Slovenija
730 ogledov

Janez Janša brez konkurence

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 19:56 11.julij 2017.

    Med najbolj zgloglasnimi pa verjetno res. Kjer vi ustvarjate te ankete, mi ni jasno.

  • franke 19:56 11.julij 2017.

    SDS-U ZMANJKUJE NAKRADENEGA DNARJA . OROŽJA NI VEČ ZA PRODAJAT,DNAR OD PATRIJE SO PORABILI.ZDAJ BI SPET NA OBLAST. MALO MORGEN NE BO VAM USPELO.

  • goldhorn 19:56 11.julij 2017.

    Še ena anketa za ustvarjanje javnega mnenja.

  • jakec1575 19:56 11.julij 2017.

    ok,razumem, da ljudje iscejo alternative, Ampak kaj vam je v resnici v 2 madatih dal janez jansa? Tale zdajsna vlada sploh ni perla. ima krompir, da izvoz funkcionira in doma placuje davke, da je za profesorje in za proracun. Proti ...prikaži več korupicji je naredila zelo malo.ampak kaj v resnici vam je dal janez jansa? Virant je upravno uredil mnoge reci. janseva vlada vam je leta 2007 dala 6% inflacijo in niste vedeli ali bo solata 3 ali 4€. Da ne govorimo, da je dopustila levo in desno bancno gangsterstvo. Sicer pa Slovenec vedno ljubi opozicijo, kdor koli je zeto, ker pac Slovenec ne mara oblasti. Je pa res, da ni vec res nikomur za zaupat, da bo kredibilno in z reformami zvozil 4 leta.

  • bodpametn 19:56 11.julij 2017.

    Ne vem kdo še naseda temu levakarskemu nategovanju?! So me klicali enkrat za anketo in ko sem na vprašanje katero stranko bom volil odgovoril da SDS, mi je klicateljica vzvišeno odgovorila. " oh, sej sm vedla"! Kaj je vpisala ...prikaži večla kot moj odgovor pa sam Bog ve!

  • 3ddfd6b2e80cc1fc0eaa6af8b78a605921e2dd16 19:56 11.julij 2017.

    Vse se ujema. Levičarji so večinoma na dopustu, EU je pa tudi pripeljala internet v vsako vukojebino.

  • Avatar Leon
    Leon 19:56 11.julij 2017.

    Janez Janša brez konkurence .....................Podpora je najbolj padla poslanki SDS Evi Irgl, ki se skupaj s predsednikom SDS Janezom Janšo poslavlja z barometra...............Razumi kdor moreš ?

  • partizanka 19:56 11.julij 2017.

    lepo da si nam to povedal, zdaj ti je bolje

  • partizanka 19:56 11.julij 2017.

    čez 5 let bodo yu-volitve, ne vidite, ne verjamete, zato volite s pametjo, dragi Slovenci

  • smuc 19:56 11.julij 2017.

    Problem s Slovenci je ta, da tudi če bi Janša naredil vse mogoče ga nekateri bolj počasni ne bi volili, ker ga ne morejo videti, torej ni važna sposobnost ampak je bolj važno, če nekoga ne morem zaradi oprane glave, ...prikaži več videti. Tu se vidi kakšno sovraštvo do Janše je vzgojil prejšnji režim. Ta opranost glav nam bo škodila še vsaj 50 let. Pa ne mislim, da je Janša ne vem kakšen svetnik in brez napak!

  • watcher 19:56 11.julij 2017.

    Odličen članek. Zelo dobro opiše dejanja tega psihopata.

  • wingspan15 19:56 11.julij 2017.

    No ja, jaz pa na ankete nikoli ne odgovarjam, ker prav nikogar ne briga moje politično prepričanje, pa sem tudi mnenja, da pod moje ime vpišejo kar SDS. Ker glede na rezultate, druge razlage ni. Sicer pa bodo volitve pokazale pravi rezultat.

  • wingspan15 19:56 11.julij 2017.

    Kaj pa naredi Zver, pa Šulinka in ostali za domačo politiko, razen, da kregajo narod in leszejo nekam svojemu velikemu vodji?

  • Papaja Popi 19:56 11.julij 2017.

    http://www.mladina.si/176754/kdo-je-pokopal-slovenijo/?utm_content=buffer21efe&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

  • lukaz 19:56 11.julij 2017.

    JJ je do tega,da ga ljudje ne morejo videti, pripeljal kar sam.Že od osamosvojitve laže kot pes teče, manipulira ob vsaki možnosti in se spreneveda, ko ga se ga ujame ''s prsti v marmeladi''. In vedno je kriv nekdo ...prikaži večo drug. Nehajte si že zatiskat oči in si enkrat v življenju nalijte čistega vina. Človeku se na obrazu vidi, da je pokvarjen.

  • Plavi-mil 19:56 11.julij 2017.

    Pa vržite že enkrat ven te Evropske birokrate, Fajon, Bulc, kaj pa onidve naredita za domačo politiko, NIČ, te ankete so skropucalo po naročilu.

  • Igorgeus 19:56 11.julij 2017.

    Če bi bil dejansko sposoben, bi tvoj post lahko bil predmet debate. Tako pa je brezpredmeten.

  • Plavi-mil 19:56 11.julij 2017.

    Ej ,pametnjakovič, nista na spisku teh prirejenih anket, jih ustvarjalci ne ponudijo, kapiš.

  • Xerxes 19:56 11.julij 2017.

    Bi lahko že enkrat nehali z objavami želja pacientov?

  • partizanka 19:56 11.julij 2017.

    nove stranke še ni ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.