdeca zvezda ...prikaži veča je del nase zgodovine in tega ne mores zbrisati, pa ce se se tako trudis. Brez nje, danes vec ne bi obstajali. In to je dejstvo.

    • igorgeus 20:51 12.november 2018.

      Pri nas nismo ljudi nikoli locevali po spolu, barvi koze ali narodni pripadnosti, ampak glede na to ali so dobri ali slabi.

    • Avatar praufo
      praufo 07:31 13.november 2018.

      igorgeus, kot prvo nisem iz lj, predlagam da obiščeš recimo velenje (kjer silijo medic. sestre naj se učijo albansko), da ne omenjam jesenice, pa še kaj bi se našlo ... kar se tiče rdeče zvezde, jaz je ne morem brisat, ...prikaži več, ampak dejstvo je, da je to simbol trpljenja, strahu, pobijanja nedolžnih ljudi in simbol nazadovanja nacije ali države ... levičarji ločite ljudi po tem kdo je za zvezdo in kdo je proti, zelo enostavno

    • igorgeus 16:22 13.november 2018.

      Ne drzi. Vsak sistem je za nekoga dober, za nekoga slab, nikoli pa ni za vse dober ali za vse slab. Vecinoma se pac gleda na vecino in malokrat na manjsino. Tudi sistem demokracije funkcionira v tej smeri.

    • igorgeus 16:22 13.november 2018.

      Rdeca zvezda je za vecino ljudi simbol upora, vec enakopravnosti za zenske, za otroke, manj revscine in lakote, vec pismenosti in izobrazevanja, boljsega zdravstva, pa se vec bi se lahko nastelo. Glede na to, da je bilo v celotni zgodovini ...prikaži več golega otoka (vem da to sledi s tvoje strani) tam zaprtih 20.000 ljudi v 20 miljonski drzavi, je glede na stevilo prebivalcev trpelo zelo malo ljudi.

    • igorgeus 16:23 13.november 2018.

      Probaj kdaj na stvari pogledati objektivno, skozi dejstva, brez custev. Predvsem pa brez tega, da meni razlagas kaj jaz mislim, kaj jaz cutim in kaj jaz pocnem, brez da me poznas.

  • Avatar vodomec
    vodomec 18:01 12.november 2018.

    Tak nacionalizem desničarjev postaja neokusen in že nevaren...…..

  • Janez Janezz 18:38 06.december 2018.

    A še ni šel. Pa vrne naj plačo za eno leto nazaj. Nakaže naj na Karitas.

  • Avatar Wilissa
    Wilissa 00:00 13.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Dobrodošli = = > www.3xDate.top

  • dragec 09:00 10.december 2018.

    Ivani Jansxa (lažni JJ) tebi predlagamo, da greš v svojo matično državo -Kosovo

  • Rudnik12 20:54 12.november 2018.

    Sramota, da na rtv dela tak izrodek.

  • Žurnalček 09:46 12.november 2018.

    Plešoglavi Šiptar , zakaj si sploh še tle ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.