Slovenija
20216 ogledov

Janez Janša: Kar pokličite me na povolilni ponedeljek!

Komentarjev 73
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kobra 13:28 22.maj 2018.

    Moj predlog za koaliciju LMS. LEVICA IN SD. mogoce se NSi. Z obzirom da je NSi zlezla SDS v rit je nebi preporoco bi pa preporoco SMC brez kolareve. Mogoce bi ppl blo kaj. Ostale vse v kos za odpadke

    • klincek 13:49 22.maj 2018.

      Bedak.

    • smuc 15:49 22.maj 2018.

      Kobra ni bedak ampak ga je le kobra pičila v glavo.

    • lili94 16:46 22.maj 2018.

      pol pa najbol da kar spakiramo kovčke pa mi migriramo! Tuki se migranti ne bojo želel ostat

  • kapibara1 20:47 22.maj 2018.

    Ajde, pade gajpa piva ! Kdo bo privi klical 4.6 Janšo ? Jest pravim un iz temne strani meseca, ki baje sliši na ime mesec !!

  • Žurnalček 08:59 23.maj 2018.

    Žurnal, mene bi bilo sram njega postaviti na naslovno stran! Zakaj ? Hja če ne veste, pol je tudi z vami velik narobe, isto kot je z njim ! Kdor ne ve kaj mu je, naj prečita samo 1 /eden ...prikaži več / članek v Nova TV ali Demokraciji , pa bo lahko takoj takšim bolnikom , tudi ostalim okoli njega , dal diagnozo !

    • Avatar praufo
      praufo 12:15 23.maj 2018.

      tudi tam izveš kaj novega, tudi kaj takega kar drugje ne bi ... ampak tako kot vsak cajtung najdeš tudi polno tračev ali pa neumnosti, res pa je, da je desno usmerjen, pa kaj, lahko pa bereš mladino in ostale ...prikaži več režimske medije, kjer se boš naužil levičarske propagande ... stvar izbire, smo namreč že leta a.d.2018, lahko bi že zdavnaj zaključili z enoumjem

  • slavko06 19:24 22.maj 2018.

    Pa kak te ni sram sveckar... najvecjo mafijo podpiras.... vse ste pokradli v vasoj vladi... Stirim ljudem ste dali kredite kateri so slo unicili... brisi v Argentino...

  • Žurnalček 09:33 23.maj 2018.

    Vlada se ocenjuje samo po rasti BDP oz. rasti delovnih mest in s tem proizvodnje . Kaj klepci a vam ni zadosti 4.7 % rast BDP in napoved o 5% rasti BDP v tem letu !! Zgleda da ne , ...prikaži več ker bi eni rajši CRKOTINE po SLO odkopaval in netili sovraštvo še naprej!

    • Avatar praufo
      praufo 12:11 23.maj 2018.

      a ti mojster misliš, da ima vlada v odhodu zasluge za gospodarsko rast, le kako ji je to uspelo? do sedaj še nisem nikjer zasledil pojasnila kaj je vlada storila za tako rast, res pa je, da se zelo malo ...prikaži več hvali s preko 80% bdp zadolženostjo države, za katero je pa najbrž kriv sam jj, tako kot tudi za slabo vreme

  • klincek 08:21 22.maj 2018.

    In to naj bi bilo soočenje.Bil je napad na Janšo z voditeljico na čelu.

    • kapibara1 10:41 22.maj 2018.

      Samo neko drkanje, na pram Janši, katere je vse povozu..

    • wingspan15 11:20 22.maj 2018.

      S čim jih pa je povozil. Tako se mi je jezik zapletal, da je bilo joj. Na marsikatero vprašanje ni imel odgovora oz. se je odgovoru taktično izognil. Zakaj bi na primer volilci morali pozabiti na nedelo in neuspeh njegove ...prikaži več vladavine. Bomo pozabili tudi na to, da je ob opominjaju, da je v Sloveniji čedalje več revežev, dejal, da je v smetnjakih kruha dovolj. Jaz tega ne morem pozabiti, pa najbrž še marsikdo ne.

    • klincek 11:45 22.maj 2018.

      wingspan15 S tvojim razmišljanjem si res revež.

    • wingspan15 12:41 22.maj 2018.

      No ja, če je razmišljanje z lastnimi možgani zate revščina, pa tudi prav. Za razliko od tebe ne dovolim, da mi kdo pere možgane.

    • kapibara1 20:30 22.maj 2018.

      @ving - že to je bila napaka, da so njega napadali, kot da ja na oblasti zadnja 2 mandata in je vse to sranje njegovo maslo! Je samo v opoziciji ! s čim se pa imajo za pohvat zadnja 2 ...prikaži več2 X koalicija ? To da je uzakonila obvezno penzijo 500 evrov !

  • mižimaži 14:32 22.maj 2018.

    pa kwa se zdej pizdite tukej...JANŠA bo zmagu volitve...sicer ne z Orbanovo ustavno večino...bo pa kresnu 46 stolov v parlamentu...pol se pa kr prpravte...anti-Janševiki...vsem bomo jebal mater...

  • Tupamaros 10:23 22.maj 2018.

    Sinoči sem ob gledanju soočanja imel občutek, da gledam prenos iz sodne dvorane. Obtoženi se je ubranil uspešno sam. Ponovitev velikega poka iz Murgel se je skazila. Spletkarji so zavozili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.